Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce rahat de evidenta ma cu kills, supun asta in conditiile in care chiar mie mi-a spus Norbert ca nu prea mai conteaza kills.Eu nu prea am probleme cu - la war asa ca nu prea ma afecteaza dar ii afecteaza pe altii si 250$ per kill ceea ce mi se pare cam mult, aceasta metoda de evidenta war incurajeaza jucatorii sa bage coduri, ca omu ce zice m-am saturat mereu sa platesc $$ dupa fiecare war hai sa mai si iau $$.Si asa se ajunge sa iei ban pentru un rahat de evidenta eu unul cred ca ma duc intr-un departament FBI, SFPD si nu plec in departament pentru o simpla evidenta war plec pentru ca m-am saturat de mafii de 1 an jumate mi s-a luat gata

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@, Nu stiu cum se face, dar pe ala il rupeam cu tot cu tec-urile lui cand venea la war la HQ ori nu baga ranko decat la war ori sunt eu prea bun:))))))))))).Chiar radeam de el ca il fac cu tot cu tecurile lui

Link to comment
Share on other sites

Nea de-ai codat: offline esential123[FMA] [uS]Vinnie 05.11.2014 15:43 05.12.2014 15:43 cheats la waruri

Esti un praff ba fara coduri te rupeam la DM la HQ cu tot cu tecurile tele cum sa iei ba bataie cu tecuri:)))).

Dupa ce ai vazut ca esti praf nu faci nimic, ce ai zis hai sa bag renko "sa fiu si eu bun" esti penibil bai baiatule iti urez succes pe banlist.SALL PA

Link to comment
Share on other sites

Auzi la Rasta zis si "suferinta", e o rusine sa castigam pe hq cu 8-7. Fratioru' meu, taci acolo si inghite, voi chiar nu stiti sa pierdeti? Imediat cum ati pierdut suferiti la discutii. La varsta ta credeam ca ai si tu creieru' dezvoltat, da vad ca nu e asa.

Link to comment
Share on other sites

@@ZEW Biz Lasai sa spuna ce vor,ca multi uita trecutul,nu trebuie sa ne dam in mintea lor,lasai sa spuna ce vor!

 

Felicitari baieti pentru warurile de azi!

Sper ca maine sa fim intr-un numar si mai mare!

 

Maine incepem mai repede la ora 19:45 vreau ca toti sa fiti in HQ pregatiti pentru waruri!

Link to comment
Share on other sites

#domnu' rasta, inteleg ca e discurs motivational, dar prin ''e o rusine sa iti castigi hq-u' la limita'' ne faci slabi in mod indirect, si asta ma deranjeaza.

 

Apropo, daca n-am eu treaba cu ce postati voi acolo, tu ce treaba ai cu ce am scris eu aici?

Edited by ZEW Biz
Link to comment
Share on other sites

Nu e panica fetele mele, au uitat nebunii astia cand ii tineam in hq? si nu luau nicio runda?

 

Isi revine avispa la 54 turf-uri, toate la timpu lor. Va pwp si ne vedem maine la war, nu da-ti REPORT ca fac si eu parte din factiune, pe alt cont. O sa vedeti maine la war pe ce cont.

V-am pwpat

Link to comment
Share on other sites

@@ZEW Biz, Ce rusine sa fie ma frate, rusine sa fie pentru ei ca au pierdut waru pe HQ la "cat de buni sunt" si + de asta ei sunt mai multi ca noi in factiune noi avem si cativa inactivi.Lasatii sa sufere nu le dati satisfactie pana acum nu mertitam sa ne castigam HQ-ul acum meritam?Oricum s-a vazut codatu care facea diferenta la war.Maine vin si eu la war aseara am avut antrenament (sparing cu sensei) sunt rupt de oboseala numai puteam la antrenament simteam ca imi vine sa vomit.Eu atunci cand ma simt rau atunci trag mai tare de mine ia ma sa vad cat ma tine ce limite am.V-am pwpat

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@, Daca tot te superi ca o femeie, hai sa iti explic eu tie. Evidenta eu o fac cum zice norbert, ma rugat sa ma ocup eu de evidenta ca uni cu gura mare gen tu nu au chef sa o faca ! Esti liber sa te oferi printr-un pm lui norb ca o faci tu clar ? (imi pare rau ca te-am ajutat in SFPD nu meritai)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.