Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Magnum - Sa cresti mare nepoate ;))) Stii cum e ... azi castigi, maine pierzi. Nu mereu o sa fie asa ..

Edit: Avem aprostomativ tot LS + 7 zone LV :">, tinete bine Bitica, venim din spate :).

Edited by BS mTy
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca "vedetele" din Cuneo au uitati sa-si activeze jucaria sau au vazut ca e Shocky on...n-au miscat azi.Felicitari baieti,am castigat aproape toate war-urile inafara de cel cu Barzini de la CNN LV cand au vrut sa ne arate ca stiu sa abuzeze...asta e,daca veneau oricum ii bateam la scor.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Cea mai frumoasa zi pt mine :), la ultimul war cu Paterno am avut 17-10 :X:)) si pt asta ma bucur. Am dat si rob ininate de wars, am iesit din jail cu 10 min inainte de wars, ca sa nu ies din vorba lui Paul, deci per total e BINE !

Noapte Buna Stracci !

Link to comment
Share on other sites

Ce-mi place sa va vad asa veseli =)).

Felicitari tuturor pentru war-uri, a fost frumos si organizare astazi, chiar mi-a placut.

Stiti de ce am castigat mereu da?

R: Am organizat eu si-am tipat pe /f la voi mwahahaha, se vede spiritul de conducator din mn =)).

 

@Noapte buna.

Edited by SpeedY17
Link to comment
Share on other sites

Da speedy ai un spirit foarte bun, dar nu se face nimic cu Spam si scris cu CAPS!

 

Pai fara asa ceva nu prea ai cum sa te faci auzit, oricum a fost bine la war si per total am castigat tot inafar' de war-ul de la cnn lv unde-au dat bir cu fugitii.

Sper s-o tinem tot asa si vineri sa mai luam 3-4 zone.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, am venit si eu de la scoala (acum o ora).

Ma bag la un league of legends, daca joaca careva sa-mi dea add am nume GPhantom.

http://forum.b-zone.ro/user/34509-caramea/page__tab__reputation_received

Omul si-a facut 2 conturi si isi da singur + uri, oh mai popcorn mai..

Edited by SpeedY17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.