Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@BestiaL ZEW, M-am lamurit si cu treaba asta cu interdictia, tot pe pile e si asta, a vorbit Ilie cu toti sa bage contra, fac pariu ca ei nici nu s-au chinuit sa se uite la video-uri, ba si apropo de cand ma joc samp nu mi-a dat nimeni asa, mai inteleg sa fie 1-2 faze ciudate, dar stii foarte bine ca in toate video-urile pe care le mai am in pc nu ai ratat nimic si cu deagle 2/2, 3/3, nimic nu ratezi si nu inteleg de ce te bati atat cu pumnul in piept si suferi atat cand te joci cu cod.

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

 

tuddypwnz Priceputele . Mi-ai facut post .... nu am primit nimica ... Te-ai rugat de Zeppe sa imi faca cerere de interdictie si nimica .... Nu crezi ca tu esti cel care este total pe langa . Tu chiar crezi ca esti singurul destept si restu prosti ? Mai dute si tu pe afara , fa un dush poate iti revii . + I-ai dat Pm si lui Kelton si ghici ce nimica... / Eu iti propun sa faci o cerere la DNA poate imi fac dosar penal ...:))

 

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca ma bag stiu ca nu e treaba mea dar nu pot sa trec cu vederea prostia din capul unora.

 

@@BestiaL ZEW, Bai nu stiu cine esti, insa sa vi sa te lauzi ca ai scapat de interdictie dupa ce ca trebuia clar sa primesti acea interdictie pentru ca votul lui Evo a fost total pe prietenii a spus si el asta insa cu alte cuvinte si te bate codul cat se poate de clar in acest video:

,ce vrei sa demonstrezi acum ? se vede de la o posta codu, in locul tau as sta in banca mea macar sa nu ma mai fac de ras. Aveti noroc ca adminii sunt cum sunt iar lui Kelton ii trebuie 100 de mii de dovezi ca sa dea ban pentru cod, cand se face o cerere de interdictie si aia odata pe luna se voteaza doar pe pile si prietenii si uite asa, codatii ca tine o sa joace in continuare fara stres.
Link to comment
Share on other sites

AIM NewLife In acel video este Lag . Un ban trebuie sal dea admini nu lidari care nu au macar HQ dar ei sunt experti in coduri gen Sidorov si Maryusss . Pentru aia sunt admin pentru a bana codatii . Si sunt codati ... mai ales in avispa 7 au luat ban saptaman trecuta iar in ELC 0 . Vrei sa imi spui ca admini nu sau facut treaba ? Ba plagaciosule sunt DonPabblo .

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@BestiaL ZEW, Da stiu, si eu sunt fiul lui Obama. Aaa,esti DonPabblo pai zis asa maaaaaa, si eu te acuzam de coduri, doamne cat de nab pot sa fiu, vai vai vai, tu ala care ai jucat atat de corect si inainte, doamne my bad, tu ala skillatu si eu te fac codat, imi cer scuze :((

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

AIM NewLife In acel video este Lag . Un ban trebuie sal dea admini nu lidari care nu au macar HQ dar ei sunt experti in coduri gen Sidorov si Maryusss . Pentru aia sunt admin pentru a bana codatii . Si sunt codati ... mai ales in avispa 7 au luat ban saptaman trecuta iar in ELC 0 . Vrei sa imi spui ca admini nu sau facut treaba ? Ba plagaciosule sunt DonPabblo .

Aha, deci Sidorov sau Maryussss care nu au HQ, ei nu sunt buni in decizii legate de coduri, dar Bulaie, care nici el nu are HQ, este foarte bun in treaba asta si a avut dreptate in sinea lui pentru ca a votat cu contra, nu? Esti tare in logica.

Sidorov săracu' a explicat ca la fraieri videoclipurile alea, dar degeaba. Sabzero nu e roman, deci e clar ca nu a inteles comentariile ori o fi fost prostit de Shakira si a dat si el contra ca sa nu aibă "probleme" cu El Poco, mai stii? Corupția de pe B-Zone... jalnic.

Edited by H2K Naga
Link to comment
Share on other sites

Numai zei pe sa:mp. Asa dadea si ftd ala si a murit. Ulciorul nu merge de multe ori la apa, decat daca ai pile sau ai donat $ cu caruta. Eu n-am donat nimic si am 5 banuri pentru cheats.

 

Bestial, ca tot zici de banurile din Verdant. Si eu am luat atunci si a fost dat total de-an pl-ea banul. Asta a fost doar un motiv de wipe.. pentru ca plangeau copilasii pe /report.

Ex: TTB au avut azi 3 banati pentru cheats, de ce nu le da wipe? Normal ca nu, ce dracu sa le ia? HQ-ul? Sa-i lase in curul gol? Mai ganditi mai copii mai.

 

Oricum asta este. Hotul neprins, e negustor cinstit (dar mi se pare ca aici este prins, sanky) :)))).

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

@, Ai peste 1000 de posturi numai la discutii Avispa :)) LoL

 

Toata lumea este obligata sa se prezinte maine la war! Nu vreau sa vad invoiri retardate. Veniti si jucati.

 

F_r_titlu.png

Edited by H2K Naga
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc bai :) Au zis astia ca ma baneaza pentru video asta unde le-am dat prea tare :(

https://www.youtube.com/watch?v=GJCBF5i81Uw

 

Cu scorurile alea dai tu tare? Numai pe minus :))). Filmarea mai e si de pe RPG2, care nu are absolut nici o legatura cu RPG1. Uof, uof.. ce va mai laudati pe burta goala :)).

Link to comment
Share on other sites

Propun sa vina sublider Zeom și sa vindem licențe.

Am vorbit și cu Shlomy in caz ca vrem un fost lider SI cu experiență, facem și noi un bănuț.

 

 

Sparg gheata și sunt primul care așteaptă clienți : Snrobert deja s-a arătat interesat de licența pentru arme.

Doritori?

Edited by AIM aSKHANAR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.