Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Welcome tuturor celor noi! Pe aceasta cale vreau sa va transmit ca orice /d aiurea va fi sanctionat. De asemenea si DM-ul in orice alt loc inafara de trainning room va fi sanctionat. Va sfatuiesc sa recititi inca odata aceste topicuri: http://forum.b-zone.ro/topic/122622-lv-police-department-regulament-intern-internal-rules /si http://forum.b-zone.ro/topic/278813-lv-police-department-ghidul-incepatorului-the-beginners-guide/ . Daca aveti nelamuriri nu ezitati sa intrebati pe /r sau sa trimiteti PM oricarui membru din conducere! Respectul este foarte important in acest departament, la fel ca si disciplina. Trebuie sa ascultati de orice rank superior voua si incercati sa nu creeati probleme. Cand va trebui sa raspundeti la reclamatii ( inevitabil sa nu fiti reclamati ) o faceti cat mai diplomat, fara a jigni sau aduce injurii! Mult succes tuturor!

Edited by AT AndreiG
Link to comment
Share on other sites

I don't understand anything.

Welcome all of us! In this way it will transmit any / d will be sanctioned elsewhere. Also the DM website in any other place outside trainning room will be sanctioned. I advise you to reread again these topics: Regulamentul intern [internal rules] and Ghidul incepatorului [The beginner's guide]. If you have questions do not hesitate to ask / r or send PM any member of management! Respect is very important in this department, as well as discipline. You have to listen to any higher rank you and try to avoid problems. When you need to respond to complaints (not to be inevitable commercials) as a diplomat do without offending or bring insults! Good luck to all!

 

It's translated with Google Translate, sorry for any mistakes. Cy'a.

Link to comment
Share on other sites

Salutari dragi colegi. A trecut ceva vreme de cand nu am mai postat pe aici. Doresc sa le urez La multi ani pt Sf. Andrei (stiu ca e cam devreme , dar am zis sa o fac acum ca in weekend voi uita si mna ?) . Felicitari celor care au primit rank up aseara.

Cum vi se pare noul update legat cu salariile ? Mie unul mi se pare bun deoarece faci bani si activitatea creste :).

Merg si eu la scoala dau teza si ne vedem mai tarziu prin joc.

O zi buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. Verificiati topicul Anunturi importante pentru a nu exista probleme! Daca nu voi fi multumit de prezenta voi lua masuri in aceasta privinta! Weekend placut sa aveti!

 

 

Hello everybody. Check Important Announces! Have a nice weekend!

Link to comment
Share on other sites

Salutare , LVPD ! Multi nu ma cunosc, dar am fost aici membru LVPD cand Andrei era doar un rank 3. Scuzati ca postez aici dar vreau sa ii urez la multi ani bunului vostru lider Andrei_G , mare barosan.

Sa ne traiesti 1000 de ani si o sa ne vedem in curand sa bem ceva. Inca odata la multi ani.


 

Edited by S4F FlorinG
Link to comment
Share on other sites

Salutare , LVPD ! Multi nu ma cunosc, dar am fost aici membru LVPD cand Andrei era doar un rank 3. Scuzati ca postez aici dar vreau sa ii urez la multi ani bunului vostru lider Andrei_G , mare barosan.

Sa ne traiesti 1000 de ani si o sa ne vedem in curand sa bem ceva. Inca odata la multi ani.

 

 

Ai report pare rau! Cica nu merge report, gradul de nubism e prea mare:))

 

La multi ani Andrei!

Link to comment
Share on other sites

Salutare , LVPD ! Multi nu ma cunosc, dar am fost aici membru LVPD cand Andrei era doar un rank 3. Scuzati ca postez aici dar vreau sa ii urez la multi ani bunului vostru lider Andrei_G , mare barosan.

Sa ne traiesti 1000 de ani si o sa ne vedem in curand sa bem ceva. Inca odata la multi ani.

 

 

 

 

La mulți ani Andrei. Multă sănătate și toate dorințele să ți se împlinească. <:-P

 

 

 

La multi ani, sa ai bafta in tot ce iti propui.

 

 

La Multi Ani!

 

 

 

Ai report pare rau! Cica nu merge report, gradul de nubism e prea mare:))

 

La multi ani Andrei!

 

 

Salut, eu sunt vechiul vostru coleg, fost rank 5, sper sa ne intelegem bine. :))

 

La multi ani Andrei!

Va multumesc tuturor pentru urari. Bun venit tuturor celor noi.

SPER SA FITI PREZENTI DISEARA IN NUMAR CAT MAI MARE PENTRU A NU AVEA PROBLEME IN VIITOR!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.