Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

No ba pradaturilor, am auzit ca va e dor de AUR citind anumite discutii ba pe aici, ba pe la VDT... hmm, contul meu e debanat de cv timp, interdictie nema... eu zic sa va potoliti cu acuzatiile alea ca daca mai sunteti asa tari in gura pe acest joc revin legendele in vreo 2 sapt asa de control.

 

Rasta si bajetii, ultima oara v.ati refugiat in pasnica pe jocul asta luand mare m*** de la bajetii AURiti si ati zis ca nu va mai apucati pana la anti-cheat, ca doar mno... asa zisi codati. V.ati apucat iar de mafii, bv voua. Jucati dreacu linistiti fara suferinte ca daca revine AUR iar plangeti, poate de data asta luati si lider la S.I

 

Hai v.am pupat, nu voi avea replica pt ca deja am 1pp notificari pe forum asa ca salut.

Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu prietenul trestii, am decis sa lansam campania "Felicitari" adminilor care ii favorizeaza pe "smecherii" din vdt". Inscrierea este gratuita =))))))))).

 

Ne vedem deseara la waruri. Paharel, in caz ca iti da cineva cu papagalu dintre fanii din vdt, m-ai i-ai si pe ei la teste. pwp.

 

Edited by Kevinn Huligan
Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colegi, cine vrea sa plece, sa plece, nu ma intereseaza, cei care raman nu aveti de ce sa fiti suparati din cauza unui war, SUNT NISTE PATRATELE, ele nu inseamna nimic, nu va bateti capu cu asa ceva, unii oameni uita de niste principii de baza ale jocului, ce esti tu in joc nu are nici o legatura cu realitate, majoritatea membrilor din mafii sunt niste suferinte, care se cred Dumnezeu, dar nu reprezinta nimic. Lasatii sa injure sa sufere sa se creada cine vor ei, pot spune multe, dar aleg sa tac, cel mai important ca si om e sa gandesti inainte sa spui ceva. Timpul le rezolva pe toate, o seara buna !

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va demoralizati asa grav. Toti demisii, nu mai apuc nimic ca a luat beyond lider. Si ce?? Nu zic ca beyond nu e bun, dar fiecare are cate un punct slab si trebe exploatat. Faza ca vtb si gsb nu o sa mai aiba turfuri e vorba de 2 lei. Trebuie asteptat si cautati membrii competenti nu doar pentru a umple sloturile cat mai repede. Beyond si a adus membrii buni, deoarece e scopul lui ca mafia lui sa fie buna. O seara placuta colegi

 

OFF: Astia din vdt care beliti ochii la discutii o sa va vina vremea. Pwp

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va demoralizati asa grav. Toti demisii, nu mai apuc nimic ca a luat beyond lider. Si ce?? Nu zic ca beyond nu e bun, dar fiecare are cate un punct slab si trebe exploatat. Faza ca vtb si gsb nu o sa mai aiba turfuri e vorba de 2 lei. Trebuie asteptat si cautati membrii competenti nu doar pentru a umple sloturile cat mai repede. Beyond si a adus membrii buni, deoarece e scopul lui ca mafia lui sa fie buna. O seara placuta colegi

 

OFF: Astia din vdt care beliti ochii la discutii o sa va vina vremea. Pwp

Ai punctat bine aici. Beyond e un jucator bun, iar ca lider a stiut sa isi aleaga membrii pe care i-a vrut. Si la noi e problema ca toti isi dau demisia dupa o infrangere.

 

De ce sa te demoralizezi asa repede? O sa le vina si lor vremea, roata se intoarce. Smecheria nu tine la nesfarsit. Si acum venind vorba de negrotei.. stim toti ca e factiunea de suflet a unor persoane de acolo de "sus".

 

Kevinn, tu sti mai bine, campania pe care o promovezi :))

Edited by Nelutzu
Link to comment
Share on other sites

Nu e cazul sa puneti demisia, o sa revenim. Un exemplu bun este Verdant, acum 3-4 luni GSB ii tinea in spawnkill si uitati ca acum au 25 de turfuri si noi nu avem. Mereu exista perioade bune si perioade proaste in gang-uri. Pacat ca nu am prins attack in aceasta seara, poate o sa prindem maine. Apropo, maine o sa fac evidenta de astazi.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt obisnuita sa merg cu pistolul pe turf, armele erau pretioase, poate chiar rare in gang-ul meu anterior :)) Pe langa astea, era si o colaborare deosebita (sarcasm :D), sa fiu sincera, putini isi dadea interesul, eh, aici sper sa fie mai bine, oricum, nu vreau sa renunt iar la GSB, data trecuta cand am parasit gang-ul, l-am parasit doar din cauza ca Mr0ne a lasat liderul si a luat cineva cu care nu ma intelegeam.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi. Eu sunt de parere in felul urmator, cei slabi, cei care nu sunteti obijnuiti sa traiti sub stres, care nu va credeti in stare sa luptati pentru turfuri si le vreti doar de-a gata, sa intrati undeva unde lupta nu isi mai are rostul, majoritatea s-au dus Verdant, scopul ? Ai toate turfuruile dar nu ai realizat nimic, deeoarece tu cand te alaturi acolo alti oameni au muncit, obijnuiti-va sa obtineti prin munca, prin evoluare, progresarea dumneavoastra.

 

O zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, prietenasi, eu sunt noua voastra colega, sper sa ne intelegem. :) Lasati demoralizarile astea pentru turf-uri, nu-si au rostul, o sa vina si timpul nostru, nu sariti atat de puternic cu demisiile aiurea.

 

Welcome Beee :* remember Pimps xD

Edited by Y o z u k i
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.