Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) aolo ma faci sa dau Shut Down la pc :))

 

asculta aici

https://www.youtube.com/watch?v=gJjK8xaFEOQ

.

 

 

 

#MELODIA ASTA E IMNU AVISPA RIFA!

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai avut un war din august si ieri tot i-am batut pe ELC 13-5 e bine dupa aproape 2 luni de pauza.Azi ce-i drept va batut ELC vezi daca nu am fost eu:)))), ne revenim noi, ar trebui sa ne facem o gasca cum au si alte mafii ce drq noi ne batem 23 vs 37.Vaa pwpa taticu si o seara frumoasa!!!

Link to comment
Share on other sites

Salut putin mai de vreme am venit si eu de la antrenament (de la kick-boxing-K1), ma uit la discutii Verdant si ma minunez cata aroganta pe copilasii astia ei deja isi imagineaza HQ Rifa negru, deja il vad luat hq-ul aveti mult de tras copilasi ca sa ne luati noua hq-ul chiar daca suntem aproape jumate din cati sunteti voi in factiune si mai putin de jumate la war din cati sunteti voi, e distanta mare.Lumea vede LS negru si ce zice ma duc in mafia cu cele mai multe turfs ca asa e la moda gata toate puse pe tava fara munca.E alta senzatie cand intri intr-o mafie cu 0 turfs, iar dupa un timp de munca dai /turfs si vezi munca depusa.Sa va spun sincer pe mine nu ma intereseaza turfs cum intereseaza pe majoritatea, eu joc doar pentru distractie nu-mi traiesc viata in joc cum o fac altii.Nu va speriati de Rasta si Trestiii si aia sunt tot oameni (au tot 2 maini si 2 picioare), au aceleasi arme ca si noi nu inteleg de ce la toti le e frica de ei.Asa ca astia din Verdant mai usor cu suferinta ca nu suntem nici unul mai prejos de altul.Cand a venit interventia la scoala sa ma bata i-am zis lu matahala aia ala ba tu ai spray ai bulan chestii dastea, da-ti imbracamintea si echipamentul jos si hai sa ne batem afara 1 la 1 si n-a mai zis nimic ca el am batut 1000 nu mi-e frica de nimeni decat de Dumnezeu.Asa si cu astia din VDT.App de asta mi se va da ocazia sa plec in Franta sa boxez in savate boxul frantuzesc (e la fel ca K1-ul nostru, decat ca ai niste ciubote in picioare) vazand maestrii mei meciul meu de duminica cand am boxat cu un campion mondial au luat aceasta decizie de a ma trimite in Franta sa boxez bineanteles nu ma duc singur mai merg si cu niste colegi de la antrenamente

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS,Fi dur cu ei.

 

 

$@L, acum am ajuns si eu acasa..

 

Ei deja isi fac ganduri ca HQ-Ul nostru va fi NEGRU, pai de ce?Suntem in doliu sau ce?Sa-si ia gandul.DISEARA VREAU SA-I UMILIM.VENITI TOTI LA WAR SI NE ARATAM ADEVARATA VALOARE.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS,Fi dur cu ei.

 

 

$@L, acum am ajuns si eu acasa..

 

Ei deja isi fac ganduri ca HQ-Ul nostru va fi NEGRU, pai de ce?Suntem in doliu sau ce?Sa-si ia gandul.DISEARA VREAU SA-I UMILIM.VENITI TOTI LA WAR SI NE ARATAM ADEVARATA VALOARE.

 

Cum isi permite Blaky sa accepte demisiile pe banda rulanta asa e cand ai prea multi membrii iti permiti.Stai sa vedem cand or sa ajunga sa se bata pe civilian spawn daca isi mai permite luxul asta.La 2-3 turfs mi-e greu sa cred ca mai aplica cineva.Pana la urma fiti linistiti copilasi va venii si momentul asta vorba lui Nane "Sti ca dureaza putin un moment de bucurie", deci n-o sa dominati LS la nesfarsit.Iar eu pun pariu ca tot GSB o sa va ingenuchieze

 

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

damn... No Matter how Much AD's we Made , No One Applyed here,The Gang becoming smoller and Smoller at Least we Need to Have 20+ Members Activ (in war),Need to get a Solution before it's too Late :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.