Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bafta in continuare tuturor din Avispa Rifa, astazi a fost ultima mea zii pe acest server, nu vreau sa credeti ca m-am certat cu norbert sau altceva, pur si simplu vreau sa acord timp lucrului important in viata, scoala, pentru a nu ajunge un redus mintal care da ca cu sapa pe calm[am dat un exemplu].

Multumesc tuturor celor din Avispa Rifa pentru ajutorul acordat, mai ales lui Alexander.Capone, Marco, Jorik, skrillex, adrian28, bogdan2010 si tuturor persoanelor care au venit in Avispa Rifa pentru a readuce gloria de alta data a acestei factiuni.

Multumesc [F4L]oTo pentru sansa acordata, esti ai fost si o sa fii un om cu un caracter deosebit, desemenea si lui norbert pentru ca a avut incredere in mine si i-am demonstrat ca nu s-a inselat.

Bafta in continuare tuturor, ne mai auzim prin factiune, sper sa raman rank 5, cu voia lui norbert, o sa intru cand pot sa va ajut. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca raman avispa.


@SondOfTheTime sper sa te tii de promisiune..


Bafta in continuare tuturor din Avispa Rifa, astazi a fost ultima mea zii pe acest server, nu vreau sa credeti ca m-am certat cu norbert sau altceva, pur si simplu vreau sa acord timp lucrului important in viata, scoala, pentru a nu ajunge un redus mintal care da ca cu sapa pe calm[am dat un exemplu].

Multumesc tuturor celor din Avispa Rifa pentru ajutorul acordat, mai ales lui Alexander.Capone, Marco, Jorik, skrillex, adrian28, bogdan2010 si tuturor persoanelor care au venit in Avispa Rifa pentru a readuce gloria de alta data a acestei factiuni.

Multumesc [F4L]oTo pentru sansa acordata, esti ai fost si o sa fii un om cu un caracter deosebit, desemenea si lui norbert pentru ca a avut incredere in mine si i-am demonstrat ca nu s-a inselat.

Bafta in continuare tuturor, ne mai auzim prin factiune, sper sa raman rank 5, cu voia lui norbert, o sa intru cand pot sa va ajut. Salut.

Succes :(.

Link to comment
Share on other sites

Locul meu nu este aici. Îmi pare rău faţă de toată facţiunea, sper să fiu înţeles.

Păstrăm legătura, voi reintra alături de prietenii mei din nou. Succes în continuare!

Edited by Turner
Link to comment
Share on other sites

@Askhanar

Bai naba....

 

 

Impreuna am trecut prin multe "besturi" ale Avispei.

Nu vreau sa spun pomelnice aici pentru n-am timp si nu are rost, doar nu mori si-mi iau ramas bun de la tine :))

Mai vorbim prin game/skype.

 

Ai grija de tine.

Link to comment
Share on other sites

M-a batut pe wow atunci un saman pe elemente.. IESI ca m-am facut de ras =)) .

Bine ca nu a fost pe restoration ca era CLAR :))))

Daca era pe enhancent mai ziceam , ala e DPS. Si uitate si tu in Iisus Hristos , saptamana asta tre neaparat sa strang 1000 Valor Points pentru ceva si tre sa fac niste raid-uri cu inca 4 persoane , 3 suntem DPS , unul e tank si altul healer.

Eu sunt full PVP , dar full si n-am nici un item de PVE pentru raid-uri si aia voteaza sa ma scoata pe mn ca sa am eu dc sa le bag si sa le scot :)) .

Totusi in PVP au sarit astazi 3 pe mn in BG si toti 3 au murit =))

Link to comment
Share on other sites

BULLSHIT =))))

Eram intr-un raid si si intrase unu cu 3-4 iteme de PVP si lui ii trebuia pt PVE si incepura aia sa faca urat :))

Sa ma vezi pe mine ca am intrat FULL PVP i-am dat dracu pe toti =)))))))

Serios acum, chiar nu te saturi sa umpli acest topic de aberatii si prostii pe care nimeni nu le intelege?

Chiar nu observeri ca vorbesti singur despre lucrurile alea, doar Covrigel te mai baga din cand in cand in seama, nu e frustrant?

Link to comment
Share on other sites

Serios acum, chiar nu te saturi sa umpli acest topic de aberatii si prostii pe care nimeni nu le intelege?

Chiar nu observeri ca vorbesti singur despre lucrurile alea, doar Covrigel te mai baga din cand in cand in seama, nu e frustrant?

Asta i-am zis si eu acu 1/2 saptamani.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca numai prostii fac pe acolo =)) Intru cu iteme de PVP in raid-uri la care imi tre PVE.

Daca l-au injurat pe unu ca a intrat cu 3 iteme PVP , dar mie ce sa imi mai zica daca am intrat full PVP.

Astazi ne-a batut Lich King , mari oameni ce am fost in raid-uri :))

Nu vorbesc continuu de WOW , vorbesc numai cand or imi iau bataie de la un Frost Mage , eu fiind paladin sau cand ne bate boss-ul.

Ba eram 25 in Dragon Soul si al 3lea boss ne-a batut pe toti...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.