Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Incetati cu posturile aiurea(cei din Paterno)...

Neatza Stracci ne vedem in game sper sa facem ceva ca e plictiseala maxima azi...

Link to comment
Share on other sites

De aici denotă că ești copil. Ce ai înțeles că ai 1000 post-uri ? Că schimbi member title, maaaaare lucru.

Vedem când vei primii warn-uri în prostie (10 warning points = cont banat) și după vei plânge.

 

Cu acest post eu îmi iau rămas bun de la voi, baftă multă cu mafia, dar am observat ca mafiile nu sunt de mine.

 

Succes mai departe, am observat c-ai fost si-n FBI si alte factiuni pe langa mafii insa n-ai stat prea mult..

Daca vrei sa stai intr-o factiune incearca Tow Truck Company sau Taxi Cab Company, cele mai frumoase factiuni de pe server. :)

@Buna dimineata tuturor, felicitari r0cky.

Edited by SpeedY17
Link to comment
Share on other sites

De aici denotă că ești copil. Ce ai înțeles că ai 1000 post-uri ? Că schimbi member title, maaaaare lucru.

Vedem când vei primii warn-uri în prostie (10 warning points = cont banat) și după vei plânge.

 

Cu acest post eu îmi iau rămas bun de la voi, baftă multă cu mafia, dar am observat ca mafiile nu sunt de mine.

Bafta in tot cea ce vrei sa faci. Noi am mai vorbit, imi pari un baiat cu capul pe umeri, tineo tot asa!

Link to comment
Share on other sites

Mersi Mersi .

Sper sa ajung si la rank 3 =))

Poate.. dar foarte greu :)))

 

Si eu, daca nu as fi iesit aveam rank 4-5 acu :D Iam spus la paul sa nu imi mai accepte demisia,

Stai linistit ca nu ai apucat nici 3 :)) Nu iti face planu' ca tiganu', poate o sa curga cu FW :))

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti? hai sa mergem sa rapim ceva ce ziceti :>?

 

 

Pana la urma ai fost tu ce-l rapit , eram sigur ca ala vrea sa-ti dea /tie , asa ca am venit rpd sa te salvez :)

Diseara poate dam si noi /tie , cand suntem mai multi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.