Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, nu stiu daca azi se va incheia cariera mea in SFPD sau Seba ii va anula postul nabului aluia pentru dublu post, dar in caz ca voi iesi din SFPD macar sa ies in stil MARE

ce sa zic, check SFPD Reclamatii

Link to comment
Share on other sites

@, Aiurea.. app ce voiam sa intreb. Pot merge si in celelalte orase? de expemlu sa stau cu radar sau in locurile pe unde se circula des pe contrasens??

Poti sta radar doar in partea hasurata pe harta din regulament ca fiind a SF-ului.

Daca esti in trecere prin LS sau LV si vezi pe cineva ca circula neregulamentar sau are NOS ( si strangi si dovezi , evident ) poti sa-l sanctionezi insa nu ai voie sa stai la panda.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, nu stiu daca azi se va incheia cariera mea in SFPD sau Seba ii va anula postul nabului aluia pentru dublu post, dar in caz ca voi iesi din SFPD macar sa ies in stil MARE

ce sa zic, check SFPD Reclamatii

Imi place ca aai zis de mine :)) +1 ..

Nu mai dau backup..aia a fost prima mea zi am fost nab...cu permisul la fel :))

Si stai calm nu se mai repeta :D

Sper sa mai ramai aici sa ma ajuti...la fel ca si backup-u' acela ... " Da find pe tine" in mintea mea am crezut ca=mi arata mie unde sunt.....

Hai ca ne vedem in game cu alte "vremuri".

 

Neata all.

Link to comment
Share on other sites

Imi place ca aai zis de mine :)) +1 ..

Nu mai dau backup..aia a fost prima mea zi am fost nab...cu permisul la fel :))

Si stai calm nu se mai repeta :D

Sper sa mai ramai aici sa ma ajuti...la fel ca si backup-u' acela ... " Da find pe tine" in mintea mea am crezut ca=mi arata mie unde sunt.....

Hai ca ne vedem in game cu alte "vremuri".

 

Neata all.

 

Hai noroc, a facut nab-ul +1 :))=))

 

Baieti deci va salut aici si ne mai vedem prin game. Nu stiu ce s-a intamplat ca aseara ala facuse dublu post acum vad ca cineva a sters postul ala . . . Asta e, mi-a facut placere sa va cunosc, o sa ne vedem la waruri ;)

Bafta in continuare si aveti grija de insignele voastre ! Va pupa Zorro !

Edited by rTs Z o R R o
Link to comment
Share on other sites

 

Hai noroc, a facut nab-ul +1 :))=))

 

Baieti deci va salut aici si ne mai vedem prin game. Nu stiu ce s-a intamplat ca aseara ala facuse dublu post acum vad ca cineva a sters postul ala . . . Asta e, mi-a facut placere sa va cunosc, o sa ne vedem la waruri ;)

Bafta in continuare si aveti grija de insignele voastre ! Va pupa Zorro !

Pentru ca ai plecat uite aici un cadou de craciu :))

Dedicata tie http://www.incredibox.com/v2/#

 

Salut all.Poate nu ne vedem la sedinta.Am de invatat pentru teza de la informatica..

Link to comment
Share on other sites

Salut all / hy all. Am redeschis clanul Hardcore [HC] daca vrea cineva sa intre check my status update ;)

Insfarsit am cu cine povesti pe aici....

Salut si tie,salut la toti.

Poate o sa vin la tine in clan imediat ce ies din BTD..

Nu stiu inca se mai inampla.

Am ajuns si eu de la scoala am luat 8 la teza de la Info :X

Astept sa vad daca am gresit sau nu ceval raportul de activitate :D

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.