Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Da, in camtasia, cand pui video dai click dreapta pe el si dupa faci cum ti-am explicat mai sus, adica dai pe Switches -> si debifezi Maintain Aspect Ratio.

Link to comment
Share on other sites

Va salut din Italia baietii.

Felicitari pentru waruri, aveti grija de gang.

Shakiro, esti mai idioata decat vrei sa pari, iarta-ma dar deja ma satur de tine si pupatu tau in cur sau de smiorcaierile tale.

Askhanar a lasat ca a vrut, nu l-a obligat nimeni.

H2k nu e clan de zei peste noapte, stai tu linistita.

Nu mai manca cacat de gangul meu.

Mereu, mereu ne aduci in discutie ca nu stiu ce fac eu, ce facem noi.

Vezi-ti naiba de panarama ta de gang, ca ai schimbat subliderii dupa cum ai vrut.

Vrei sa ma leg si eu de ei? Ca ai adus 3 sublideri intr-o luna, unu mai prost ca altu.

Nu tu erai aia care se lauda pe la discutii ca aduci pe toata lumea si o sa vedem noi, eee uita ca proverbul "lauda de sine nu miroase a bine" si-a facut apariția. Tu nu vezi ca nimeni din gangul meu nu va pronunta nici mafia si nici vreun membru? E chiar asa de greu sa nu mai comentezi de altii? Suntem activi, mai bun ca voi, asta este.

 

Acesta este ultimul meu post in legătura cu gangul tau, nu stau sa ma tiganesc cu o idioata care zice ca nu ii pasa de joc, dar sta sleep 24/24.

Get a life!

 

 

Hai noapte buna boys, aveti grija maine la waruri.

Link to comment
Share on other sites

@Deea Shakira, Tu, tu esti proasta de cand te stiu, dar de ce vrei sa ne arati asta? Am vazut ca te lauzi cu "Mi-a zis blast daca-i dau rank 6 lui si inca unu", bun, te-am intrebat, ai zis "da, iti dau" dupa ce ti-am zis? "Sau lasa ca nu vin", ce a fost asta? Am vrut sa vad ce faci, singuru lucru care vreau este sa vina ZEW in El Loco ca de 6 luni te tot lauzi cu ZEW ca faci ca futi si defapt tu esti o proasta care nu stie absolut nimic. Imi spui tu mie ca H2K este un clan de ZEI deveniti peste noapte, nu stiu cum sa-ti zic, insa 40% din acesti "zei" deveniti peste noapte jucau sa:mp si prin 2009 cand tu nu stiu daca aveai PC, probabil scuipai seminte in fata blocului, nu stiai ce este ala SA:Mp.

 

Si inca ceva, ce te doare pe tine capu cui da sub-lider, pe cine alege s.a.m.d ? Nu te uiti la tine ca schimbi sub-liderii ca pe sosete si vorbesti de Avispa ma? Ai fost Avispa, ai futut gang-ul, ai fost ELC l-ai futut, acu te-ai dus inca o data in ELC iaras l-ai futut. Ce vrei sa demonstrezi tu defapt?

Vezi-ti odata de tine si de "zeii" tai din [ZEW] si taci, nu te mai da in spectacol pe forum ca vine x si y, de 2 luni de zile tot zici ca vine ZEW ca vine si defapt doar vorbe.

 

Sincer iti zic, astept ZEW in El Locco ca sa nu ma mai plictisesc pe turf, in rest nu am ce sa-ti zic, decat sa taci si sa-ti vezi de El Poco tau, ok ?

Edited by Zitrone aka BlasT
Link to comment
Share on other sites

@tuddypwnz, Las-o ma frate ca ea a vrut sa mai capete putina atentie nu vezi? Nu o baga nimeni in seama si a zis sa scoata o "perla" pe gura ca sa-i dam noi putina atentie. Nu vezi ca saraca in orice mafie a fost a terminat-o? De ea doar gura este nimic altceva.

 

O credeam si eu inainte o fata mai ok, insa mai bine ma abtin !

Link to comment
Share on other sites

:))))))))))))))))))))))))))

In primul rand invata sa scrii in romana.

In al doilea rand, daca nu eram eu askhanar ramanea rank 2 in gsb.

Am asa multe aere incat pot spune ca eu am tinut elc al lui jjamal in 20 de turfuri si am plecat pentru ca erau numai idioti care nu stiau sa vina pe turf si mai erau si tupeisti.

 

Asa sublider slab cum sunt eu, am luat besturi pe gangul tau de nu mai stiati cum să da-ti report.

Nu mai stau sa ma cert, poti sa indrugi cate rahaturi vrei, ma doare fix in cur de tine si de ele.

 

 

 

Neata, apropo.

Link to comment
Share on other sites

Ce căuta numele meu prin discuții? Nu prea îmi pasă ce crede fiecare de mine, tuddy stai liniștit ca tot eu am ieșit în câștig ca am lăsat subliderul. Țineți minte ca eu nu renunț așa ușor la ce îmi propun și obțin cu toate mijloacele posibile.

Ce m-a interesat mereu strict vorbim de samp sunt 72/72, prieteni? Lideri? Nu prea mă interesează.

Și stați calmi ca eu chiar și rank 1 am la fel de multa influenta ca subliderii, deci sa nu mă credeți cazul la pământ.

Deea apreciez ca mă apreciezi, sunt foarte conștient de ceea ce fac, și Cum bine a zis iubirea mea AsSasiNn eu nu renunț așa usor?

Deocamdată prioritatea mea este SF apoi o sa vedem, în mare parte depinde dacă o sa mai joc samp în perioada următoare, am destule pe cap oricum

 

 

 

 

Și nu va mai lăudați cu besturile va rog eu... când luam eu doua orașe la rivali sublider și 39 zone avispa voi nu știați ce e ăla samp, ca dintre toți cei participanți la acest așa numit conflict decât deea, show și sylvyu jucau atunci, și pot confirma Cum jucam atunci.

În primul rand pot vorbi despre perioada frumoasa și Bună a avispa rifa din a treia mea perioada de sublider, când aveam inamici buni și membrii mă respectau mai mult decât pe lider, acum văd ca oameni precum fanica giani69 mă cam iau de prost, și suport pana o sa mi se scoale odată sa le arat copiilor cât de 0 barati sunt.

 

 

 

Aștept sa văd cine se ia la cearta cu mine după acest post, ca m-am trezit cu fața la cearșaf

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Askhanar erau alte timpuri atunci. Lupta era numai pe cladiri si parca nu era atata ura (doar invidie, care avea mai multe elicoptere) :))). Partea proasta atunci era ca un gang putea sa aiba 2 waruri in acelasi timp si contau doar killurile. Acum se castiga altfel teritoriile..

Ca tot am postat aici, tin sa va felicit pentru activitatea marita in momentul warurilor. Ciau.

Link to comment
Share on other sites

:))) pai ce ba, ti-au eliberat permisul, gata ?

Dacă

Felicitări pentru waruri, mâine 4/4, o sa vin și eu, și cât mai puține învoiri.

Evidenta war o sa o fac la ora 19-20!

Link to comment
Share on other sites

Mâine la 12:45 în HQ sa luam 4/4, în urma discuțiilor cu belze am hotărât sa oferim sancțiuni doar celor ce nu au fost prezenți, astfel evidenta se va axa pe asta, comportamentul exemplar de la war v-a salvat.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Avispa!

Uite cu cine m-am certat eu juma' de ora astazi pe Skype si cine ma injura pe mine. Ei bine el "o fute pe mama" si "vrea sa ne batem".

Saracu', i-am promis ca-l fac vedeta si mi-a dat block doar ca sa nu-l fac public, trist.

Ei bine, el este R3mix, cel din ELC:

a8sy0Uq.jpg

 

Exact cum ii spuneam la un moment dat, 100kg si un metru juma'te.

 

Probabil va spune ca nu e el, da' na, e altu' care pune poze cu el de pe sa:mp

W59BPaH.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.