Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, eu nu am avut nimic cu tine, bafta mai departe.Treaba e ca tu ai inceput cu: 'La 00:00 am demisia pusa', 'Ma duc sublider TTB', 'Maxim, sa-mi dai din panel daca nu esti on', nu era nevoie sa spui lucrurile astea pe /f, puteai sa spui la motivul demisiei de ce pleci sau ne spuneai pe /f frumos, fara sa inceapa certuri.

 

Vorbim in game daca e ceva.. bafta, sper sa reusesti ceva acolo!

 

Link to comment
Share on other sites

De abea astept war-ul in LS :)), ce talent aveti si voi, dati atack in LS :)). Eh, important e sa luam inca un turf azi, sa facem noua sau zece, nu stiu cate avem exact. #Lyall, ne vedem la wars :* .

Link to comment
Share on other sites

Heeei, felicitari pentru war-urile de azi, tot ce e, ma bucur ca in sfarsit am reusit sa ma las de jocu' asta care mi-a tulburat mintea si gandirea. E timpul sa revin jocul meu preferat: Real life. Totusi tin sa va multumesc pentru clipele petrecute aici, si daca o sa mai am sansa, ma voi intoarce. Poate pe alt cont :)). Multumesc James, Maxim16, Snipers, Allen, Yonela,Raw, Walevski, Paulynho, Coffe, seNNZor, Lost, Necomercial, Azzez, si ceilalti, ati fost o familie frumoasa pentru mine. Nu puteam sa fac altceva, parca atunci cand aprindeam pc-ul mause-ul se indrepta spre sa:mp. Va pup, ne vedem peste 30 zile ^^.

Link to comment
Share on other sites

@@Daniella Succes mai departe Daniella :* . Ai fost o colega de nota 10.

 

Apropo colegii mei. Aseara l-am batut pe unu intr-un WC de la o cafenea sau baie nush ce era ca avea si ghiuvete , oglinzi si toate cele...

Numai pumni i-am dat.

Va povestesc in game dupa war-uri.

Link to comment
Share on other sites

De abea astept war-ul in LS :)), ce talent aveti si voi, dati atack in LS :)). Eh, important e sa luam inca un turf azi, sa facem noua sau zece, nu stiu cate avem exact. #Lyall, ne vedem la wars :* .

Bafta mai departe.... nu inteleg de ce dracu nu jucati corect, rasa lor de coade..

Link to comment
Share on other sites

@@Daniella, Esti o naba ca ai ales sa te lasi in felul asta. Felicitari oricum pentru munca depusa aici. Ai fost o membra buna dar nu cuminte :)) (ti-am zis ca doar daca esti cuminte vei lua rank 3 so.... Bye :*

Ba barbate, te dai la alte fete? DEMISIE RPEORT FW POST DIVORT ETC.

 

 

@@F4L Balon, man, cu ce program ai filmat chicken invaders?

Edited by Necomercial
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.