Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Alexander Capone, gif-u ala al tau de la semnatura imi aduce aminte de un player vechi care tragea bine cu deagle, numele tau incepea cumva cu "M"? Sau doar e copiat, te rog sa fii sincer, daca esti cine cred nu zic la altii.

Sunt Alexander.Capone. Gif-ul este original, făcut din video-ul care-l am la mine pe canalul de youtube: https://www.youtube.com/user/AlexanderCaponeRPG

Link to comment
Share on other sites

@@Alexander Capone, stiu sigur ca aveai alt nick inainte, dar daca nu vrei sa-l spui e OK, e alegerea ta. Sau cel la care ma gandesc "ti-a furat" gif-ul. Stiu sigur ca-l mai avea cineva acum 1 an. Pe Youtube apare filmul incarcat in septembrie 2013, pe forum parca l-am vazut mai vechi gif-ul. In fine, poate ma insel...

Edited by ZEW AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

@@Alexander Capone, stiu sigur ca aveai alt nick inainte, dar daca nu vrei sa-l spui e OK, e alegerea ta. Sau cel la care ma gandesc "ti-a furat" gif-ul. Stiu sigur ca-l mai avea cineva acum 1 an. Pe Youtube apare filmul incarcat in septembrie 2013, pe forum parca l-am vazut mai vechi gif-ul. In fine, poate ma insel...

 

Sunt mulţi care joacă cu numele meu pe alte servere sau se dau drept mine de pe alte conturi, e treaba ta dacă pui botul la minciunile lor. În cel mai rău caz păcălesc fraieri ca tine.

Am jucat cu numele Gyebaek prin iarna lui 2013. Dacă îţi ştergi ochelarii vezi că în video acolo deasupra ceasului scrie şi data 01.09.2013. Video-ul a fost uploadat cu câteva ore mai târziu, intrând în data de 02.09.2013 deoarece war-ul a fost la 22 şi până s-a terminat, până am editat video şi l-am urcat pe youtube a trecut de 00.

Gif-ul l-am făcut la sfârşitul lui 2013 dacă-mi aduc bine aminte, era iarnă oricum. Eu zic să nu mai aduci acuzaţii idioate la adresa mea şi să-ţi vezi de treaba ta că ne supărăm.

Edited by Alexander Capone
Link to comment
Share on other sites

 

Sunt mulţi care joacă cu numele meu pe alte servere sau se dau drept mine de pe alte conturi, e treaba ta dacă pui botul la minciunile lor. În cel mai rău caz păcălesc fraieri ca tine.

Am jucat cu numele Gyebaek prin iarna lui 2013. Dacă îţi ştergi ochelarii vezi că în video acolo deasupra ceasului scrie şi data 01.09.2013. Video-ul a fost uploadat cu câteva ore mai târziu, intrând în data de 02.09.2013 deoarece war-ul a fost la 22 şi până s-a terminat, până am editat video şi l-am urcat pe youtube a trecut de 00.

Gif-ul l-am făcut la sfârşitul lui 2013 dacă-mi aduc bine aminte, era iarnă oricum. Eu zic să nu mai aduci acuzaţii idioate la adresa mea şi să-ţi vezi de treaba ta că ne supărăm.

Da, dupa am vazut data din film dar n-am stat sa mai dau edit.

M-ai inteles gresit, nu mi-a zis nimeni ca ai fi tu, doar ti-am spus ca am mai vazut gif-ul la un jucator vechi care tragea bine, pus la semnatura de pe forum, nu-i spun numele. Si de acolo am crezut ca esti el, dar ti-ai schimbat numele. Dupa m-am uitat la film si mi-ai explicat si tu.

Link to comment
Share on other sites

Dupa multe, foarte multe, exagerat de multe incercari, norbert tot nu m-a lasat sa ies.... asa ca...

Voi ramane alaturi de voi nabi.

 

Vorbim in game.

Pa, pwp

Asa :X.

@SondOfTheTime dami si mie skinurile din pozele alea de la demisia ta :o3.

Link to comment
Share on other sites

M-am simţit foarte bine aici. Am chef de un departament aşa că voi intra în F.B.I, când veţi da de greu eu voi fi aici pentru voi. Succes tuturor în continuare!

Mult succes in continuare. Sper sa ne tii minte sa nu vii dupa noi cand dam rob :))

Link to comment
Share on other sites

M-am simţit foarte bine aici. Am chef de un departament aşa că voi intra în F.B.I, când veţi da de greu eu voi fi aici pentru voi. Succes tuturor în continuare!

Bafta mai depoarte !

 

skinu ala cu sacou rosu si ochelari de soare negri se gaseste la Imagini si este postat acolo de Askhanar!

Link to comment
Share on other sites

SniPeRS si-a facut comanda de un laptop care va rupe pamantu in gaming :)) Puteti sa ziceti X si Y ca nu sunt speciale pt gaming dar acesta care eu mi l-am cumparat poate sa duca si Watch Dogs la Ultra High :)) Trage aer prin spate si scoate pe dreapta , deci pot sta cu el in pat fara probleme ;) ;) . Procesor i7 de 2500 Mhz , placa video care rupe pamantu pentru un laptop , ram-ul nu este o problema pt ca ii ajunge lui si 8 GB

Numai va contraziceti in hardware cu mine atata timp cat 95% nu stiti ce este un slot pentru ram..

http://www.emag.ro/laptop-gaming-asus-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4710hq-2-50ghz-haswell-8gb-full-hd-1tb-nvidia-geforce-gtx-860m-2gb-freedos-black-g750jm-t4110d/pd/DGS2ZBBBM/?ref=rec_na

Link to comment
Share on other sites

SniPeRS si-a facut comanda de un laptop care va rupe pamantu in gaming :)) Puteti sa ziceti X si Y ca nu sunt speciale pt gaming dar acesta care eu mi l-am cumparat poate sa duca si Watch Dogs la Ultra High :)) Trage aer prin spate si scoate pe dreapta , deci pot sta cu el in pat fara probleme ;) ;) . Procesor i7 de 2500 Mhz , placa video care rupe pamantu pentru un laptop , ram-ul nu este o problema pt ca ii ajunge lui si 8 GB

Numai va contraziceti in hardware cu mine atata timp cat 95% nu stiti ce este un slot pentru ram..

http://www.emag.ro/laptop-gaming-asus-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4710hq-2-50ghz-haswell-8gb-full-hd-1tb-nvidia-geforce-gtx-860m-2gb-freedos-black-g750jm-t4110d/pd/DGS2ZBBBM/?ref=rec_na

Neinteresant.

Link to comment
Share on other sites

Neinteresant.

Ba e foarte interesant ca daca va interesati vreunu ce piese are ala in el ramaneti cu gura cascata si niciodata sa numai imi spuneti mie ca un i5 fie el de laptop sau PC e mai bun ca un i7 de laptop ca dau /q si numai intru 4 zile la rand.

Domne asa ceva nu se poate , o chestie ca asta o poate sti si unu de la gradinita care are 2 ani ca i7 e mai bun ca i5 chiar daca el isi da seama ca i7 e mai mare ca i5 cu 2 numere. Ei bine la unii dupa Youtube cand am vazut asa ceva le-am si zis ca sunt idioti si le-am si explicat de ce ca sa le intre in cap.

Eu sincer daca nu stiu un lucru cand X imi explica de la hardware prefer sa tac si sa ma interesez daca e adevarat , dar uni dintre voi va dati mari savanti si cand eu spun un lucru va contraziceti si tot ca mine e acel lucru :|

Domne asa ceva nu se poate sa imi spuna cineva ca e expert in Software cand nu stie pt ce e windows pe 32 bit si pt ce e pe 64 bit.

Asa ceva nu se poate sa imi spuie cineva ca e expert in Hardware cand cineva imi spune ca un i5 e mai bun ca un i7.

Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, Felicitari, ce sa zic, daca tie iti place, sper sa te descurci mult mai bine la war-uri cu el, si sa nu ai probleme ca in primele 2 luni sa fie nevoie sa il duci la reparat.

Link to comment
Share on other sites

1. Ask, tare video :))))) ai zis "englezi" ca sa nu te taie talibanii :)))))?

Krups ia banana la fel si air, a zis varumiu ca in 3 sapt de war de 2 ori a intrat...

Ca sa stiti toti motivul pt care i7 e sublider : i7 a zis ca pleaca si atunci air i-a dat 2kk si sublider si pe crazy la scos sub pretextu de inactiv.

2. Alex sper sa fii demis cu FP ca nai vrut sa vii sfpd

http://captiongenerator.com/22080/Interviu-cu-qMenthol-33-dupa-ban menthol putetea.

Link to comment
Share on other sites

@,

Ce sa-i faci, unii chiar nu-si merita liderul.

Tu de ce te lasi ma? ai bagat 1000Euro in jocu asta ca acum sa te lasi... esti nab.

Vezi de ce nu prea bag eu bani in jocuri inafara de steam/origin etc? nu sunt stabile si poate ma las...

Link to comment
Share on other sites

Desi nu as avea voie sa postez aici, imi asum acest risc avand in vedere faptul ca este vorba de mine.

@, pe tine nu stiu cine te-a mintit dar te asigur ca ti-e somn. I-am dat sublider si l-am si platit, este? Acum 4 ani, cand ma cunosteam eu cu i7, tu jucai Mario. Eh, uite ca n-a fost asa. Pana la urma ce-ti pasa tie? Vezi-ti de contul tau si de raportul pe care-l ai de facut, daca ai. Nu inteleg de ce va place sa barfiti... Veniti cu pamant sub unghii de la camp si va ganditi voi ce sa faceti si ajungand la concluzia ca n-aveti ce face, intrati putin prin loguri si inventati povesti, corect? Pentru unii, acest joc a ajuns un mod de viata. Vedeti-va ma de treaba voastra. Ma cunosti? Te cunosc? Nici nu mi-as dori, esti cu mult sub standardele mele. ;)

 

Cat despre afirmatia ta cum ca nu-mi merit liderul: Ia sa te vad si pe tine lider. Te oftici cumva? Mie imi place sa se vorbeasca de mine, inseamna ca sunt chiar smecher. De tine cine vorbeste? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.