Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, am venit si eu de la scoala. Si bine ca mi-a revenit netul..scuzati ca nu am intrat ieri.

Ce faceti? La 21:00 antrenament.Cine nu poate ajunge sa posteze la invoiri.Intri su eu acum in joc.

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati add : straccif.bzone@yahoo.com ! ID-ul mafiei pentru a tine cam tot timpu legatura, check informatii sectiunea contract (fix ultima)..

 

Welcome celor noi ! Hai ca deja suntem 24 2 pentru teste care cred ca vor trece => 26 pana de weekend sa fim 30+.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Simon_DraGos , si celor care s-au culcat , eu m-ai stau pana la 4-5 :)) Apoi dau un rob si bag somn de voie pana la 7 si apoi bag scoala pana la 2 :((:))

Link to comment
Share on other sites

Ies si eu noapte buna baietii!

Ne vedem maine dimineata,multe bafta in continuare!!

Noapte buna $uryKa
Link to comment
Share on other sites

Neatza aLL , acum mam trezit :(( , iar nu mam trezit sa ma duc la scoala :)) Dar lasa ca recuperez joi si vineri :P

Link to comment
Share on other sites

The start ....

 

Salut Stracci Family, de azi sunt noul Don Stracci.

 

And the end..

 

 

Am petrecut in aceasta familie momente frumoase si mai putin frumoase... Nu zic ca am tinut mafia asta timp de 5 luni si 2 saptamani doar pe locul 1... Am avut si momente in care eram pe unu si momente cand eram mai jos... Tot timpu aceasta mafie a fost ,, codasa " pentru ca nu multi lideri s-au ocupat de ea, dupa cum am spus mai sus nu am ridicat-o pe locul 1 dar nici pe ultimul nu o las. Tin sa multumesc membrilor care pe parcusu a acestor 5 luni jumate mi-au fost alaturi nu am sa va uit ! Tot respectu datorita voua aceasta mafie este unde este... Nu vreau sa ii enumar pe toti pentru ca TOTI care ai fost in aceasta mafie indiferent ca ati stat 1-2 zile sau luni ati avut un rol in aceasta mafie, cu voi am pierdut si castigat war-uri cu voi am ras cu voi m-am distrat ! Multumesc... Ii urez mult succes liderului urmator !

 

 

Don Stracci Simon_DraGoS

07.10.2011 -> 14.03.2012

Link to comment
Share on other sites

Scuze că postez aici, dar ca prieten, vreau să te felicit pentru funcţia obţinută. O meriţi din plin şi ai muncit foarte mult pentru a ajunge aici. Îţi urez succes în conducerea facţiunii şi nu sper, ştiu sigur că vei face treabă foarte bună!

Link to comment
Share on other sites

Salut Stracci Family, de azi sunt noul Don Stracci.

 

Bafta cu Liderul "Don Stracci" Sper sa faci treaba buna ca si in Tattaglia si va fi totul bine. Succes

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.