Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pe zi ce trece devin tot mai penibile war-urile astea...luni am pierdut majoritatea war-urilor toata lumea era trista,miercuri le-am castigat aproape pe toate,toata lumea era fericita azi iar le-am pierdut si tot asa...ce cladesti azi maine se darama, ceva de genu.In concluzie,pierzi 12 ore pe saptamana degeaba,nerealizand nimic.

Link to comment
Share on other sites

Cam asa este Newlife, dar nu uita este doar un joc.Eu la war sunt foarte linistit chiar daca pierdem / castigam sau iau woarts.Eu il vad doar ca un joc, nimic mai mult.Si de aceea nu ma stresez sau imi bat capul.Sunt relaxat total.

Link to comment
Share on other sites

Unul dintre cei trei membri stracci care au facut drive-by in drum spre war sustine ca nu a tras. Poftim dovada: http://imgur.com/a/5LG91#0

 

 

LOL, Aimeer se stie cu Nicu de 2 ani, daca nu erau prieteni ii facea plangere.

Si app., daca ii facea plangere la " Complaints " spuneati ca are factiune si sa-l reclama acolo, deci warnul tau e total aiurea.

Edited by BS mTy
Link to comment
Share on other sites

LOL, Aimeer se stie cu Nicu de 2 ani, daca nu erau prieteni ii facea plangere.

Si app., daca ii facea plangere la " Complaints " spuneati ca are factiune si sa-l reclama acolo, deci warnul tau e total aiurea.

Regulamentul spune ca daca un admin este de fata cand injuri/faci dm sau altele esti sanctionat, nu asteapta reclamatia la complaints. Daca se stie cu el de doi ani putea sa-mi dea pm fara sa faca reclamatie si poate il rezolvam.
Link to comment
Share on other sites

Regulamentul spune ca daca un admin este de fata cand injuri/faci dm sau altele esti sanctionat, nu asteapta reclamatia la complaints. Daca se stie cu el de doi ani putea sa-mi dea pm fara sa faca reclamatie si poate il rezolvam.

 

Ce e urat, e ca gresiti si nu va asumati. O sa ajungem sa luam ban sau warn pt ca mergem pe contra-sens ca esti tu de fata daca e asa .... ce treaba au copii daca esti tu langa noi ? ne dai warn si gata :)

Edited by BS mTy
Link to comment
Share on other sites

Regulamentul spune ca daca un admin este de fata cand injuri/faci dm sau altele esti sanctionat, nu asteapta reclamatia la complaints. Daca se stie cu el de doi ani putea sa-mi dea pm fara sa faca reclamatie si poate il rezolvam.

Vinnie, nu m-am gandit pe moment la PM, eram nervos de la war + ca mi-ai dat si tu warn aiurea avand 2/3 , m-am dus fix la complaints, eu ti-am zis cum a fost faza, daca vrei imi scoti banul si imi dai 2 warns la loc, daca nu ne vedem peste 5 zile.

Nu inteleg ce rezolvi daca imi dai warn pe moment ? Eu stiu ca un admin da ban cand e SIGUR pe el, ca dm-ul ala e chiar AIUREA si fara motiv, daca imi facea plangere si era suparat mai credeam, dar asa cand imi este tovaras ? Stiu, n-aveai de unde sa stii, dar macar nu dadeai warnul ala pe necunostinta de cauza.

Edited by AiMEER
Link to comment
Share on other sites

Neata.

Felicitari pentru waruri nu conteaza daca ati pierdut sau ati castigat, conteaza ca ati dat tot ce puteti si ca v-ati distrat.

Aimer naspa pentru tine..asteptam sa te intorci. Gandeste pozitiv, o pauza este intotdeauna bine venita.

Ne vedem in game mai tarziu va pwp.

EDIT: Vinnie de fiecare data cand eu am luat ban sau warn de la ceva in joc (ma refer fara plangere) a venit adminul la mine si s-a asigurat ca ma joc cu prietenii sau fac DM ca retardatu pe civili, nu a facut ss si gata BAN!!!, indiferent ca era admin 1 indiferent ca era admin 4-5.

Edited by RoberteL
Link to comment
Share on other sites

Neata baieti

Ce facetii?

Gg pentru waruri,maine voi ajunge si eu acasa.;

Si bafta indi new si care si-a mai postat demisia,Cei care vor ramane sunteti neste mafioti,la bine si la greu.:*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.