Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti imi pare rau ca am lipsit de la war, dar am venit tarziu de la antrenament si cand am venit la 21:00 m-a luat febra, raceala.... Ma bucur ca am castigat HQ-ul :****

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ba power, nici cu coduri nu faci scorurile mele :))

Hai baieti ca promit ca o sa incerc sa ajung la waruri luni si incerc sa va ajut sa trecem de zilele astea ...negre.

 

 

Mai treiesti ma?

 

NOUL IMN AVISPA RIFA, se potriveste cu situatia factiunii de acum :))

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mai treiesti ma?

 

NOUL IMN AVISPA RIFA, se potriveste cu situatia factiunii de acum :))

 

 

Ce bine le combini manele, Tupac o duci bine:)))), buna combinatie, mai o populara mai una de jale

 

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Baaa TresTii cu gasca sunt praf fara coduri cel putin pe TresTii si pe robSS i-am rupt la DM mai de vreme:)))) mi-am pus tinta aia mica albastra.Sa-i vedem si la war mai mult ca sigur se activeaza la war cand vad ca pierd F1 F2.robSS ala mai sta si cu mine in Cartier, am auzit ca domnu robSS (Blake) pe nume Robert parca, sta toata ziua in casa nu iese deloc afara rar il vezi afara si am mai auzit ca e un virgin nu a dat nici o data la buci:))))))).DECI ACUM FARA MISTO ASA AM AUZIT DE LA UN TOVARAS DE LA MINE DIN CARTIER.SA TRAIASCA BOMBARDIERII DIN COLENTINA, VITAN.La mine la sala de K1 din 20 de insi cati suntem toti 15 sunt numai din Vitan si sala e tocmai in Rahova, daca dau un telefon cam am o problema sa moara mama sare tot Vitanu inclusiv sensei :XXXXXX

 

Daca tot sufera aia hai sa suferim si noi.

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@ Pretenas nu ma mai duc in nici un GSB se descurca chiar foarte bine baietii acolo, raman in rifa sa va fac viata un calvar, daca nu stiai ala este purul adevar despre prietenul tau, omu are 18 ani nu a dat in viata lui la buci si sta toata ziua in casa pe PC asta ti-o zic din surse sigure mi-a soptit o pasarica.Nu ma poti contrazice omu sta in cartier cu mine stiu mult mai bine ca tine detalii despre viata lui reala.Si stai linistit nici tu nu esti departe de el la 20 de ani rupi sa-mpu altii la 20 de ani fac bani in pana mea.Eu am 18 ani si tot gandesc mai matur ca tine vreau sa-mi iau bac-ul sa-mi continui si sa-mi ridic palmaresul in cariera de luptator.Ai pasit vreo data in viata ta intr-un ring de K1?Oooo stai ca am uitat ai vazut asta numai la TV Eu chiar am luptat cu un campion mondial pe categoria 60kg. sorry

 

Va las si un suvenir:

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Cine vrea bilete la Gala de pe data de 27 noiembrie, va boxa maestrul meu Alexandru The Bomber Nita aparandu-si centura de compion mondial al versiunii SFK K-1 impotriva campionului Spaniol de Muai Thay pe nume Hacha Hernandez.Desigur doar cine e din Bucuresti gala va avea loc la sala Polivalenta incepand cu ora 20:00: https://www.facebook.com/events/803479563027916/

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.