Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba cat de slabi sunt Verdant frate :))) eram la tara si ce-am zis daca tot si-a instalat un tovaras de acolo sampu pe PC de ce sa nu intru de acolo la waruri :))).Cu net de tot rahatu deabia a descarcat jocu si cu o placa video incorporata + mouse de 3 lei aveam la Verdant 2 cu 4 frate :))))))))))))))))))))))))).In asemenea conditii credeam ca fac 0-10 sa mor

Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor, Astazi nu o sa pot ajunge la war-uri, cand vin acaa vreau sa vad 4/4 war-uri castigate, doar suntem GSB :))

Succes la war-uri. Stati cat mai uniti la war-ul pe mall sa nu mergeti in ei, ei o sa se puna pe cladirile de langa hq lor, voi va puneti pe cladirea rosie de langa mall si castigat la influenta.

 

Dookid - Pun pariu ca in avatarul tau, tratec visa vaci :))

Tratec - Avatarul tau e de milioane :))

Edited by qMenthoL
Link to comment
Share on other sites

Baaa sunt pregatit de waruri ieri am jucat de la un tovaras pe un pc de tabla, ca am fost plecat, se misca in reluare :)))) si tot am avut scor 2-4.Astazi joc de la mine pe PC-ul meu ii rup

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa cred,ce zile am prins,ieri si astazi au fost cele mai negre zile de cand joc eu pe bzone,ASA CEVA,numai scoruri pe minus si egal am avut,sper sa-mi revin de saptamana viitoare sau imi dau demisia.

Felicitari pentru turfuri.

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@TRATEC, Da,uite-l asta omora dintr-un glont de m4,mi-a zis vinnie ca eu am dat report...daca se punea bine ne batea de unu singur :)),noroc ca mai sunt si admini care isi fac treaba,putini ce-i drept.

 

Patricio Vinnie 10.07.2014 15:09 09.08.2014 15:09 hacks

 

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Baaaa i-am rupt cu tot cu codurile lor GG pentru waruri azi daca o tinem tot asa LS va fi verde azi 4/4 GG

Link to comment
Share on other sites

Chiar m-am uitat peste scoruri,sunteti UNII(nu dau nume)care nu puteti face un 5-5.Mereu da cu -5,mai faceti niste duele prin HQ sau depuneti demisia..serios

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.