Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, baieti. Am intrat de ieri in factiune dar nu mi-a trecut prin cap sa dau si o privire pe aici, sa va salut prin acest mod. Sunt Cosmin, noul vostru coleg si sper sa ne intelegem bine.

De ieri de la 2 si pana acum am strans 5 reclamatii :-S

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi ba baieti. Sper sa ramaneti mult timp in LVPD si fara sanctiuni grave. In cazul in care aveti nelamuriri, decat sa procedati neregulamentar, puteti sa ne intrebati in-game sau aveti chiar si un topic pe forum "Nelamuriri". Mult succes si spor la raport!

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor. Vreau sa va anunt ca noul sublider va fi Sile. Stiu ca multi nu il cunoasteti si sunteti sceptici insa daca eu am incredere in el ar trebui si voi sa aveti. Poate multi dintre voi aveau asteptari la aceasta functie insa din pacate nu au fost ei.. Nu este un capat de lume. La fel cum multi mi-ati fost aproape la greu asa cred ca si in continuare iti veti sta aproape. Cu siguranta va fi dedicat factiunii si va face orice in putinta sa va fie alaturi. El poate va fi si un mediator intre mine si voi, la fel cum este si Bone. Daca aveti ceva de discutat si nu ma gasiti on-line puteti contacta oricare dintre cei 2 sublideri! Eu ma retrag ca sunt racit si foarte obosit dar vom discuta maine! O seara frumoasa tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări Don a.k.a. Sile pentru sublider, ce să zic, cu ocazia asta mai fac și eu +1 pe forum.

Susțin Team. Aici are dreptate.

 

Pe lângă asta, ce mai faceți colegi? Bine, sănătoși?

Vă urez spor la terminat raportul dacă încă nu-i gata.

 

Theo, cât mai avem cu rapoartele de activitate?

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.