Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: Bianca1234
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 luni, de pe 17.11.2013 ,mai exact.
• Level: 17
• Vârsta reală: 14
• Sexul (real): Feminin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 , /call 112 la event.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da,complice transfer ilegal.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am nicio factiune anterioara.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da , 2-3 ore pe zi.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este factiunea potrivita pentru mine,imi doresc sa intru in acest departament de la level 3 ,ma pricep cu armele si sunt capabila sa lucrez in echipa.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/8n3dhd71l/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 3-4 ore .
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Bianca,am 14 ani,sunt din Iasi, sunt o fire calma ,capabila sa lucreze in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Antycus.
• Nickname-uri anterioare:Chips2000.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Din toamna anului 2012.
• Level:22.(doua zeci si doi).
• Vârsta reală:16(saisprezece).
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3 , comportament exemplar.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Am fost banat o singura data pentru limbaj. Tin sa precizez ca m-am schimbat mult de atunci.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):News Reporter- rank 3, SF Taxi- rank 1, Paramedic- rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit factiunea News Reporter in urma unei dispute cu subliderul urmand sa fiu demis in data de 29.12.2013 iar factiunea Paramedic pentru acumularea a 3 faction warn-uri pe data de 10.11.2013.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Am fost demis nu mi-am dat demisia.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte din nici un departament.
• Sunteți activi pe forum?:Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Bineinteles.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da, insa nu va fi cazul.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Normal.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca doresc sa ajut la prinderea infractorilor.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/image/syqpk0qu7/20b2748d/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Pe contul antycus am petrecut 445 ore iar pe Chips2000 610 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt pe Blacklist.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da, dar nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare:Buna ziua! Ma numesc Razvan-Stefan si sunt din orasul Botosani. Invat la liceul "Teoretic Nicolae Iorga" si sunt elev in clasa a 10-a la profilul matematica-informatica. Pe viitor as dori sa studiez in acest domeniu ca mai apoi sa pot profesa in domeniul IT. Sunt o fire sociabila, imi place sa imi fac multi prieteni cu care sa pot purta niste discutii, de obicei imi aleg cu grija prietenii. Sunt un baiat caruia nu ii lipseste simtul umorului, dar cand treaba e serioasa, sunt muncitor si serios. Imi place sa ma implic in tot ce pot pentru ca stiu ca sunt capabil sa duc cu brio la bun sfarsit orice provocare. Genul de muzica pe care il ascult este rapp, avandu-i ca favoriti pe Dragonu', Chimie, Cedry2k si Nimeni Altu'. Filmele care imi plac sunt cele de comedie si actiune, dar nici pe cele de dragoste nu le trec cu vederea. Motto-ul meu este: "Ce nu te omoara te face mai puternic" iar citatul favorit: " Aruncati-ma la lupi, o sa ma intorc inapoi conducand haita!". Clubul de fotbal din Romania pe care il sustin este Fotbal Club Steaua Bucuresti iar din Europa, Real Madrid. Intotdeauna am avut o retinere cand a venit vorba de autodescriere, dar uite ca am facut si asta pentru voi!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: =Deea=
• Nickname-uri anterioare:
-
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 6 luni.
• Level: 21
• Vârsta reală: 18 ani.
• Sexul (real): Feminin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost, deoarece imi vad de treaba mea.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic rank 3, National guard rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din Paramedic am iesit deoarece imi placea un departament si in National Guard am avut probleme cu pc si mi-a dat 3 fw si m-a scos afara.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exita.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut si l-am parasit din cauza pc.
• Sunteți activi pe forum?: Da sunt.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da stiu.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Nu o sa fie cazul , deoarce vreau sa stau mult mai mult decat i cele 2 factiunii.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department pentru ca este locul in care m-as stabilii mai mult, pentru ca imi place place foarte mult sa stau la rutiera si sa stabilesc ordinea in trafic. Poate pe viitor voi aplica si in SWAT si ma voi schimba de la restabilirea ordinii in trafic la restabilirea ordinii pentru civili.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/8op8give7/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da sunt de acord.
• O scurtă autocaracterizare:
Roxana Andreea si am 18 anisori. Sunt o fire foarte jucausa, zambareata, glumeata si secretoasa. Imi place sa-mi traiesc fiecare moment din viata la maxim. Agreez majoritatea glumelor dar cand se sare calul ma supar repede. Sunt pasionata de sporturile nautice si de cele de iarna.

Edited by Dee3a
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Bogdanu.
• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni cu o pauza de 3 luni.
• Level:18
• Vârsta reală:16 ani.
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:Am primit un warn pentru DM in Safe-Zone [Eram incepator]
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am mai avut alte factiuni.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am mai avut alte factiuni.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am mai avut alte factiuni.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai avut alte factiuni.
• Sunteți activi pe forum?:Da, cand joc SAMP tin deschis forumul.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Desiigur.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece a fost un vis de cand m-am apucat de server, si in San Andreas normal iau masina de politie si muncesc, chiar ma prinde aceasta factiune, este o inspiratie care cred ca o sa o fac si in realitate.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/YnF1rVT.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:In timpul saptamanii 4/5 ore , in week 7/8 , vreau sa mentionez ca intre orele 18/20:30 stau /sleep .
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da, dar nu este nevoie.
• O scurtă autocaracterizare:Salut ma numesc Bogdan , am frumoasa varsta de 15 ani , locuiesc in Deva Judetul Hunedoara , sunt un baiat prietenos si glumet, invat la liceul de arte ,,S.Toduta'' la profilul artihectura , in viitor vreau sa devin Designer sau Politist depinde ce imi rezerva viitorul, timpul liber il petrec cu prietenii si familia , imi place sa desenez sa ascult muzica si sa joc SA-MP.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

daryuS daryuS.png
[Ykz]Cristian. Cristian..png
Miron[MD] Miron[MD].png
Antycus Antycus.png
Bogdanu. Bogdanu..png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...
  • NATE

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

FaMe_Gold_TiCkeT - Nu imi inspiri incredere. 2/3 warns, numar mic de hours played si ai fost recent sanctionat pentru bug-abuz.
StrikeR. - Aplicatie incompleta. Campul "Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea: trebuie completat.
vld1397 - trebuie sa detii minim level 15 ca sa intrii intr-un departament.
iLikeBass - Nu ai rank 3 in nicio factiune anterioara.
Bianca1234 - Nu imi inspiri incredere, 2/3 warns si ai fost si sanctionata odata pentru comportament non-rp si de doua ori pentru limbaj de cand a inceput anu.
=Deea= - Ai 10 FP in poza cu /stats.
Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png



LV Police Department recruteaza 4-5 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 4-5 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.


Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Slatina10
• Nickname-uri anterioare:

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni
• Level:24
• Vârsta reală:13
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 am primit 3 mute pentru spam si un /ajail pentru comportament-non rp
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nu am fost banat
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):nu am mai facut parte
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa fac parte din acest departament pentru ca imi place si imi doresc foarte mult sa devin politist.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/z4peuc7gx

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:5-6 in vacanta mai mult
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:da
• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Mhai.
Sunt din orasul Slatina oras mic si frumos . Sunt un baiat glumet si stiu sa ii respect pe toti.Imi place foarte mult fotbalul pe care in practic de 4 ani .

Edited by slatina10
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Gaby2208
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni
• Level:19
• Vârsta reală:16
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru /call 112 la un event , eram nou si nu stiam
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avut alte factiuni
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am avut alte factiuni
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am avut alte factiuni
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am avut alte factiuni
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece vreau sa imi incep cariera pe acest server intr-un departament.Pe langa asta, am admirat aceasta factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):7u6rJwd.png?1
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:4-6 ore ,tin sa precizez ca intre orele 16-22 sunt pe /sleep
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt pe BlackList-ul niciunei factiuni
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,dar nu este cazul
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Gabriel,am 16 ani,sunt din Hunedoara ma pasioneaza sporturile extreme si gaming-ul.Imi place sa imi petrect timpul cu prietenii si jucandu-ma pe pc diferite jocuri.Majoritatea timpului il petrec pe calculator,mai ales toamna,iarna si primavara deoarece nu imi prea plac aceste anotimpuri.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gabone.
• Nickname-uri anterioare: Gabone21.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.
• Level: 47.
• Vârsta reală: 17 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Last Factions Rank & Leader


Fire & Medic Departament

Rank 1 - ALLEN

The Cuneo Family

Rank 2 - Shlomy

The Stracci Family

Rank 2 - Cristi

The Paterno Family

Rank 1 - Rizea

Taxi Cab Company

Rank 1 - Freedy

The Paterno Family

Rank 2 - Rizea

Las Venutras Taxi

Rank 1 - Giuliano

LV Police Departament

Rank 1 - Inferno27

El Loco Cartel

Rank 2 - Extesy

LV Police Departament

Rank 1 - Inferno27

The Paterno Family

Rank 2 - Shooter

69 pirs mobs

Rank 1 - Explosive

Paramedics

Rank 4 - Billbarbosu / Jack_D

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Sincer sa fiu am prasit cu greu factiunea anterioara, dar mi-am dorit sa incerc ceva nou.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8096-paramedics-demisii-resignations/page-82#entry2718290
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, chiar de 2 ori in LVPD.
• Sunteți activi pe forum?: Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa ma alatur baietilor de aici deoarece imi place factiune, am multi prieteni aici si vreau sa dirijez circulatia in orasul Las Venturas.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/stth4ow8z/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Normal.
• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Gabi, am 17 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat ambitios, serios si glumet cand este cazul.Imi place sa imi fac noi prieteni si sa ma distrez cu ei. Hoby-ul meu preferat este fotbalul iar ca joc SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FaMe_Gold_TiCkeT
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nici un nickname anterior

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3-4 Luni
• Level: 16
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Call 112 la event , Car mechanic excesiv/ilegal
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost banat 1 zi pentru bug abuse police car , nu o sa se mai intample din greseli se invata corect .
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in nici o factiune
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu am parasit absolut nici o factiune
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte, dar mi-as dori foarte mult sa intru intr-un departament
• Sunteți activi pe forum?: In fiecare zi
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Absolut
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Bine inteles
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Absolut
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a aplicat legile impotriva playerilor cei rai / cei care nu respecta legea .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imageshack.com/a/img849/7290/54e7.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 8-9 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Absolut
• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Daniel Mihai am 16 ani locuiesc in Bucuresti sector 3 , un loc foarte fain pentru mine,sunt un pusti glumet , de treba si serios cand trebuie. Sunt pasionat De Gaming , imi place foarte mult sa joc SA-MP, cu prieteni sau colegi din clasa . Sunt un baiat care iti traieste viata ca orice alt pusti . Sunt pasionat de sporturi gen : Rugby , Fotbal , Box . Sper sa imi fac cat mai multi prieteni in acest departament , stiu ca o sa fie greu la inceput dar invat foarte repede , pentru ce imi place imi dau interesu foarte mult. Chiar imi doresc macar o sansa in acest departament vreau sa dau dovada ca sunt in stare sa rezolv orice problema .

Edited by FaMe Gold TiCkeT
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ALy.
• Nickname-uri anterioare: Katarin

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aprox. 1 an si 3 luni.
• Level: 33
• Vârsta reală: 14 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, o data pentru inselatorie event.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):


Tow Truck Company - 23.12.2012------15.01.2013 - Rank 2 Leader - Thomas Jefferson
Taxi Cab Company - 19.01.2013 ------ 01.02.2013 - Rank 1 Leader Freddy.
School Instructors - 07.02.2013 ------ 01.03.2013 - Rank 1 Leader M.Andrei
Taxi Cab Company - 20.03.2013 ------- 30.03.2013 - Rank 1 Leader zEek. (Freddy)
San Fierro Police Departament - 03.04.2013 ----- 10.04.2013 - Rank 1 Leader Seba97
News Reporter - 22.04.2013 ------- 21.06.2013 ------- Rank 3 Leader Krysty
San Fierro Police Departament - 25.06.2013 -------- 29.07.2013 - Rank 2 Leader Seba97
Tow Truck Company - 29.07.2013 --------- 04.08.2013 - Rank 1 Leader Blue_BlooD.

Federal Bureau of Investigation - 05.01.2014 ------------ 28.01.2013 - Rank 1 Leader Haze.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Tow truck company - am intrat in factiune, am facut raportul dar am plecat la munte. Nu am mai apucat sa il postez sau sa il trimit liderului prin pm. Din FBI am iesit deoarece nu aveam timp de raportul de activitate. Eram in perioada in care primeam multe teste la scoala, si eram foarte stresat. Acum sunt mai liber.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): FBI - http://forum.b-zone.ro/topic/8015-fbi-cereri-de-demisie/page-60
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am facut parte din SFPD, prima data am iesit deoarece Seba plecase in vacanta si a ramas Kelton lider. Am primit 1 FW si un AV, si cand s-a reintors Seba am primit un AV pentru /d aiurea. Apoi, am reintrat in SFPD, si m-am simtit excelent. Am prins ritmul, am stat o luna in factiune, am luat Rank 2, fara niciun FW, si am iesit prin simplu fapt ca "simteam ca mi-am facut treaba in acel departament". A fost un lucru senzational sa stau alaturi de niste colegi minunati. Apoi, a urmat FBI, iar motivul pentru care am iesit este mai sus cu cateva randuri.
• Sunteți activi pe forum?: Cand sunt in game, sunt si pe forum.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Normal.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa? : Imi place foarte mult sa lucrez in echipa, este cheia succesului intr-o factiune.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca doresc sa retraiesc clipele frumoase alaturi de niste colegi noi, si pentru ca imi place sa sanctionez playerii ce incalca regulile de circulatie. Imi place acest tip de munca.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/x9VW7xq.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): NU.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Valentin, si practic fotbal de performanta de 7 ani. Imi place sa ma joc jocuri online. Sunt o fire capabila sa inteleaga ce inseamna munca in echipa, sunt o fire glumeata, dar normal ca si serioasa, atunci cand trebuie. Totul se va vedea pe parcurs si sper sa imi acordati o noua sansa de a ma alatura unei minunate factiuni.

Edited by ALy B zone
Link to comment
Share on other sites

Nickname:MARYUSSSSSS
• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:4 luni
• Level:20
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:Nu am warn
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Pentru Joypad
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avut factiuni anterioare
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există)
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am facut parte.
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Desigur
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a aresta suspectii cu wanted, pantru a mentine circulatia si amendarea playerilor care depasesc limita de viteza.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/8xOg8b2
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:7
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat amabil, sensibil, glumet dar si serios cand trebuie!

Edited by bB MARYUSSSSSSyo
Link to comment
Share on other sites

Nickname: WinStoN
• Nickname-uri anterioare: Vito.Scaletta; [DC]Vito.Scaletta

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3ani jumatete.
• Level: 43
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Pentru DM aiurea la level 6.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
LS Taxi (r1; 3 zile); Southern Pimps (r1; 9 zile); 69 Pier Mobs (r2; 26 zile); Verdant Family (r1; 3 saptamani); El Loco Cartel (r3; 2 luni si ceva); LSPD (r1; 3 saptamani); Red Dragon Triad (r1; 6 zile); Avispa Rifa (r3; 2luni jumatate.)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Red Dragon Triad wipe celor de rank1, Avispa Rifa demisie.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Aici.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, demisie.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Inteleg.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este o factiune serioasa, cu oameni cu capul pe umeri, am cativa prieteni pe aici, si as vrea sa o termin cu mafiile pentru un timp, deoarece seara am inceput sa nu mai stau la fel de mult pe sa-mp, adica nu pot intra la toate warurile, iar factiunile pasnice m-au indrumat catre un departament, iar LVPD consider ca este unul din cele mai active si serioase departamente.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Aici.
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 5 ore, dar din moment ce voi avea de intocmit un raport voi sta ceva mai mult timp de acum inainte.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun blacklist.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Sunt de acord sa platesc.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Nicu, am varsta de 16 ani, orasul meu natal este Galati, insa momentan studiez in Iasi, la un liceu cu profilul economic, sunt clasa a X-a iar prietenii ma considera un tip amuzant, sociabil, istet, de incredere, care ar putea pastra un secret in siguranta indiferent de urmari.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: edy_silver
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level: 16
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1,/call 112 la event,eram nou si nu stiam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: da, tentativa de afaceri ilegale
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am avut.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in departament deoarece vreau foarte mult sa fiu politist , aplic legiile , si stiu ca in acest departament trebuie sa fii serios!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
https://imageshack.com/i/m9goqlp
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma cheama Edy am 16 ani ,ochii caprui, imi place sa traiesc viata la maximum , imi place si sporturiile mai ales rugby si fotbal.

Edited by eduardo122
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:StefanutzZu2004

• Nickname-uri anterioare:----
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De aproape 2-3 luni
• Level:18
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru call 112 la event
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):FBI rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu m-am prezentat la 2 sedinte si am fost demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am facut parte din departament
• Sunteți activi pe forum?:Dad
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca de cand eram mic pe server mi-am dorit sa intru intr-un departament ca sa curat serverul de cei care au wanted.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/amqmewY
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Aproape 4-5 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:da
• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Bejinariu Stefan si am 15 ani.Eu provin dintr-o familie modesta formata din 4 membri.Sunt o fire vorbareata si foarte rietenoasa.


• Nickname:StefanutzZu2004

• Nickname-uri anterioare:----
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De aproape 2-3 luni
• Level:18
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru call 112 la event
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):FBI rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu m-am prezentat la 2 sedinte si am fost demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am facut parte din departament
• Sunteți activi pe forum?:Dad
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca de cand eram mic pe server mi-am dorit sa intru intr-un departament ca sa curat serverul de cei care au wanted.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/amqmewY
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Aproape 4-5 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:da
• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Bejinariu Stefan si am 15 ani.Eu provin dintr-o familie modesta formata din 4 membri.Sunt o fire vorbareata si foarte rietenoasa.


• Nickname: StefanutzZu2004
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level: 18
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1,/call 112 la event,eram nou si nu stiam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ----
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): FBI rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit? Nu m-am prezentat la 2 sedinte si m-au demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există)--
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in departament deoarece vreau foarte mult sa fiu politist , aplic legiile si de cand eram mic pe server mi-am dorit sa intru ca sa il curat de playeri cu wanted
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/1Z44ONn
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma cheama Bejinariu Stefan am 15 ani ,provin dintr-o familie modesta formata din 4 membri.Sunt o fire vorbareata si foarte prietenoasa


• Nickname: StefanutzZu2004
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level: 18
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1,/call 112 la event,eram nou si nu stiam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ----
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): FBI rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit? Nu m-am prezentat la 2 sedinte si m-au demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există)--
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in departament deoarece vreau foarte mult sa fiu politist , aplic legiile si de cand eram mic pe server mi-am dorit sa intru ca sa il curat de playeri cu wanted
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/1Z44ONn
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma cheama Bejinariu Stefan am 15 ani ,provin dintr-o familie modesta formata din 4 membri.Sunt o fire vorbareata si foarte prietenoasa


• Nickname: StefanutzZu2004
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level: 18
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1,/call 112 la event,eram nou si nu stiam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ----
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): FBI rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit? Nu m-am prezentat la 2 sedinte si m-au demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există)--
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in departament deoarece vreau foarte mult sa fiu politist , aplic legiile si de cand eram mic pe server mi-am dorit sa intru ca sa il curat de playeri cu wanted
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/1Z44ONn
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma cheama Bejinariu Stefan am 15 ani ,provin dintr-o familie modesta formata din 4 membri.Sunt o fire vorbareata si foarte prietenoasa

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silent96
• Nickname-uri anterioare: nu am avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 1 luna.
• Level: 29
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea la level mic.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
Fire & Medic Departament - Rank 1 | Los Santos Taxi - Rank 2 | Verdant Family - Rank 2 | Green Street Bloods - Rank 2 | Las Venturas Taxi - Rank 5 | National Guard - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din taxi am iesit considerand ca mi am terminat treaba acolo. National Guard din dorinta de a incerca ceva nou.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
Las Venturas Taxi |
National Guard

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, national guard deoarece am vrut sa incerc ceva nou.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa vad cum este viata unui politist la rutiera.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://iceimg.com/XnEK258r/sa-mp-007
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: N
umele meu este Theodor am frumoasa varsta de 17 ani, locuiesc in Bucuresti, studiile le fac la un liceu destul de bun profil matematica informatica si sunt in clasa a XI- a. Timpul liber il petrec iesind afara cu prieteni, citind o carte sau jucandu ma SA:MP etc. In privinta pasiunilor nu am foarte multe, acestea ar fi: gaming-ul, rollerblading-ul si eu unul ma consider un adevarat cinefil cu gusturi fine.

Edited by BTD Silent96
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

Gabone. Gabone..png
Aly. ALy..png
Gaby2208 Gaby2208.png
MARYUSSSSSS MARYUSSSSSS.png
WinStoN WinstoN.png
edy_silver edy_silver.png
Silent96 Silent96.png
- Nota: In caz ca treceti toti 7 testele LVPD vor ramane in factiune doar cei 6 care au obtinut cele mai bune scoruri la testele de intrare.



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...
  • NATE

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Slatina10 - Ai fost sanctionat recent pentru comportament non-RP si amenintari.
FaMe_Gold_TiCkeT - 2/3 si ai fost recent sanctionat pentru DM. Nu cred ca esti pregatit pentru aceasta factiune.
StefanutzZu2004 - Nu ai rank 3 in nici o factiune precedenta.
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png



LV Police Department recruteaza 3-4 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 3-4 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname: My Ingame Nickname is ViCTOR.

• Previous nicknames / Previous accounts: There is no previous nicknames at the moment.
• Level: At the moment I am level 31

• Real age: I am 17 years old ,
• (Real) Gender: male
• Number of ingame warnings and the reason you got them: 1/3 (nesimtire)

• Were you ever banned? If yes, why?: No
• Previous factions and the rank you had in them (in order): GSB(2) , FBI(3), SPimps(1), Hitman(1) , Verdant(1),VTB(1), TTB(1) , RDT(1), NG(1), TTB(1)
• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: I Left Verdant Family because i have problem on School , Also I left Southern Pimps cause i want Joined Verdant
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): Verdant:http://rpg.b-zone.ro.../search/Victor.

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: Yes , FBI(Rank3)

I Left FBI cause i want Join Hitman Agency
• Are you active on the forum?: Yes
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes
• Why do you want to join the Police Department? Because I would love to take care of those who violate traffic rules for creating a pleasant atmosphere on the server and can complete certain objectives without unpleasant events, which has help me ..
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):
http://postimg.org/image/txalyru8j/
• How many hours do you play withouth being AFK?: 6-7

• You are on the BlackList at a faction?: I am not in a Blacklist.
• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself: My name is Micu VicTor , First of all I have a very settled character , that means I try to focus important points like school or family because this is our secret recipe to be luck or successful in life. Another point of my character is that I am tolerant to all people and don't judge them for her or his religion, because we are all the same called nowadays Human. In my freetime I like it to spent a lot of time with my friends to hang around in our beautiful city , sometimes we are hunting chickens , just crazy stuffs to have fun in our young life. Sometimes I have my bad times like to be gentle/quiet , the reason is most that I am overloaded from school , so I play GTA San Andreas to relax and have a lot of fun with my ingame friends or maybe in the future with the Members.

Edited by FBW Victor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Gaby2208
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni
• Level:21
• Vârsta reală:16
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 pentru /call 112 la un event , eram nou si nu stiam
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avut alte factiuni
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am avut alte factiuni
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am avut alte factiuni
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am avut alte factiuni
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece vreau sa imi incep cariera pe acest server intr-un departament.Pe langa asta, am admirat aceasta factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):6djIRlx.jpg?1
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:4-6 ore in timpul saptamani intre orele 15-18 si 20-22
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt pe BlackList-ul niciunei factiuni
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,dar nu este cazul
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Gabriel,am 16 ani,sunt din Hunedoara ma pasioneaza sporturile extreme si gaming-ul.Imi place sa imi petrect timpul cu prietenii si jucandu-ma pe pc diferite jocuri.Majoritatea timpului il petrec pe calculator,mai ales toamna,iarna si primavara deoarece nu imi prea plac aceste anotimpuri.

Edited by Gaby2208
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: K0rS
• Nickname-uri anterioare: Xenonz

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Am mai jucat in vara anului 2012 m-am lasat.Dar acum joc de aproximativ 11luni (fara pauza)
• Level: 38
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Pentru dm (asta pe vremea cand nu era treaba cu dm-ul este santionat numai daca este excesiv)
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da.Pentru bug abuse cand eram un newbie si nu cunosteam regulamentul asa bine
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
69 Pier Mobs - rank 4

The Tsar Bratva - rank 1

Verdant Family - rank 2

Red Dragon Triad - rank 1

Southern Pimps - rank 1

69 Pier Mobs - rank 2

Southern Pimps - rank 1

Vietnamese Boys - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Vietnamese Boys (26.01.2014).Am iesit pentru ca am m-am certat cu un coleg si nici nu era lider-ul serios.Am pus demisia la nervi, am retraso, iar lider-ul cand a raspuns mi-a acceptat cererea.

Southern Pimps (17.01.2014).Am iesit pentru a ma duce in Coneo m-a chemat un prieten

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....demisii/page-85

http://forum.b-zone....nations/page-87

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, nu am fost nici o data intr-un departament
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Consider ca am capatat destula experienta in mafii, arme droguri tot ce este ilegal de 9 luni de zile iau o pauza de la mafii.Si vrea sa incerc ceva nou + ca deja am ceva prieteni in LVPD
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/XVzvzZt
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 Depinde
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare:
Salut!!Ma numesc Iulian m-am nascut in Alexandria Jud. Teleorman, dar actual locuiesc in Bucuresti Colentina.Sunt un baiat sociabil, indraznet, nu suport sa fiu acuzat pe nedrept.Imi place muzica Hip-Hop romanesc.Fac un sport care cred ca mi se potriveste (Kick-Boxing-K1) tocmai de asta sper la o cariera in acest sport

 

M-am lasat de prosti (post-hunter) nu se merita sa-mi mai fac dusmani aiurea si sa fac rau la lume luand fw

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Taylor.
• Nickname-uri anterioare:
-
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 2 ani .. cu multe pauze din motive personale.
• Level: 49 ( Rp de 50 )
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data , /q on wanted . ( 02.08.2013 - 05.08.2013 )
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Red Dragon Triad ( x3, rank 1 , 1 , 2) , Green Street Bloods ( rank 1 ) , Vietnamese Boys ( rank 2 ) , The Tsar Bratva ( x2, rank 1 , 2 ) , News Reporter (2x, rank 1 , 2 ) , Southern Pimps ( rank 1 ) , LV Taxi ( rank 2 ) , LVPD ( rank 3 ), FBI ( rank 1 ) , 69 Pier Mobs ( rank 2 ) , LSPD ( rank 1 ) .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am plecat din 69 Pier Mobs pentru ca am vrut sa incerc altceva, mai exact LSPD .. iar din LSPD am plecat deoarece m-am lasat si nu mai aveam timp de joc.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte dintr-un departament .. am plecat deoarece nu mai aveam timp de joc .
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa incerc din nou acest departament deoarece mi-a facut mare placere sa lucrez cu voi .. mi-a placut timpul pentrecut aici si sunt gata sa o fac din nou.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/eQRdVD7
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In timpul saptamanii .. 4-5 ore .. iar in weekend .. 5-6 ore .
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare:
Numele meu este Matei, am 15 ani si sunt din Bucuresti, practic handball de aproximativ 4 ani .. sunt un baiat ambitios .. imi place sa ies cu prietenii afara la un fotbal .. sau la un suc.. nu imi place sa fiu luat la misto .. stiu de gluma .. si daca sunt respectat .. voi respecta. Sper sa fiu acceptat si .. cam atat. Saaaluutttttttttt.

Edited by EL Tay
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sara
• Nickname-uri anterioare: Evra

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni
• Level: 51
• Vârsta reală: 20
• Sexul (real): Feminin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am avut.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructors rank 3 si rank 4, Lvpd rank 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit factiunea School Instructors cu gandul sa ma las de samp :D (13.10.2013) iar din Lvpd am iesit deoarece nu mai aveam timp.(19.11.2013)
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): S.I -
http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page-46 lvpd - http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page-12
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, lipsa de timp + unele certuri...
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Am avut o perioada lunga unde am fost numai pasnica (S.I). Am mai fost in Lvpd si mi-a placut.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/a/j8rF8
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Nu am un orar anume.. 5-6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandra, sunt olteanca :D dar locuiesc in Spania cu familia. Sunt o fire retrasa mai ales in jocurile virtuale, vesela mai tot timpul, imi place sa ii ajut pe cei care au intrebari despre joc, stiu sa las un loc de ''Salut''. :D Uneori si a draq dar asta nu conteaza :))) Multumesc pentru timpul acordat si acolo si aici :D

Edited by Sara
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: edy_silver
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level: 18
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3. call 112 la event. eram nou si nu stiam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, tentativa de afaceri ilegale
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am avut.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc foarte mult sa intru intr-un departament de la level 15 dar nu prea am avut sansa.. am mai avut sansa tot aici in LVPD . Vreau sa prin infractori iar eu cred ca nu este ceva simplu in care sa intre orcine, este un departament serios si eu cred ca sunt pregatit.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/kk6v852mh/ .
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Aproximativ 6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Sunt dispus.
• O scurtă autocaracterizare: Ma cheama Edy sunt din Bucuresti si imi place sa traiesc viata si imi plac si jocuriile video la fel ca samp-ul! Iar prieteni ma cred un baiat de treaba!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.