Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru war-uri si sper sa o tinem tot asa sa luam LV pentru a'i demonstra lu' 14 ca si noi putem :).

Ma bag la somn ca ...... sunt terminat.

 

Asta e se mai intampla , Straci au fost in numar prea mare . Adminii din pacate sunt 24/24 tv pe noi cand stracci fac c-bug si corleone . Warurile de luni le filmez cap coada !

Ce mai war..Asta e, recuperam saptamana viitoare !Tre sa filmam, alfel nu se poate..

 

 

Uite cine vorbea .... codatu' Beowlf..... ce sa filmezi ma ? sa te filmezi pe tine cu AIM BOT sau ce ?

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-uri si sper sa o tinem tot asa sa luam LV pentru a'i demonstra lu' 14 ca si noi putem :).

Ma bag la somn ca ...... sunt terminat.

 

 

 

 

 

Uite cine vorbea .... codatu' Beowlf..... ce sa filmezi ma ? sa te filmezi pe tine cu AIM BOT sau ce ?

 

Face şi el pe victmia...ce să-i ceri, este penibil.

Băieţi eu am ieşit acum, am febră şi simt că-mi buşeşte capu', noapte bună.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa tuturor, mi-a trecut febra...din fericire însă n-am închis un ochi toată noapte...am o durere-n gât insuportabilă şi mâine e ziua mea X_X.

 

Opa, deci dai un party in SA:MP ?

 

0115_KnowYourMeme_TrollFace-300x170.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa tuturor, mi-a trecut febra...din fericire însă n-am închis un ochi toată noapte...am o durere-n gât insuportabilă şi mâine e ziua mea X_X.

Neata!

Si eu sunt un pic racit :|

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.