Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ati vazut ca s-a putut daca am ascultat si am fost organizati? Nu mai fiti suparati, nu se poate mereu sa fim perfecti si sa avem mereu turfuri. Si in istorie marile imperii si regimuri au avut de suferit si s-au destramat odata. Am pierdut cateva turfuri, dar asta nu inseamna ca suntem slabi. Avispa a tot dominat de cand au fost introduse "noile ganguri" si va domina, daca avem cateva zile, saptamani mai proaste asta nu inseamna ca nu suntem buni. Mai invatati si sa pierdeti, nu se poate castiga la nesfarsit. Pe viitor trebuie sa ascultam de cel care conduce warul si sa stam uniti cum am facut la ultimul war, nu in bisericute de cate 2, 3 pe turf, asa nu facem nimic.

Emotionant :(.

Link to comment
Share on other sites

@, Ai uitat de mine :(

Infine, ce mai faceti?

am intrat si eu nitel in game, pustiu.. ma bag la lol, dupa ies pe afara si poate intru mai tarziu sa vad ce mai e, maine nu pot sa ajung la war plec la oras sa fac cumparaturi pentru scoala... dar de saptamana vitoare o sa ajung la toate war-urile B-)

Link to comment
Share on other sites

@, Ai uitat de mine :(

Infine, ce mai faceti?

am intrat si eu nitel in game, pustiu.. ma bag la lol, dupa ies pe afara si poate intru mai tarziu sa vad ce mai e, maine nu pot sa ajung la war plec la oras sa fac cumparaturi pentru scoala... dar de saptamana vitoare o sa ajung la toate war-urile B-)

@, Nu am uitat nab :*:))Asta a fost una temporara, pe cea originala care o voi face ii voi trece pe toti cu care am interactionat, si daca mai sunt si daca nu in Avispa :P

Link to comment
Share on other sites

@, Ai uitat de mine :(

Infine, ce mai faceti?

am intrat si eu nitel in game, pustiu.. ma bag la lol, dupa ies pe afara si poate intru mai tarziu sa vad ce mai e, maine nu pot sa ajung la war plec la oras sa fac cumparaturi pentru scoala... dar de saptamana vitoare o sa ajung la toate war-urile B-)

iti cumperi hainute de scolar?
Link to comment
Share on other sites

Druid SniPeRS

Grea mai e clasa asta pentru mine :)) Astazi am descoperit la druid ca atunci cand ma transform in urs am o vraja care prin viteza mare si trec printre clonele mage-ului cu o viteza si ma apuc dupa sa ii sparg cap-ul :))

Uitate si tu infatisare de om nebun la SniPeRS :))

krkz7jc.jpg

 

M-ai ma intreaba uni dc mi-am ales privirea aia salbatica si nush ce sa le zic =))

 

Link to comment
Share on other sites

Ba am venit sa te vizitez prin Orgrimmar si m-au luat putin garzile la bataie si s-a dat alarma ca a venit alianta la voi :)))

Eram pe druid si m-a fugarit un mage , un DK , un warlock si inca vreo 2 hunteri :))

Ba fratele meu am scapat de garzi si dau de aia :)) Cum se apropiau de mine ma transformam in urs si bateau la mn ceva timp :))

Pana la urma se imprastiara si mage-ul ala ma cauta prin padurea aia si eu eram transformat in puma si eram invizibil si i-am sarit in cap dintr-un tufis si cand am vazut ca imi da dmg m-am transformat in urs si i-am spart capu :)))

Ala striga acolo dupa ajutor si mie pe chat si l-a auzit unu si m-a dat de gol..

Pana la urma m-am transformat in cioara si mi-am luat zboru si nici ca mai ma intorc la voi in orasul hoardei =))

Link to comment
Share on other sites

Am iesit de la PC. Vreau sa ma uit la un film ceva, daca gasesc ceva interesant...

 

Noapte buna baieti.

 

Ne punem pe sanctionari, asa ca veniti la war-uri, maine se dubleaza sanctiunile pentru cei absenti.

Seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa ai foarte mult creier ca sa iti dai demisia cand incepi sa pierzi 2-3-4 turfuri, doar asta conteaza la voi? Hmm, cred ca da... din moment ce acum o sa imi ziceti "ce draq vorbesti tu ba oto ca oricum nu vii la waruri"... da, nu vin, pentru ca nu-mi pasa de ele sau pentru ca nu am timp dar nu conteaza, stau in Avispa pentru ca aici ma simt bine, am incercat intre timp inca vreo 2-3 factiuni si nicaieri nu e ca aici. Sa nu credeti ca daca o sa mergeti in alte factiuni totul e roz bombon cu caramele si bomboane.

 

Toate motivele care le-am citit la demisiile voastre sunt niste motive prostesti si fara rost, incepand de la Askhanar si pana la bunica-mea. Mai bine ati trage o gura mare de aer, in piept de preferat, si ati retrage acele demisii. Inteleg ca nervii sunt intinsi la maxim, stiu mult mai bine ca voi lucru asta, si eu am vrut sa renunt la multe din cauza asta dar.. nu se merita. Keep calm and retrage-ti demisiile, gen. pwp

Link to comment
Share on other sites

@Campionul08 Prietenu`, vezi-ti de ale tale..

Cum adica avispa mic copil? Uita-te pe /top ca sa-ti reimprospatezi memoria.

Asta-mi place la voi, stati in hq, dupa luati 2-3 turfs-uri si va dati zei.

 

Si cum naiba sa luati 2-3-4 turfsuri maine daca se poate da doar 2 attack-uri? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.