Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 19.06.2018 at 10:40 PM, Nystor said:

Oamenii mai si muncesc ma, ce naiba. Mneaaah nu ma face un FW, oricum nu mai traiesc de mult in jocu' asta, da tot nu suport pruncii astia :)) 

Nu o sa mori pentru un FW. :)) E doar un joc, cum ai zis. Lasa ca te mai fac eu cu doua.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, HARDSTYLE Politistul said:

@Nystor ti-a cam facut frustratul ala de Spyke iarasi post pentru amenintari :))

am vazut ma, uite ce copil tampit poate fi ala ma :) ma pis pe mine de ras =)) 

Link to comment
Share on other sites

Ba adevarat, si eu am avut multe planuri sa ma las, si m-am lasat nu neaprat cu contul asta, am stat departe de samp 1 an si ceva, si cand am revenit am revenit cu un chef nebun, da d'ala raaaau. Sigur o sa ne lasam toti, dar o sa si revenim, si e si mai frumos cand lasi in urma o munca si orele pierdute in urma, dar revii la ele, si iti dai seama cat de prost ai fost sa stai 1000 de ore pe joc in loc sa iesi afara in alea 1000 de ore sa fu... ceva  frumos =)) 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nystor said:

Ba adevarat, si eu am avut multe planuri sa ma las, si m-am lasat nu neaprat cu contul asta, am stat departe de samp 1 an si ceva, si cand am revenit am revenit cu un chef nebun, da d'ala raaaau. Sigur o sa ne lasam toti, dar o sa si revenim, si e si mai frumos cand lasi in urma o munca si orele pierdute in urma, dar revii la ele, si iti dai seama cat de prost ai fost sa stai 1000 de ore pe joc in loc sa iesi afara in alea 1000 de ore sa fu... ceva  frumos =)) 

Da, gandeste te ca eu am vreo 3.300 ore pe care nici nu le am simtit cand au trecut. Nu as vrea sa ma las, dar nu stiu cat mai putem juca avand in vedere ca numarul de playeri scade zilnic?‍♂️

Edited by South 6IX9INE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A I M Snowye said:

Asta e problema principală.. dacă se continuă așa cu numărul acesta de playeri scăzând continuu.. vom ajunge să mai jucăm doar cei din staff =)).

si cei cu factiuni, si eventual cei cu avere mare, dar alea se pot vinde..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, A I M Snowye said:

Asta e problema principală.. dacă se continuă așa cu numărul acesta de playeri scăzând continuu.. vom ajunge să mai jucăm doar cei din staff =)).

Mhm

 

2 hours ago, Nystor said:

si cei cu factiuni, si eventual cei cu avere mare, dar alea se pot vinde..

Se pot vinde, dar cu 50 de player pe server, cine ar mai cumpara?

Link to comment
Share on other sites

Avem sedinta azi?

 

Posibil ca in timp sa-si revina serverul daca o sa faca ceva contra codatiilor din mafii si sa nu mai fie lag, o sa-si revina

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, HARDSTYLE Politistul said:

SEF DE PAGINA #2

HARDSTYLE DOMINA

 

 

Sef de pagina sau sal

Un adevarat sef de pagina e ala care nu da edit,tu ai dat edit deci se poate sa fi postat si sa observi ca esti sef de pagina. Deci esti un fake

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.