Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba sa nu ajungeti niciunu ca @@AshimaPetrisor2014, nu merita, baiatul crede ca windows 8 consuma mai putine resurse ca windows 7. Cum poate cineva sa fie atat de noob ca el? =))

E ca si cum ai spune ca gta IV consuma mai putine resurse ca GTA 3 sau GTA San Andreas. Sau e ca si cum ai spune ca Far Cry 3 consuma mai putine resurse decat Far Cry 2. E ca si cum ai spune ca un pc modern e mai slab decat un PC de epoca.

Edited by VeveX ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ba sa nu ajungeti niciunu ca @@AshimaPetrisor2014, nu merita, baiatul crede ca windows 8 consuma mai putine resurse ca windows 7. Cum poate cineva sa fie atat de noob ca el? =))

E ca si cum ai spune ca gta IV consuma mai putine resurse ca GTA 3 sau GTA San Andreas. Sau e ca si cum ai spune ca Far Cry 3 consuma mai putine resurse decat Far Cry 2. E ca si cum ai spune ca un pc modern e mai slab decat un PC de epoca.

No lasa.l in lumea lui e ca si cum ai compara un ferrari vu un audi.. :)) mai simplu

Link to comment
Share on other sites

fiindca m-ai mentionat imi permit sa postez aici.... ai citit tot postul?

 

oCr2POP.png

 

Pe windows 7 am 40 procesorul si 80 ram in aceasi situatie....

 

am precizat ca efectul e mai bun al windows 8 .... fiindca are un management de resurse mai bun

 

pe windows 8 joc gta4 bine... la 25-30 fps... pe windows 7 imi sacadeaza si nu trec de 10 fps si se intampla la fel la mai multe jocuri... si la programe gen photoshop si altele se cunoaste diferenta....

 

cand folositit piraterii normal sa nu vedeti diferenta... luati windows 8 original si sa vedeti ca e cu mult superior fata de varianta piratata

 

detalii despre 7 vs 8 gasiti aici http://forum.softpedia.com/topic/882676-windows-8-vs-windows-7/ sper sa nu se considere reclama nefiind vorba de o comunitate cu acelasi punct de activitate

 

vevex daca tu asta ai inteles din postul meu ........ eu m-am referit la faptul ca, mai pe intelesul tau, far cry 3 consuma mai mult pe windows 7 decat pe windows 8, defapt consuma cam la fel doar caltele sunt detaliile....

Edited by AshimaPetrisor2014
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.