Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Mz, mz, pot sa te consider fanu' meu? =))

@, Eh, s-au incins baietii.

@@Askhanar, =)) =)) =))

@@CaTaLyNN xD, coae, fara suparare dar e de cacat, prea mazgalit. =)) =))

 

Bai, eu ma culc, vreau sa ma trezesc maine dimineata la 12:30 sa prind warurile.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru waruri, e ziua lui tata și a mamei și de aceea nu am putut sta mai mult.

Rank 4+ attack pe restul de turfs ramase ale lui ELC.

De poimâine încercăm pe SP.

Nu va mai agitati ma asa, n'ai ce sa faci cu 18 membrii online. Sunt mai buni pentru ca ne fac detasat la numaratoare pe /members.

Nu e chiar așa, dacă tu ca și conducere menții echipa unita o sa vina la war de drag nu obligați. O facțiune are de obicei un nucleu de 5-10 membrii cu scoruri bune și de restul care câștigă influenta și fac scoruri cât pot de bune, nu e de ajuns sa ai codați dacă nu știi sa îi organizezi și au fost destule exemple de-a lungul timpului. Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Hai mă Askhanar ce dracu. Când o sa bați tu 30 de membrii cu o echipa de 18 sa mă anunți. Când eram în verdant eram mai mereu în jur de 30 (oricum mai mereu 30+). Exemplu și Pimps acum, nu mai au activitate și si-o iau în barbă. Degeaba fac 3-4 membrii scor, dacă nu e influenta cel puțin cât a adversarilor. Voi erați 25 pe turfs și noi 18 pe /members :)))). Mâine va urez spor la spawn-kill :))).

Link to comment
Share on other sites

Hai mă Askhanar ce dracu. Când o sa bați tu 30 de membrii cu o echipa de 18 sa mă anunți. Când eram în verdant eram mai mereu în jur de 30 (oricum mai mereu 30+). Exemplu și Pimps acum, nu mai au activitate și si-o iau în barbă. Degeaba fac 3-4 membrii scor, dacă nu e influenta cel puțin cât a adversarilor. Voi erați 25 pe turfs și noi 18 pe /members :)))). Mâine va urez spor la spawn-kill :))).

Pai ce sa Îți fac silviule mama, sunt eu lider sa aduc membrii și sa sporesc activitatea im EL, conducerea face ficțiunea în proporție de 60%
Link to comment
Share on other sites

Sa muriti voi, pe vremea cand era JJamal lider si eu sublider, am tinut constant 20 de turfuri, nu am reusit sa iau sf-ul, asta este partea a doua.

Am tinut constant 20 de turfuri, singur, versus avispa rifa pe care ii bateam de nu stiau pe unde sa fuga, sa nu mai zic 69, carora le dadeam spawnkill, ca intram eu pe turf si ma pozitionam singur si bam venea clear-ul si ii infundam in hq.

Nu aveti dreptul sa ma comparati cu nimeni niciodata, nu am chemat pe nimeni, de fapt nu, gresesc, am vrut sa chem prieteni in elc si erau prin alte ganguri, deci am zis sa lupt singur si imi pare rau ca nu am reusit sa ii iau si lui Jjamal SF-ul.

Nu vreau sa para ca ma laud, dar va tot da-ti in vant unii si altii ca faceti si dregeti, deocamdata, 1 de aici nu sunteti in stare sa tineti un oras singur, fara prea mult ajutor.

Si din nou, nu vreau sa ma laud, dar deocamdata sunt singurul sublider de pe rpg1 care trage bine si pe care nu-l suspecteaza nimeni de coduri si nu ca am pile, apropo eu nu sunt un pupincurist care sa se roage de admini sau de prieteni.

App, nu suport codatii.

 

Nu mai stau sa povestesc ca fac 3 pagini si explic degeaba. Nu-mi doresc sa va bat si sa va bagati demisiile, nu asa ridicati un gang.

Am pierdut hq si turfuri, am vrut sa ies iar colegii au reusit sa ma convinga ca trebuie sa ridicam gangul, uite ca am reusit acest lucru, sper sa il si mentin asa.

Toate la timpul lor, nu poti ridica un gang de pe o zi pe alta, trebuie rabdare.

Ma rog, voi stiti ce faceti, n-aveti decat sa continuati sa va certati pe un forum, nu da-ti dovada decat de copilarisme.

Noapte buna!

 

Apropo, showy nu iese, baga doar o mica inactivitate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sa muriti voi, pe vremea cand era JJamal lider si eu sublider, am tinut constant 20 de turfuri, nu am reusit sa iau sf-ul, asta este partea a doua.

Am tinut constant 20 de turfuri, singur, versus avispa rifa pe care ii bateam de nu stiau pe unde sa fuga, sa nu mai zic 69, carora le dadeam spawnkill, ca intram eu pe turf si ma pozitionam singur si bam venea clear-ul si ii infundam in hq.

Nu aveti dreptul sa ma comparati cu nimeni niciodata, nu am chemat pe nimeni, de fapt nu, gresesc, am vrut sa chem prieteni in elc si erau prin alte ganguri, deci am zis sa lupt singur si imi pare rau ca nu am reusit sa ii iau si lui Jjamal SF-ul.

Nu vreau sa para ca ma laud, dar va tot da-ti in vant unii si altii ca faceti si dregeti, deocamdata, 1 de aici nu sunteti in stare sa tineti un oras singur, fara prea mult ajutor.

Si din nou, nu vreau sa ma laud, dar deocamdata sunt singurul sublider de pe rpg1 care trage bine si pe care nu-l suspecteaza nimeni de coduri si nu ca am pile, apropo eu nu sunt un pupincurist care sa se roage de admini sau de prieteni.

App, nu suport codatii.

 

Nu mai stau sa povestesc ca fac 3 pagini si explic degeaba. Nu-mi doresc sa va bat si sa va bagati demisiile, nu asa ridicati un gang.

Am pierdut hq si turfuri, am vrut sa ies iar colegii au reusit sa ma convinga ca trebuie sa ridicam gangul, uite ca am reusit acest lucru, sper sa il si mentin asa.

Toate la timpul lor, nu poti ridica un gang de pe o zi pe alta, trebuie rabdare.

Ma rog, voi stiti ce faceti, n-aveti decat sa continuati sa va certati pe un forum, nu da-ti dovada decat de copilarisme.

Noapte buna!

 

Apropo, showy nu iese, baga doar o mica inactivitate.

 

 

M-ai spart cu romanu' asta,laudarosule mik?

Link to comment
Share on other sites

@, Nu vreau sa para ca ma laud, dar vreau sa scot putin in evidenta ce inseamna adevarata munca.

Uite cum era pimps, erau toti bazatii si au ajuns la 36 de turfuri.

A luat phax ban, s-a desfiintat. (p.s: eu le-am zis ca nu or sa doboare recordul dar ei nu si nu, hehehhehe).

Link to comment
Share on other sites

Sa muriti voi, pe vremea cand era JJamal lider si eu sublider, am tinut constant 20 de turfuri, nu am reusit sa iau sf-ul, asta este partea a doua.

Am tinut constant 20 de turfuri, singur, versus avispa rifa pe care ii bateam de nu stiau pe unde sa fuga, sa nu mai zic 69, carora le dadeam spawnkill, ca intram eu pe turf si ma pozitionam singur si bam venea clear-ul si ii infundam in hq.

Nu aveti dreptul sa ma comparati cu nimeni niciodata, nu am chemat pe nimeni, de fapt nu, gresesc, am vrut sa chem prieteni in elc si erau prin alte ganguri, deci am zis sa lupt singur si imi pare rau ca nu am reusit sa ii iau si lui Jjamal SF-ul.

Nu vreau sa para ca ma laud, dar va tot da-ti in vant unii si altii ca faceti si dregeti, deocamdata, 1 de aici nu sunteti in stare sa tineti un oras singur, fara prea mult ajutor.

Si din nou, nu vreau sa ma laud, dar deocamdata sunt singurul sublider de pe rpg1 care trage bine si pe care nu-l suspecteaza nimeni de coduri si nu ca am pile, apropo eu nu sunt un pupincurist care sa se roage de admini sau de prieteni.

App, nu suport codatii.

 

Nu mai stau sa povestesc ca fac 3 pagini si explic degeaba. Nu-mi doresc sa va bat si sa va bagati demisiile, nu asa ridicati un gang.

Am pierdut hq si turfuri, am vrut sa ies iar colegii au reusit sa ma convinga ca trebuie sa ridicam gangul, uite ca am reusit acest lucru, sper sa il si mentin asa.

Toate la timpul lor, nu poti ridica un gang de pe o zi pe alta, trebuie rabdare.

Ma rog, voi stiti ce faceti, n-aveti decat sa continuati sa va certati pe un forum, nu da-ti dovada decat de copilarisme.

Noapte buna!

 

Apropo, showy nu iese, baga doar o mica inactivitate.

 

 

Tarusule pe mine nu mă menționezi? Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

@, Pleaca odata, mai vreau si eu niste best-uri :)). Mai terminati si cu suferintele astea cu ELC-u, lasa-i in treaba lor, asteptam sa vedem daca vine ZEW sa avem si noi adversari, daca nu, ne vedem de treaba noastra in alt oras si aia e, nu are rost sa ii bagati in seama prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am plictisit deja de suferințele astea, oricum a început sa mi se taie cheful. În 2 săptămâni adevăratul adversar va fi 69 pier, am impresia ca mezen pregătește ceva interesant. Noapte buna, mâine ne auzim la waruri, vreau prezenta maxima.

Link to comment
Share on other sites

Si din nou, nu vreau sa ma laud, dar deocamdata sunt singurul sublider de pe rpg1 care trage bine si pe care nu-l suspecteaza nimeni de coduri si nu ca am pile, apropo eu nu sunt un pupincurist care sa se roage de admini sau de prieteni.

Nu imi place sa te contrazic, dar chiar nu esti singurul sublider de pe RPG 1 care trage bine si nu e suspectat de coduri :))

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome patroane!

@, Frumos discurs, inca ma intreb cum am avut rabdarea sa-l citesc pe tot..acum imi pare rau =))

 

Baieti, hai ca intru sa iau GIFT-ul si apoi ma culc, vreau sa ma trezesc pana-n waruri, tre' sa-mi dau si drugs de pe contu' mic si sa iau si GIFT pe la 12:30.

Ne auzim maine si foarte un pic in seara asta pe [/f].

Noapte buna, Rifa!

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.