Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Oofff Facebook-ul vietii Da ma da ala sunt eu probleme?Pai hai sa-ti explic bai suferinta poza aia e de acum 4 ani adica in 2010 (mai pe intelesul tau) aveam 14 ani in poza aia.Ce pana mea la 14 ani ce vroiai sa fiu superman?Stiu si cine ti-a dat poza aia Amigo ti-a dato, a luato de pe Facebook pe copilasu ala de bani gata daca il vad in fata ochilor il ruppp cu bataia prea mult tupeu pe capu lui aa si pozele astea cu mine si cu familia mea nu ti le-a dat?: http://imgur.com/a/AmuCh (prea multe detalii)pentru mintea ta care la 20 de ani stie numai sa-mp:)))))))))) altii la 20 de ani fac bani in pana mea pana si eu la 18 ani fac bani nu rup ca tine sa-mpu toata ziua.Hai ca am treburi mult mai importante in viata reala decat sa ma cert cu niste oameni dis....... .A era sa uit la 20 de ani ai dat ma si tu vreo data la buci?

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Neatza all ati auzit de noul album al lui Cedry2k?:))))) cica se lasase omu in 2012 acum iar s-a apucat si s-a bagat, Connect-R si Sisu cu el.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar am decis sa parasesc aceasta factiune (daca imi este acceptata demisia si ies fara FP) deoarece m-am certat cu Covrigel si nu as vrea ca la war sa fie un conflict intre noi 2,multumesc celor care m-au sustinut si imi cer scuze celor pe care i-am facut sa se simta prost sau de care m-am luat (AIM),va urez succes in luarea sf-ului,sper ca vom fi iara colegi desi cred ca vom fi adversari,succes si multumesc pentru sprijinul acordat! :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.