Jump to content

69 Pier Mobs - Invoiri - Pass requests


Explosive
 Share

Recommended Posts

Nick: [iB]Kew.

Rank: 1

Motivul absentei: Probleme familiare.

Data war-urilor: 6.02.2014

Alte precizari?: Sper sa fu invoit deoarece nu pot intra sub nici o forma.

Numarul total de invoiri: Prima oara de cand sunt in factiune , 1/2.

Link to comment
Share on other sites

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il facData war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il facData war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il facData war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il facData war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il facData war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il fac si nici netu vad ca nu imi merge.Data war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il fac si nici netu vad ca nu imi merge.Data war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_Rank:1Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il fac si nici netu vad ca nu imi merge.Data war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma :(Numarul total de invoiri:1/2

Nick :_WhYnNN_

Rank:1

Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il fac si nici netu vad ca nu imi merge.

Data war-urilor:11:02:2014 si nu stiu sigur daca intru si maine.

Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma

Numarul total de invoiri:1/2

Link to comment
Share on other sites

Nick :_WhYnNN_
Rank:1
Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul. nu stiu ce are , imi da eroare si imi zice ceva de o problema cu Vorbislife.dll si nu pot intra pana nu il fac si nici netu vad ca nu imi merge.
Data war-urilor:10.02.2014
Alte precizari?:Sper sa fiu invoit ca nu pot intra sub nici o forma
Numarul total de invoiri:1/2

 

P.S : I-am facut eu invoirea ca el nu poate intra.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Ady007
Rank: 2 ( Mumie inca)
Motivul absentei : Fara lider, fara sublider la war, eu de ce sa vin? Nici macar rank 4-5 sa avem /attak. :* Ella , Macar tu :D
Data war-urilor: 11.02.2014
Alte precizari?: "sa luati SF"
Numarul total de invoiri: 1/2

Link to comment
Share on other sites

Nick: [RTS]EllaFox17
Rank: 4
Motivul absentei: Chestii personale si alte chestii..
Data war-urilor: Chiar azi. 11.feb.2014.
Alte precizari?: Da. Nimic.
Numarul total de invoiri: #NO
1.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [iB]Kew.

Rank: 1

Motivul absentei: Multe teme,maine vin.

Data war-urilor: 12:02:2014

Alte precizari: Bafta la war

Numarul total de invoiri: 1/2 , asta e a doua oara.

Edited by IB Keww
Link to comment
Share on other sites

Nick : TwinBlock
Rank:1
Motivul absentei :Nu imi merge samp-ul si nu pot ajunge la acest war promit ca nu se va mai intampla.
Data war-urilor:12.2.2014
Alte precizari?:Bafta la war.
Numarul total de invoiri:2/2

Link to comment
Share on other sites

Nick : SabzeRoo
Rank:1
Motivul absentei : sory i dont have time for this war
Data war-urilor:12.2.2014
Alte precizari?: Bafta la war.
Numarul total de invoiri:0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.