Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

nu stiu care a dat report dar nu e frumos ce faceti..... ganditiva ca suntem colegi si trb sa ne aparam uni pe alti.. :)

 

Eu am dat report, sunt multi în facțiune care nu pot sa ii înghit și i-am văzut de multe ori greșind și nu m-am băgat prin simplu fapt ei nu au avut treaba cu mine

Insa patriot de 10 ori mi-a bubuit heli am tot încercat sa-l prind în fraps dar nu apucam. Dupa ce trăgea cu m4 de la hq în heli (el si blondu_andreas ce-i mai mari dm-erii) când trageam pe la get m-am dat odată jos sa-l prind a fugit n hq și sa făcea afk am tras 1 glonț sa vad dacă e și nu era... De ce am dat raport? simplu țipam pe /f sa termine și nimic. Răzbunare dulce răzbunare.... pana și celui mai mare dușman nu fac asta, dar când începi cu glume din astea proaste și te faci pe prostu, am și eu o limita.

 

PS: Aviz Patriot/a, nu îmi cere tu mie socoteala pentru ce fac eu, pentru ca când te-am întrebat te făceai afk nu mai face pe victima pe forum cerșind mila altora, pur și simplu mi-e scârba de oameni ca tine!

Edited by aLexBzZz
Link to comment
Share on other sites

Eu am dat report, sunt multi în facțiune care nu pot sa ii înghit și i-am văzut de multe ori greșind și nu m-am băgat prin simplu fapt ei nu au avut treaba cu mine

Insa patriot de 10 ori mi-a bubuit heli am tot încercat sa-l prind în fraps dar nu apucam. Dupa ce trăgea cu m4 de la hq în heli (el si blondu_andreas ce-i mai mari dm-erii) când trageam pe la get m-am dat odată jos sa-l prind a fugit n hq și sa făcea afk am tras 1 glonț sa vad dacă e și nu era... De ce am dat raport? simplu țipam pe /f sa termine și nimic. Răzbunare dulce răzbunare.... pana și celui mai mare dușman nu fac asta, dar când începi cu glume din astea proaste și te faci pe prostu, am și eu o limita.

 

PS: Aviz Patriot/a, nu îmi cere tu mie socoteala pentru ce fac eu, pentru ca când te-am întrebat te făceai afk nu mai face pe victima pe forum cerșind mila altora, pur și simplu mi-e scârba de oameni ca tine!

 

Crezii ca eu ii inghit pe toti din familie? nu, da' ma adaptez si incerc sa nu-i bag in seama. Daca e vorba pe "dulce razbunare dulce" - asa sa fie!

1. N-am cerut mila la nimeni.

2. NU ma cunosti nu te cunosc asa ca nu stiu de unde iti e scarba de oameni ca mine.

3. AM TRAS 1 DATA IN HELI, 1 DATA [CU DEAGLE] SI DUPA M-AM DUS IN HQ SI M-AM PUS LA UN FILM.

 

Patriot facea DM aiurea la HQ iar la un moment dat a inceput sa faca c bug, alexbz s-a saturat de el si-a dat /report.

Patriot a primit ban pentru c-bug, end of story.

 

Chestia cu heli s-a intamplat in felu urmator: Am iesit din HQ si Andrei tragea cu m4 in heli, am tras si eu 2-3 gloante. A explodat si m-am dus in hq si m-am pus la film. Iar faza cu c-bug, eram inainte de antrenament, in fata hq-ului vreo 4-5 membrii si faceam dm TOTI [inclusiv Alexbz], el a dat /report ca as face eu c-bug [culmea nu facusem deloc pana sa dea el /report] se uita adminu pe mine, imi da ban pentru primu' c-bug, SFARSIT.

Edited by G4L Patriot
Link to comment
Share on other sites

Patriot facea DM aiurea la HQ iar la un moment dat a inceput sa faca c bug, alexbz s-a saturat de el si-a dat /report.

Patriot a primit ban pentru c-bug, end of story.

Dar nu am dat report pentru asta, ca cati nu fac dm in hq cu c-bug hehe, a fost alt motiv! am zis si mai sus.

 

Recunosc, eu decat 1 data am bubuit heli. Dupa m-am pus afk in HQ si m-am uitat la un film. ATAT 1 DATA. Crezii ca eu ii inghit pe toti din familie? nu, da' ma adaptez si incerc sa nu-i bag in seama. Daca e vorba pe "dulce razbunare dulce" - asa sa fie!

Glumești? te-ai pus afk și te-ai uitat la un film :))) hai bai alt ceva nu găseai de zis?

Edited by aLexBzZz
Link to comment
Share on other sites

Alexe ... ieri ma injurai si ziceai ca nu ai dat tu report, daca nu inghiti pe cineva pur si simplu iti zicem p@. Te-ai schimbat mult din TTC pana acum, esti alt om ( schimbat in rau ).

Link to comment
Share on other sites

Alexe ... ieri ma injurai si ziceai ca nu ai dat tu report, daca nu inghiti pe cineva pur si simplu iti zicem p@. Te-ai schimbat mult din TTC pana acum, esti alt om ( schimbat in rau ).

Daca zici tu, în locu tău ma uitam la mine prima oara apoi judecam pe altu.

Link to comment
Share on other sites

Daca zici tu, în locu tău ma uitam la mine prima oara apoi judecam pe altu.

 

Eu sunt foarte bine. In primul rand, am scoala, am cap cu care gandesc, stiu sa scriu corect si sa vorbesc la fel de corect, am un viitor, tu ce ai ?

Link to comment
Share on other sites

Aha, acum inteleg.

Eu zic ca e o prostie, cu [/report], nu trebuia.

Iar cu DM-ul, e simplu, SS, and PM la PauL. El rezolva, nu trebuia sa faci de capul tau si sa te "razbuni"

Voi stiti ce faceti :) Mai bine nu ma bag :))

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt foarte bine. In primul rand, am scoala, am cap cu care gandesc, stiu sa scriu corect si sa vorbesc la fel de corect, am un viitor, tu ce ai ?

Adevarat, eu nu vorbesc mult și prost, eu la rank-ul meu nu ameninț, eu nu zbor toată facțiunea, eu pe lângă tine am cu 5 ani mai multi știu ce e ala respect.

Si la ce ai zis tu mai sus, nu am scoală și alea pentru ca ști mai bine ce problema am. în + eu dacă știu problema la altu nu rad de el sau fac mișto pentru ca are o problema mai grava cum faci tu, "eu am 25 de ani și 2 copii acasă" ai uitat?

Uite dacă măcar gândești, nu mai da reply taci și înghite. dacă nu, eu oricum nu îți mai răspund indiferent ce mi-ai zice.

 

Iar pentru restu, da probabil nu trebuia /raport.

Dar SS si PM lui Paul, cu ce SS ?

Daca nu l-am prins în fraps baremite SS, oricum vorba voastră nu va mai băgați e urat.

Edited by aLexBzZz
Link to comment
Share on other sites

Adevarat, eu nu vorbesc mult și prost, eu la rank-ul meu nu ameninț, eu nu zbor toată facțiunea, eu pe lângă tine am cu 5 ani mai multi știu ce e ala respect.

Si la ce ai zis tu mai sus, nu am scoală și alea pentru ca ști mai bine ce problema am. în + eu dacă știu problema la altu nu rad de el sau fac mișto pentru ca are o problema mai grava cum faci tu, "eu am 25 de ani și 2 copii acasă" ai uitat?

Uite dacă măcar gândești, nu mai da reply taci și înghite. dacă nu, eu oricum nu îți mai răspund indiferent ce mi-ai zice.

 

Eu nu " zbor " factiunea Fr@3r3, nu sunt lider, si in + ce respect ai tu daca dai /report celor din factiune ?

Daca unul din parintii tai s-ar certa tu te-ai duce la politie sa-i reclami ? ( ceva de genul ai facut tu cu Patriot )

Edited by BS mTy
Link to comment
Share on other sites

Alexe ... ieri ma injurai si ziceai ca nu ai dat tu report, daca nu inghiti pe cineva pur si simplu iti zicem p@. Te-ai schimbat mult din TTC pana acum, esti alt om ( schimbat in rau ).

 

Nu sunt de acord cu "schimbarea" asta, daca nu va convine ceva spuneti ca acea persoana s-a schimbat, de unde sti ca nu te-ai schimbat tu in bine si el a ramas la fel?

Link to comment
Share on other sites

Gata nu va mai certati .. nu a fost frumos ce a facut asta e.. o data si o data o sa pateasca si el asa

Patriot mi dor de tine :)

Te pupa buntz :))

Edited by BuNtZLoVe
Link to comment
Share on other sites

Eu am dat report, sunt multi în facțiune care nu pot sa ii înghit și i-am văzut de multe ori greșind și nu m-am băgat prin simplu fapt ei nu au avut treaba cu mine

Insa patriot de 10 ori mi-a bubuit heli am tot încercat sa-l prind în fraps dar nu apucam. Dupa ce trăgea cu m4 de la hq în heli (el si blondu_andreas ce-i mai mari dm-erii) când trageam pe la get m-am dat odată jos sa-l prind a fugit n hq și sa făcea afk am tras 1 glonț sa vad dacă e și nu era... De ce am dat raport? simplu țipam pe /f sa termine și nimic. Răzbunare dulce răzbunare.... pana și celui mai mare dușman nu fac asta, dar când începi cu glume din astea proaste și te faci pe prostu, am și eu o limita.

 

PS: Aviz Patriot/a, nu îmi cere tu mie socoteala pentru ce fac eu, pentru ca când te-am întrebat te făceai afk nu mai face pe victima pe forum cerșind mila altora, pur și simplu mi-e scârba de oameni ca tine!

alex te inteleg ca nu il suporti.... dar trb sa te gandesti in felu urmator ne facem de ras factiunea si ne ducem in jos..... eu nu am treaba cu tine sau cu patriot ,... eu nu m`am certat cu nimeni si nici nu o sa o fac..... sper sa nu te superi dar nu ai facut bine ce ai facut...

Patriot facea DM aiurea la HQ iar la un moment dat a inceput sa faca c bug, alexbz s-a saturat de el si-a dat /report.

Patriot a primit ban pentru c-bug, end of story.

 

speedy acum daca e sa o luam logic zimi mie unu care nu a facut dm ? ...... mie mi-au bubuit si masina personala de multe ori cand era cu td-uri .. si ce trb sa le fac ? chiar nu ma intresa ... in primu rand e un simplu joc in care eu am intrat doar ca sa imi fac prieteni si sa ma distrez nu sa ma cert si sa fac scandal .... da te mai enervezi cateotada zici ceva cuvinte pe moment si dupa iti revi... dar in fine vreau sa uitam ce sa intamplat si sper ca pe viitor sa nu se mai intample :)

Link to comment
Share on other sites

alex te inteleg ca nu il suporti.... dar trb sa te gandesti in felu urmator ne facem de ras factiunea si ne ducem in jos..... eu nu am treaba cu tine sau cu patriot ,... eu nu m`am certat cu nimeni si nici nu o sa o fac..... sper sa nu te superi dar nu ai facut bine ce ai facut...

 

 

speedy acum daca e sa o luam logic zimi mie unu care nu a facut dm ? ...... mie mi-au bubuit si masina personala de multe ori cand era cu td-uri .. si ce trb sa le fac ? chiar nu ma intresa ... in primu rand e un simplu joc in care eu am intrat doar ca sa imi fac prieteni si sa ma distrez nu sa ma cert si sa fac scandal .... da te mai enervezi cateotada zici ceva cuvinte pe moment si dupa iti revi... dar in fine vreau sa uitam ce sa intamplat si sper ca pe viitor sa nu se mai intample :)

Se învață și nu e frumos, fiecare cu logica lui. subiect închis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.