Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu, impreuna cu Federal Bureau of Investigations de pe RPG2 va uram, cu ozacia sarbatorilor Pascale, multa sanatate, bogatie si fericire!

Fie ca Lumina sfanta si tainica a Invierii Domnului, sa va deschida sufletul spre armonie, speranta, toleranta si credinta ca nimic nu poate sa va stea in cale pentru a va implini visurile. Paste Fericit tuturor!
Link to comment
Share on other sites

 

Dar totusi perioada in care traim ne duce cu gandul spre un vexus convexus ce se tine in lant cu perioada baptista. Deocamdată pot să spun că nu este un post ocazional pentru că divulgaritatea umanistică a unui om s-ar putea retușa pe un blastom al nonșalanței nonconformistice întru Jean Calvin…

Numai că această republistică interumană s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. Aș vrea ca totul în această zi a unui prohod pe care divinitatea interumană se putea codifica. O împărtășanie pură s-ar putea restructura pe un anumit disconfort pluri-renascentistic umanitar.
Eu am venit ca să confirm. Sunt într-o urbanistică, într-o cazuistică medicală a unui univers transvers și am luat o sfântă împărtășanie într-un sfictus silvestrus, într-un nonșalant nonconformism asemănător lui Jean Calvin și nu știu dacă dumneavoastră aveți pledoaria ca să îmi oferiți această continență para-sinusoidală pe care niciodată acest univers situs inversus s-ar putea reconstitui. I hope you get the irony !

 

https://www.youtube.com/watch?v=N8kQ7QetkdQ

nice try faggot

Link to comment
Share on other sites

Hristos s-a respawnat! (a inviat pardon...)

Urez membrilor 69 Pier Mobs un Paste Fericit plin de impliniri si bucurii, bafta cat mai departe, in fruntea mafiilor si noroc sa aveti la cat mai multe turf-uri! SF ALBASTRU!

 

P.S: nu e pt +1 :)). Chiar va urez paste fericit si scuzati pentru post.

 

Sa fii al 2-lea, inseamna sa fii primul care pierde!

Link to comment
Share on other sites

Hristos a Inviat ! Clanul neoficial Safe 4 Family [s4F] impreuna cu National Guard de pe RPG 1 va ureaza Sarbatori Fericite, iar lumina Invierii Mantuitorului sa va inunde casa si sa va aduca numai armonie, fericire si multa iubire !

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.