Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna si seara Avispa, vreau sa va felicit pentru munca depusa fostilor mei membrii, sunt mandra de voi in special de tine @, merci de ajutorul acordat, ti-am promis ca ma voi revansa. Vad ca ai ramas helper si nivel 2, felicitari, se pare ca Kelton si Draco m-au ascultat, ti-am promis ca te ajut si te voi ajuta, Rifa, ascultati de el si sa nu il suparati, stie ce face, inceputul este greu pentru toti, sprijiniti liderul asa cum va sprijina si el pe voi, ce faceti in factiune nu faceti pentru Zeom, faceti pentru voi toti, eu pe principiul asta am mers, am mai multe de spus Avispa, am sa mai revin cu alte poturi cat timp este Zeom Liderul, probabil cat mai curand (nu promit) o sa revin, doar cu conditia sa ramana Zeom Lider, daca nu, dupa bac sper sa nevedem toti in El Loco Cartel cu bine, eu am preluat factiunea de la 0 membrii, adica s-o vrut o schimbare radicala pe care doar eu am putut sa o fac si sa o mentin, spun asta deoarece am avut posibilitatea de a reface Avispa dupa promovarea mea ca Leader in aceasta factiune, am refuzat, am fost intrebata de SKY.BELEAUA[VIP] daca ii ofer sublider, am vrut sa fac performanta si am vrut sa ii ofer, dar am incercat imposibilul, sNrober a ales impreuna cu VIP sa mearga SP dupa 69 PMB unde a evoluat si BeyondOwn pe cand Avispa Rifa reusea sa cucereasca 11 zone vs VIP, cativa ZEW si echipa BeyondOwn, Bechid, Sassorii, Boodie, Clau007, Gigal (Askhannar) si multi altii am fost o echipa frumoasa, am facut ce am putut, pacat de unii inactivi, am fi facut performanta mai mare, dar este binisor cat am obtinut, aproate jumatate din oras 11/24 vs cei mentionati mai sus, Zeom tu stii ca ai fost cel mai best si de incredere membru si sper ca m-am tinut de cuvant cand ti-am promis ce am vorbit noi, daca am uitat ceva sa imi spui si ma voi revansa, nu fii prea dur cu membrii, dar nu le permite nici sa isi bata joc de tine, succes tuturor Rifa, sa nu uitati performanta facuta recent ca va Bat :)) nu a fost usor pentru mine sa incerc sa tin de membrii sa le resping demisii pana cand se ajungeau la Admini, dar nici cu ei nu au avut ce face, Kelton mi-a povestit si explicat multe chestii de pe aici dupa am lasat la alegerea fiecaruia, nu cred ca am fost cel mai bun Leader pe aici, dar comunicare cu membrii am avut, am stiut sa tin de ei, chiar daca erau mici certuri intre x si y. Nu ma consider un leader bun chiar daca mi-au spus si dupa demisie ca am fost. Am facut ce am putut, inca odata Multumesc Zeome, succes rifa, sper sa mai tinem legatura pe aici, imi este foarte dor de voi, chiar daca sunteti intrati recent sau dupa inlaturarea mea, lumea se schimba. Ma lungesc cam mult, seara frumoasa si aveti grija la war-uri, sper sa luati SF.

Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, Buna si tie DeeaShakira, nu-ti face griji, mafia este pe maini bune. Cu membrii de acum si ascultarea de la war mafia va ajunge foarte departe. Te asteptam pe la noi prin factiune cand ai timp.

 

Felicitari Avispa Rifa pentru 4/4. In ritmul asta lom San Fierro fara probleme. AvispaPOWERR

Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

@Deea Shakira, Vezi, daca nu m-ai vrut cand erai Leader? Na, ce sa facem. Acuma am ajuns si noi sa luam jumate de oras, saptamana viitoare o sa luam orasu. Ce sa-i faci, cum ai zis si tu, ai luat factiunea cu 0 membri, crede-ma. Eu cand am intrat in Avispa Rifa sti cati au fost? 15 membri, deci 15 membri au fost. Din care nu vreau sa jignesc, dar minim 8 nu aveau treaba cu mafia. Apoi incet incet am stat, mi-am adus oamenii, ne-am luat HQ, apoi ne-am facut 41/41 si asa am ridicat mafia, deci pot spune ca si eu am luat-o de la 0, ok, nu chiar 0, dar aproape. Cat timp sunt eu aici, Rifa o sa duca o viata buna.

 

Am iesit si eu, noapte buna. Maine 4/4 sa nu ne suparam. ADica sunt sigur ca o sa luam 4/4.

 

Ce imi place la voi este un lucru. Am observat ca cei din ELC nu prea au sanse, insa voi tot ati ramas la warr-uri, sunteti activi, felicitari. Tot asa !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.