Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

 

a

 

Am avut Balul Bobocilor + After-Party si nu am putut intra, iar azi am fost plecat la Suceava pana tarziu. Abia m-am intors acum o ora jumate. Ca sa stiti si voi de ce am lipsit atat.

P.S: Iar faceti Spam?

Link to comment
Share on other sites

 

Bi LeL Bine-ai venit printre noi.

 

 

 

Salut baieti, ce faceti? A fost super tare astazi la filtru, chiar daca a fost mai mult BOOM decat /frisk, ne auzim baieti pwp.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nick : Erow

Data sanctionarii : 26.10.2014

Membrul sanctionat : Peiu

Sanctiunea primita : FW

Motivul : Swag

Dovezi (doar daca este cazul):http://imgur.com/a/TYlqy#0

 

 

Nick : Erow

Data sanctionarii : 26.10.2014

Membrul sanctionat : Yenoh

Sanctiunea primita : Avertisment.

Motivul : YMCMB

Dovezi (doar daca este cazul): http://imgur.com/a/m0Aug#0

 

 

yenoH Peiu S4F

 

2 soldati bravi! Acele sanctiuni au fost luate cu " swag si v@lo@r3 ".

 

Multumesc celor care i-am rugat sa posteze pwp :))

 

Edited by RougH17
Link to comment
Share on other sites

Salutare

Welcome celor noi!

 

Ieri am vazut si eu meciul (in reluare) Serena Williams vs Simona Halep..... 6-3; 6-0

Meciul a fost crucial...dita mai matahala in fata Simonei.........cel putin suntem mandrii ca o avem pe Siomona Halep pe locul 3 WTA Mondial......aia e fratilor <3 :D!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Aruncati va rog o privire la reclamatii, respectiv cele facute de k2kk celor 3 colegi de-ai nostrii :)) Exasperez cand vad oameni de genu! L-am sunat sa-l intreb ce a avut in minte cand a facut acele posturi si m-a luat cu un limbaj care continea doar "nab" "poata sa aiva bind" "stii ce e bind?" ... :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Salut! Aruncati va rog o privire la reclamatii, respectiv cele facute de k2kk celor 3 colegi de-ai nostrii :)) Exasperez cand vad oameni de genu! L-am sunat sa-l intreb ce a avut in minte cand a facut acele posturi si m-a luat cu un limbaj care continea doar "nab" "poata sa aiva bind" "stii ce e bind?" ... :))

 

Lol....cum sa faci asa ceva....

Copii fara viata....no-liferi...Inainte cand faceai post...faceai pentru +1....acum ce satisfactie au astia.....

Link to comment
Share on other sites

Multumesc baieti pentru toate urarile, ma scuzati ca eram pe /sleep :)) m-a ocupat putin istoria de pe timpul Greciei Antice :))

Dau de baut la antrenament sau vedem noi. Aduc mititei si bericele. O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.