Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Bafta nub cu facultatea.. sper sa mai revii candva,.. dar nu cred :)) odata ce te lasi o perioada atat de mare, greu mai revii intr-un amarat de joc :| pwp fratelo

 

Nea,asta in cazul in care e aceeasi factiune,undeva unde sunt niste prieteni de pe joc cu care sa-mi bat joc de altii :))

Fratelo noi doi rupem tot :)))) ca azi de dimineata! Dadeau aia /q de frica.

Tu sa rupi ma tot ? Nici testele de la SWAT nu le treci :))

 

LAST POST,$@L P@ ca dupa imi da Reyzard report

Link to comment
Share on other sites

 

Nea,asta in cazul in care e aceeasi factiune,undeva unde sunt niste prieteni de pe joc cu care sa-mi bat joc de altii :))

Tu sa rupi ma tot ? Nici testele de la SWAT nu le treci :))

 

LAST POST,$@L P@ ca dupa imi da Reyzard report

taci ba ca l-am ajutat eu:-):-)
Link to comment
Share on other sites

 

Nea,asta in cazul in care e aceeasi factiune,undeva unde sunt niste prieteni de pe joc cu care sa-mi bat joc de altii :))

Tu sa rupi ma tot ? Nici testele de la SWAT nu le treci :))

 

LAST POST,$@L P@ ca dupa imi da Reyzard report

 

TI-am dat toti deja, nu mai este nevoie sa dea si reyzard :))

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti , am facut o sugestie care ne ajuta pe toti ce-i din PD , daca se poate cu un +1. http://forum.b-zone.ro/topic/238957-propunere-pd/#entry3544698

:)) ce sugestie ai facut si tu ma :))) oricum ti-am dat +1 !! TI-a dat deja verdictu Kelton :))

Edited by SFPD Sergeant YzZY
Link to comment
Share on other sites

@, Cum ai spus si tu in postul anterior: Daca mai postezi aici ai Report. Faptul ca ai iesit din factiune nu iti mai da posibilitatea de a posta la Discutii. Banuiesc ca stii asta, dar esti prea incapatanat ca sa intelegi.

 

PS: Sunteti nabi amandoi, scrie a 7 a.

Link to comment
Share on other sites

@, Cum ai spus si tu in postul anterior: Daca mai postezi aici ai Report. Faptul ca ai iesit din factiune nu iti mai da posibilitatea de a posta la Discutii. Banuiesc ca stii asta, dar esti prea incapatanat ca sa intelegi.

 

PS: Sunteti nabi amandoi, scrie a 7 a.

Si eu ce am scris nabule,bafta

Link to comment
Share on other sites

Ma puteti ajuta si pe mine ma?....

 

Cand vreau sa postez dp alt browser gen " Mozila sau Chrome " nu-mi apare casuta asta in care sa scrii in post, dar daca intru pe internet explorer merge.. ce naiba poate sa aiba ? Plz help.

 

Uite, imi apare exact asa... http://imgur.com/fdkYywT,tagwRvq

 

Am facut urmatoarele : - Am dat RR la PC, am sters istoricul, am mai dat odata RR la pc, alte sugestii??? :(

Gata baieti, din fericire si-a revenit. Traiasca DONGambetta !!

Edited by RougH17
Link to comment
Share on other sites

Salutare

Trec zilele si se aproprie ziua votarii

Tu cu cine votezi!!??

Eu nici macar nu am drept de vot ca am 17 ani,dar daca asa avea voie sa votez as votau-o pe Elena Udrea :)))

Link to comment
Share on other sites

@, Ba YzzY vezi ca toata familia mea voteaza cu Udrea :)). Mama a lucrat la ea 5 ani si a demisionat din cauza unei altei oportunitati =)) si cand a plecat i-a dat 2.000 de euro pentru tot ce a ajutat-o :)) .

 

 

P.S: Fortza Salam!!

 

Edited by GRobertt
Link to comment
Share on other sites

Salutare

Trec zilele si se aproprie ziua votarii

Tu cu cine votezi!!??

 

Jonny, pentru ce ai luat FW astazi? Vad ca reyzard n-a postat la sanctiuni? Ce s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

Salutare

 

Jonny, pentru ce ai luat FW astazi? Vad ca reyzard n-a postat la sanctiuni? Ce s-a intamplat?

 

Ce sa-i faci..mai pierde omu din valoare...odata si odata.

Link to comment
Share on other sites

Salutare

 

Ce sa-i faci..mai pierde omu din valoare...odata si odata.

 

 

sazi-bland-ca-ai-valoare-.pngVALOAREA NU SE PIERDE NICIODATA MAI ALES UNOR MEMBRII DIN SFPD!

 

 

Voi ce faceti baieti? D'abia astept ziua de maine, esti chiar sfanta zii de vineri, poate facem si noi ceva special la antrenament. Va pup si va doresc o seara frumoasa.

 

Grija la postatul raportului celor noi, verificati si uitati-va la ceilalti si la ce au gresit, si daca nu stiti ceva intrebati pe /r fara jena. VA PWP

Link to comment
Share on other sites

Neata, am ceva probleme cu pc-ul, merge foarte greu (daca vreau sa dau un refresh da dupa 30 sec) si incerc sa iau un antivirus. Sugestii?

Acum nici nu mai ajung pana la desktop, stau ceva pana se incarca bios si dupaia astept vreo 5 min la " Verifying DMI Pool Data.. Dupa care zice Boot from Cd/Dvd si mai jos Disk Booy Failure, Insert System Disk And Press Enter

Edited by AIM BeenZi
Link to comment
Share on other sites

Neata, am ceva probleme cu pc-ul, merge foarte greu (daca vreau sa dau un refresh da dupa 30 sec) si incerc sa iau un antivirus. Sugestii?

Acum nici nu mai ajung pana la desktop, stau ceva pana se incarca bios si dupaia astept vreo 5 min la " Verifying DMI Pool Data.. Dupa care zice Boot from Cd/Dvd si mai jos Disk Booy Failure, Insert System Disk And Press Enter

Reinstealeaza Windowsul, alta solutie nu mai exista, mesajul cu boot from cd/dvd apare deoarece incearca sa booteze windowsul, daca nu ai un cd cu el fa-ti un stick bootabil. Succes.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.