Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cand sa dau coonect sa ma conectez uite ce imi zice :The application has requested the runtime to terminate it in a unusual way Please contact the application`s support team for more information,Ajutama te rog ca de azi de cand am venit de la scoala incerc sa fac ceva dar nu merge..Dar tin sa mentionez ca azi dimineata cand am intrat pe server imi mergea..Multumesc!

 

Asta imi zice de ieri pnm....am instalat jocu si sa:mp=ul de 10000 ori nuj ce sa mai fac daca nu merge ma las de sportu asta...ajutati`ma va rog

Voi ce faceti ?:X Cum a fost miercuri ? ati luat ceva teritori ?

Link to comment
Share on other sites

Cand sa dau coonect sa ma conectez uite ce imi zice :The application has requested the runtime to terminate it in a unusual way Please contact the application`s support team for more information,Ajutama te rog ca de azi de cand am venit de la scoala incerc sa fac ceva dar nu merge..Dar tin sa mentionez ca azi dimineata cand am intrat pe server imi mergea..Multumesc!

 

Asta imi zice de ieri pnm....am instalat jocu si sa:mp=ul de 10000 ori nuj ce sa mai fac daca nu merge ma las de sportu asta...ajutati`ma va rog

Voi ce faceti ? :X Cum a fost miercuri ? ati luat ceva teritori ?

# Mai usoor tata , calmeaza-te , in primul rand Sa:mp-u e un joc nu suport si il joci de placere iar in al doilea rand contacteaza pe cineva care stie ;) , numai fa spam aici X( !

 

P.S : Bafta baieti am plecat si eu , ne vedem dupa-amiaza dupa teze la Geogra X( !

Edited by Harri96
Link to comment
Share on other sites

Noroc la toti, Harri nu vezi ca esti cel mai copil de aici ? Lasa-ne si dati demisia, ca oricum esti un NIMIC in Stracci .... Mai bine nu te accepta PauL. dar asta este o sa iesi tu pe greselile tale.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii ce faceti? Bfta la waruri a venit ziua in care trebuie sa plec si eu... spor in continuare si sa duceti aceasta factiune tot mai sus unde ii este locul.Bfta o sa ramaneti tot timpul in inima mea.Mersi pt momentele frumoase alturi de voi.Pentru glumele spuse... Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii ce faceti? Bfta la waruri a venit ziua in care trebuie sa plec si eu... spor in continuare si sa duceti aceasta factiune tot mai sus unde ii este locul.Bfta o sa ramaneti tot timpul in inima mea.Mersi pt momentele frumoase alturi de voi.Pentru glumele spuse... Bafta!

 

Bafta BunTz, ai fost un coleg pe cinste si sper ca il alta factiune sa ai mai mult castig de cauza, succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii ce faceti? Bfta la waruri a venit ziua in care trebuie sa plec si eu... spor in continuare si sa duceti aceasta factiune tot mai sus unde ii este locul.Bfta o sa ramaneti tot timpul in inima mea.Mersi pt momentele frumoase alturi de voi.Pentru glumele spuse... Bafta!

 

Baftă în continuare buntz, ai fost un coleg pe cinste.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa tuturor, doamne bă scoate-l pe Harrison din familie, mă doare capul numai când văd cât e de nesimţit şi copiază avatare / semnături de pe comunitate, acum are avatarul lui Krysty, penibil BĂ !

 

 

E si el copil ..... nu au ce-i face :))

Link to comment
Share on other sites

ORA 20:00 (Membrii: 21+2)

TulentO, indicator, RazZzoR, RevoLine, RoberteL, RoberT97, ReXoNa, Zer01, BlackBoy, RakNet, aNdu.Ro, FlorineL., TomBoxer, ___George___, R[a]ZzO[R], JuliaSweet, BuNtZ_LoVe, Explosive, dany313, [F4L]balon, CrazZy_Lifee

 

Eu AM FOST PREZENT şi la warul ăla. veneam pe hol când ai făcut poza şi ţi-am zis să mă aştepţi, dăi edit BEACH ! :))

Edited by S4GSpeedY
Link to comment
Share on other sites

ORA 20:00 (Membrii: 21+2)

TulentO, indicator, RazZzoR, RevoLine, RoberteL, RoberT97, ReXoNa, Zer01, BlackBoy, RakNet, aNdu.Ro, FlorineL., TomBoxer, ___George___, R[a]ZzO[R], JuliaSweet, BuNtZ_LoVe, Explosive, dany313, [F4L]balon, CrazZy_Lifee

 

Eu AM FOST PREZENT şi la warul ăla. veneam pe hol când ai făcut poza şi ţi-am zis să mă aştepţi, dăi edit BEACH ! :))

Am dat. Altadata nu mai dau edit. Cand zic sa stati in linie atunci stati in LINIE
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.