Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Moarte reala nu ai ? Facui duel cu unul si castigai fara Lay of Hands , care la paladin vraja aia conteaza mult :)) . Si nu era nici prost.. avea full ruthless , enchant-uri si pietre si 2 piese cataclysm. Stiu paladinul asta la fel cum stiu cate degete am la o mana.. Aia care ma bat sigur sunt Mage pe Frost. Dar de asemenea si eu le sparg cap-ul cu druid-ul.

 

 

Si in ziua de astazi m-am enervat pe toata hoarda. Am iesit din nush cate raid-uri si m-au asteptat la cimitir sa ma omoare , eu fiind singur. I-am spart cap-ul hunter-ului dar a sarit pe mine druid-ul si cu inca unul si m-au crapat..

Si de asemenea m-am enervat si eu.. Am luat dupa mine guilda care sunt numai PVP in ea si ne-am dus peste ei..

Eu unul nu am miscat nici 1 deget ca eram 5-6 vs 2.. Si am zis sa fim si noi corecti si l-am lasat pe un saman din guilda noastra sa se ocupe de ei si samanul ala i-a batut pe amandoi de i-a stricat 10 min numai intinsi pe jos stateau.

Am de gand sa imi fac o armata cu care sa fac raid pentru Orgrimmar Siege. Ii iau de mici la instructie fiindca am destul gold si meserii.

Eu ii imbrac , le fac arme , inele , coliere si tot ce le tre sa fie pregatiti pentru razboi.

Battleground-urile le vom face cu premade sa avem grija sa nu piarda in respectivul si arenele la fel.

Nu patrundem in castelul hoardei , dar facem raid prin jurul lui si facem victime.

 

Fii atent la un pont: scrie /m si fa-ti un macro cu full burst, adica: gardianul, zealtory, trinket de strenght, tot tot tot, iar la 3 holy power le activezi ;) Sa vezi acolo macel :D

Apropo, succes tuturor in noul an scolar :)) Ne auzim dupa-amiaza in-game!

Edited by 2fast 4u
Link to comment
Share on other sites

@SniPeRS Nu o lua in anume de rau te rog nu am nimic cu tine, dar laso mai moale cu jocul ala, nu observi ca esti dependent? sterge-l si joaca si altceva ori mai du-te p-afara... nu o lua in anume de rau te rog, dar covrig/oTo au dreptate.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Clarence.
  • Level: 44.
  • Rank: Servant (1).
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 9 zile .
  • De ce doresti sa pleci din Avispa Rifa?: Assasinn si cu Levelnustiucum sunt prea zei si prea buni. Ala sanctioneaza pe cine vrea, cum vrea, cand vrea si cand il apuca pe el, adica doar pe mine ca ceilalti cu caps nu le face nimic ca na, are ceva cu mine.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Desigur.
  • Alte precizari?: Bafta ! Multumesc Norbert, Askhanar si oTo pentru tot ajutorul ! Chiar si lui Robertooo, care a iesit cum a iesit. Cu cineva ca Assasinn se va duce de rapa toata Avispa pe care voi ati ajutat-o sa creasca, plus ceilalti, nu mai stau sa ii enumar, se stiu ei, in afara de cei 2 respectivi

 

 


"Ala" iti zic sincer sa ii zici la ma-ta ca doar ea te-a putut invata sa vorbesti asa.Ti-am zis sa nu mai comentezi si daca face cineva DM pe tine la hq sa faci poze si sa imi dai , nu sa faci inapoi ca te trezesti cu sanctiune. Ai fost prea "pro" si ai zis ca e ok sa comentez insa eu nu admit asta.

"Cu cineva ca AsSasiNn* se va duce de rapa toata Avispa" - Culmea ca pe cand eram aici Avispa a inscris si un record si a cucerit orasul SF de cateva ori.Nu cred ca eu sunt problema. Cu 14 membrii vs 25 nu am cum sa cuceresc o zona. Bafta mai departe.

 

Link to comment
Share on other sites

@, In primul rand, nu te voi jigni, deoarece nu ma cobor la nivelul tau. In al doilea rand, sanctionezi pe cineva pentru un motiv, sanctioneaza pe toata lumea daca este acelasi motiv. In al treilea rand, nu ii dau importanta numelui tau si scrierii sale, deoarece nu meriti asta. In al patrulea rand, daca ai fi fost mai autoritar si ai fi spus sa plecam cu toti de la HQ si sa stam cu toti intr-un loc ar fi fost altceva. In al cincilea rand, daca 14 oameni nu iti sunt indeajuns pentru a cuceri o zona, nu stiu ce pretentii mai ai sa cuceresti intreg orasul. In al saselea rand, invata sa folosesti gramatica cum trebuie, daca ai stii ti-ai fi dat seama ca "sa ii zici la ma-ta" nu este corect in niciun context. In rest, comentariile tale la adresa mea nu ma afecteaza cu absolut nimic, daca stiu ca ma jigneste cineva cu mult sub nivelul meu, e posibil sa ma fi simtit jignit daca ma coboram la nivelul tau de inteligenta, si era posibil sa ma invingi la capitolul asta. Bafta baieti in continuare ! Imi pare rau ca plec asa, sper sa nu ma luati exemplu negativ pe mine, pentru ca nu eu am gresit aici. Salut !

Edited by Clarence aka DSG
Link to comment
Share on other sites

@, In primul rand, nu te voi jigni, deoarece nu ma cobor la nivelul tau. In al doilea rand, sanctionezi pe cineva pentru un motiv, sanctioneaza pe toata lumea daca este acelasi motiv. In al treilea rand, nu ii dau importanta numelui tau si scrierii sale, deoarece nu meriti asta. In al patrulea rand, daca ai fi fost mai autoritar si ai fi spus sa plecam cu toti de la HQ si sa stam cu toti intr-un loc ar fi fost altceva. In al cincilea rand, daca 14 oameni nu iti sunt indeajuns pentru a cuceri o zona, nu stiu ce pretentii mai ai sa cuceresti intreg orasul. In al saselea rand, invata sa folosesti gramatica cum trebuie, daca ai stii ti-ai fi dat seama ca "sa ii zici la ma-ta" nu este corect in niciun context. In rest, comentariile tale la adresa mea nu ma afecteaza cu absolut nimic, daca stiu ca ma jigneste cineva cu mult sub nivelul meu, e posibil sa ma fi simtit jignit daca ma coboram la nivelul tau de inteligenta, si era posibil sa ma invingi la capitolul asta. Bafta baieti in continuare ! Imi pare rau ca plec asa, sper sa nu ma luati exemplu negativ pe mine, pentru ca nu eu am gresit aici. Salut !

Ai avut nevoie de cateva edituri sa scrii asta , foarte bine :)) Te felicit pentru prostia de care ai dat dovada domnule Servant !

Edited by AsSasiNn
Link to comment
Share on other sites

@, Stai tu linistit, am dat edit ca sa iti mai adaug motive, pentru ca tu sa intelegi tot ce am scris acolo, oricum nu te-ai obosit sa citesti tot, sunt convins. Si daca sunt Servant ce? :)) Cred ca uiti de unde ai plecat, si daca esti rank 5, crezi ca esti mai presus cu ceva decat mine? Din contra, esti cu mult sub nivelul meu, nu te mai obosi sa imi scrii, oricum te-ai facut de ras destul, prin felul in care vorbesti, la rank 5 insulti "un rank 1" care se comporta ca un om normal, in afara sa jignesti si sa iti cauti in capuletul ala care il ai ( daca il ai ) replici cu care sa imi dai mie "maxim", mai bine te duci si te speli putin cu apa rece pe fata sa iti dai seama de niste lucruri. Hai salut, nu imi bat capul cu tine, nici nu am nevoie :)).

Link to comment
Share on other sites

n-am devenit frate obsedat dar nush despre ce sa vorbesc cu voi =))

Nu va place PC-uri.

Nu va place monitoarele.

Nu va place mouse-urile.

Nu va place mistere cum sunt piramidele , colosseum-ul.

Nu va place politica.

Nu va place procesoarele si capacitatea lor.

Nu va place sa vorbiti despre WOW.

Mancavas p.... voastra , despre ce va place sa vorbiti :)) ?

Oricum , cartile de WOW sunt singurele pe care nu le citesc in scarba =)) . Decat sa citesc despre Eminescu , Creanga si Cosbuc , mai bine citesc despre Burning Legion , ce era cristalul Ata'mal , despre Draenor.

In limba Eredur , Draenii ( drenii ) erau numiti " cei exilati " , fiindca un exilat este unul izgonit din tara.

De asemenea , ei nu au fost izgoniti din tara lor , ci dupa propria planeta.

Va scriu maine aici o intreaga poveste ca acum nu pot ca e ora 3 noaptea si mie somn =))

M-ati intrebat cum arata un paladin , daca este ca un om sau cine stie cum..

Ei bine este un fel de om doar ca in doua feluri fiindca oameni normali nu sunt albastri si nu au la barba tentacule. Va las un trailer mai jos sa va cum arata draenei-ul.. Tre sa fie unu ce se incarca cu putere dintr-o carte si dupa le sparge cap-ul la vreo 2..

Pai fratele meu , am auzit multe chestii despre paladin ca ar trebui sa crape in PVP.

Se spune ca dupa parerea multora e cea mai buna clasa ca in primul rand , are o vraja ce iti da 20% def pentru 20 secunde , mai are una ce iti da 20% putere pentru 20 secunde , alta care iti reface toata viata , Word of Glory la 3 holy power e chiar foarte utila.

 

Link to comment
Share on other sites

Gg, pentru war-uri 2/2 pierdute, foarte multa organizare si activitate gg.


Imi pare rau, asta e ultimul meu post, @William scuze de limbaj eram nervos, Norbert scuze de demisie, dar 0 organizare, activitate deloc, din 38 numai 20 din care 10 pe turf, bataie de joc, cer de 1 ora un m4 pe turf, nimeni ma, si pe /w cer degeaba, cum sa ne faca 69? nu stiu, venon sau cum te cheama ( nu doar tu ), deci in 2 mergeti rambo in aia 18 de pe turf? clar0s, cum ma frate ai masina si m4 fa o baricada si omoarai, dar nu te du in ei ... infine, succes poate voi reveni dar nu prea cred, succes Norbert14 + SondOfTheTime.

Link to comment
Share on other sites

n-am devenit frate obsedat dar nush despre ce sa vorbesc cu voi =))

Nu va place PC-uri.

Nu va place monitoarele.

Nu va place mouse-urile.

Nu va place mistere cum sunt piramidele , colosseum-ul.

Nu va place politica.

Nu va place procesoarele si capacitatea lor.

Nu va place sa vorbiti despre WOW.

Mancavas p.... voastra , despre ce va place sa vorbiti :)) ?

Oricum , cartile de WOW sunt singurele pe care nu le citesc in scarba =)) . Decat sa citesc despre Eminescu , Creanga si Cosbuc , mai bine citesc despre Burning Legion , ce era cristalul Ata'mal , despre Draenor.

In limba Eredur , Draenii ( drenii ) erau numiti " cei exilati " , fiindca un exilat este unul izgonit din tara.

De asemenea , ei nu au fost izgoniti din tara lor , ci dupa propria planeta.

Va scriu maine aici o intreaga poveste ca acum nu pot ca e ora 3 noaptea si mie somn =))

M-ati intrebat cum arata un paladin , daca este ca un om sau cine stie cum..

Ei bine este un fel de om doar ca in doua feluri fiindca oameni normali nu sunt albastri si nu au la barba tentacule. Va las un trailer mai jos sa va cum arata draenei-ul.. Tre sa fie unu ce se incarca cu putere dintr-o carte si dupa le sparge cap-ul la vreo 2..

Pai fratele meu , am auzit multe chestii despre paladin ca ar trebui sa crape in PVP.

Se spune ca dupa parerea multora e cea mai buna clasa ca in primul rand , are o vraja ce iti da 20% def pentru 20 secunde , mai are una ce iti da 20% putere pentru 20 secunde , alta care iti reface toata viata , Word of Glory la 3 holy power e chiar foarte utila.

 

Hai sa vorbim de fotbal, motociclete, masini & fete, mie astea imi plac. =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.