Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@speedy - Nu e nevoie să te dai zmeu cât e Kelton, Paul s-a dus la war chiar şi cu 9 playeri şi am pierdut la 14 pct vineri in fundu' lv'ului şi tu nu erai ON. Eu zic să laşi arfele astea de jm3n şi să asculti de Paul / Explo / rank mai mare.

Cine ţi'a spus ţie că o sa fim nepăsători la war'uri ?

 

Dacă nici mafia asta nu are organizare .. dute unde vezi cu ochii să " faci carieră " în alte facţiuni.

" ţi s-a acrit " ? - există topic'ul de demisii.

Vorbe ADEVARATE ! Ai cea mai mare dreptate Mity aici, bravo!

Link to comment
Share on other sites

@speedy - Nu e nevoie să te dai zmeu cât e Kelton, Paul s-a dus la war chiar şi cu 9 playeri şi am pierdut la 14 pct vineri in fundu' lv'ului şi tu nu erai ON. Eu zic să laşi arfele astea de jm3n şi să asculti de Paul / Explo / rank mai mare.

Cine ţi'a spus ţie că o sa fim nepăsători la war'uri ?

 

Dacă nici mafia asta nu are organizare .. dute unde vezi cu ochii să " faci carieră " în alte facţiuni.

" ţi s-a acrit " ? - există topic'ul de demisii.

Mty tu nu stii ce a fost aseara la sedinta. Cea mai slaba sedinta, de cand sunt pe b-zone. Toata lumea vorbea peste Paul, iar eu am decis sa plec..
Link to comment
Share on other sites

Terminati ma cu cearta, nu lasam nimic, daca suntem organizati castigam.

Eu sunt la info, ne auzim dupa 14.

 

EDIT:

Back de la scoala. M-a prins profu de info pe B-zone si a zis ca la sfarsitul orei baga restrictie si la site-ul asta(pe langa facebook si 8 pool ball la care a baga deja) dar am sters arhiva si nu mai stie numele site-ului =))

Ne auzim in game. :)

Edited by Shooter
Link to comment
Share on other sites

Back de la scoala. M-a prins profu de info pe B-zone si a zis ca la sfarsitul orei baga restrictie si la site-ul asta(pe langa facebook si 8 pool ball la care a baga deja) dar am sters arhiva si nu mai stie numele site-ului =))

Ne auzim in game. :)

mai bne invata-l si pe el sa joace samp:))
Link to comment
Share on other sites

@speedy - Nu e nevoie să te dai zmeu cât e Kelton, Paul s-a dus la war chiar şi cu 9 playeri şi am pierdut la 14 pct vineri in fundu' lv'ului şi tu nu erai ON. Eu zic să laşi arfele astea de jm3n şi să asculti de Paul / Explo / rank mai mare.

Cine ţi'a spus ţie că o sa fim nepăsători la war'uri ?

 

Dacă nici mafia asta nu are organizare .. dute unde vezi cu ochii să " faci carieră " în alte facţiuni.

" ţi s-a acrit " ? - există topic'ul de demisii.

 

Nu ma dau zmeu in niciun fel.

Nu ai fost aseara la sedinta asa ca nu sti ce-a fost si ce s-a discutat, nu esti in masura sa comentezi.

De cand imi ceri tu mie demisia? Nu ti se pare ca esti cam tupeist?

In 4 luni de Stracci n-am lipsit niciodata de la war, am lipsit o zi si-mi sari in cap? Nu ti se pare putin cam exagerat?

Ai lipsit intr-o perioada mai mult de 3 saptamani de la war-uri dar nu ti-a spus nimeni nimic.

La sedinte daca te vedem ne minunam, in fine nu insist ca nu vreau sa ne certam.

Edited by SpeedY17
Link to comment
Share on other sites

Eu acum am ajuns acasă și plec imediat la bunici, succes la war-uri, sper să recuperați teritoriile pierdute !

Presupun că voi ajuge de la 21:00-22:00 dar nu sunt sigur ! Baftă!

Link to comment
Share on other sites

Mare tam tam faceți pt ședința de aseară, nu va înțeleg! e un joc pana la urma am... fost și noi cu un chef mai nebun, oricum a fost o ședință de forma dacă vroia Paul unu nu mai comenta, dar pana și el va lasa... câteodată exagerați prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma dau zmeu in niciun fel.

Nu ai fost aseara la sedinta asa ca nu sti ce-a fost si ce s-a discutat, nu esti in masura sa comentezi.

De cand imi ceri tu mie demisia? Nu ti se pare ca esti cam tupeist?

In 4 luni de Stracci n-am lipsit niciodata de la war, am lipsit o zi si-mi sari in cap? Nu ti se pare putin cam exagerat?

Ai lipsit intr-o perioada mai mult de 3 saptamani de la war-uri dar nu ti-a spus nimeni nimic.

La sedinte daca te vedem ne minunam, in fine nu insist ca nu vreau sa ne certam.

 

Ghinion, eu vreau sa ne certam.

Nu ai 4 luni in Stracci, d'abia daca ai 2 luni si comentezi asa aiurea, te crezi superior, oare de ce ?

Abea acum am ajuns la concluzia lu [s4G]XandeR.

De cand iti cer eu demisia ? Nu ti-o cer, ca nu mi-o dai mie, nu am ce face eu cu ea, e doar o simpla postare. Demisia te ajuta pe tine daca tu zici ca asta e mafie " ne'organizata ".

Edited by Mitty
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-uri,5/6 win,nu-i nimic ca am pierdut cu cuneo ei au fost 30 noi 10 asta e...activitate nocturna 0 :),oricum meritau si ei un teritoriu pentru ca s-au straduit :)),recuperam miercuri.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.