Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

=)) Si eu am intrat de multe ori, numa pt acel amarat de wanted :| Si de gabori amarati, cu armele lor amarate, si taaati is amarati :))

Link to comment
Share on other sites

Pana revin, ascultați de __george__ (asasini)

Am luat ban pentru ca: eram cu WhixCFR pe FCR ne-am dus aera eu eram pe G cu H și pe whix la omorât razvan14 eu concentrat sa-l omor nu am fost atent ca a murit whix... politia era in spatele lu razvan14 eu tragand iprobabil a dedus ca trag in ei... DieseL era si el si mi-a zis ca imi face post... dupa ce am intrat in jail mi-am cerut scuze si de la razvan14 si diesel dar ca sa vezi nici daca le vorbesti cu frumos nu poate intelege, e pur si simplu PREA MARE INVIDIA pe serveru asta...

de la un JOC se ajunge prea departe prea multa oftica.

Link to comment
Share on other sites

Pana revin, ascultați de __george__ (asasini)

Am luat ban pentru ca: eram cu WhixCFR pe FCR ne-am dus aera eu eram pe G cu H și pe whix la omorât razvan14 eu concentrat sa-l omor nu am fost atent ca a murit whix... politia era in spatele lu razvan14 eu tragand iprobabil a dedus ca trag in ei... DieseL era si el si mi-a zis ca imi face post... dupa ce am intrat in jail mi-am cerut scuze si de la razvan14 si diesel dar ca sa vezi nici daca le vorbesti cu frumos nu poate intelege, e pur si simplu PREA MARE INVIDIA pe serveru asta...

de la un JOC se ajunge prea departe prea multa oftica.

Cat ai luat ban?

Link to comment
Share on other sites

Magnum chiar credeai ca o sa pierdem azi mai mult de 1 war ? :))

Sincer, cand am vazut ca la 17:55 eram de abea 23 pe /members am crezut ca vine Corleone ne ia tot pana nu mai putem. Dar uite, am pierdut 1 singur WAR, ceea ce e destul de bine. Am fost pana si 33 on, in 10 minute din 23 s-a facut 33 :)) Miercuri castigam tot :X Edited by Consigliere Magnum
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.