Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

multumesc br=

 

si pe tine nu te-ai oprit acolo :))))) ?

 

Nu...am fost sa-l vizitez pe un amic ce e inchis acolo pentru ca a consumat excesiv cocaina si a innebunit la 19 ani ... nu ma mai recunoaste urla ca disperatu...da cu capu de pereti...

Link to comment
Share on other sites

Nu...am fost sa-l vizitez pe un amic ce e inchis acolo pentru ca a consumat excesiv cocaina si a innebunit la 19 ani ... nu ma mai recunoaste urla ca disperatu...da cu capu de pereti...

 

D-asta e bine să rămâi la iarbă.

Link to comment
Share on other sites

Spidi, nu-ti sta bine cu "sexy" in fata:)) Mai bine iti statea inainte.

 

Bai ce copi, iar nu ne lasa sa desfasuram warul..

 

Deah', am pus şi eu la mişto aseară că n-aveam ce face, o să-l schimb în Stracci Speedy peste 13 zile.

Link to comment
Share on other sites

CLAR ba frate... ies din jail, inca eram in "i" de la jail si vine un destept si imi da wanted iara si intru inca 1k sec in jail... pai unde dracu sa ma duc daca acolo ma da cand ies din jail? Ce ma dispera metoda asta de war... Mai mult la jail esti decat la war :|

Link to comment
Share on other sites

CLAR ba frate... ies din jail, inca eram in "i" de la jail si vine un destept si imi da wanted iara si intru inca 1k sec in jail... pai unde dracu sa ma duc daca acolo ma da cand ies din jail? Ce ma dispera metoda asta de war... Mai mult la jail esti decat la war :|

 

Total de acord, era mai bine înainte când se dădea wanted atunci când veneai prins trăgând.

Link to comment
Share on other sites

Total de acord, era mai bine înainte când se dădea wanted atunci când veneai prins trăgând.

Ori pun metoda aia inapoi, ori nu mai intervin la war. Pai acuma ce facem? War sau suntem prizonieri? :-J
Link to comment
Share on other sites

Doamne politistii au luat-o razna, mai nou imi da wanted daca stau langa turf.Direct i-am facut post.:| Daca nu e sanctionat sa-mi bag picioru de nu plec din mafie si nu mai intru pana nu se interzic cops la war X(

Link to comment
Share on other sites

Doamne politistii au luat-o razna, mai nou imi da wanted daca stau langa turf.Direct i-am facut post. :| Daca nu e sanctionat sa-mi bag picioru de nu plec din mafie si nu mai intru pana nu se interzic cops la war X(

 

O să intervină Kelton numai ca tu să rămâi în mafie. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.