Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Skipezor acum ca suntem de aceiasi parte nu ma mai injuri?;)))) ai venit aici sa le arati celor din VTB ca fara tine nu fac nimic sau sa le arati cine esti tu oricum la noi nu ai loc de Tratec si qmenth sa iei nici un best ca le iau ei pe toate.Si cu tine si fara VTB tot si-o iau grav :))))))) ca sa nu uitam de Verdant si aia idem.Ce frumos e la plaja soare frumos imi place la fel cu ii voi nenoroci pe VTB cand ajung acasa, dar mai am pana atunci

VTB bucurati-va de HQ cat il mai aveti cand ma voi intoarce LS va fi verde in proportie de 100 la 100

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS, nu prea am venit aici ca sa ma cert, dimpotriva am fost primit super OK, de toti membrii GSB, si nu cred ca te-am injurat, plus eu nu jignesc oamenii nici daca am motiv sa o fac. :D. Acum sa suntem colegi, lasam trecutul in urma, o dam la pace amandoi:X. ( cred ca te-a ars prea rau soarele) :)) <<joke>>

Link to comment
Share on other sites

Nuu am ziso cu rautate nu am nimic cu el ba din contra ma bucur ca suntem colegi m-am refetit in sensul ca vreau sa-i termin pe VTB o data pentru tot deauna m-am saturat de suferina de Levy cand isi ia bataie se plange adica mereu.Inaca o data iti zic noul meu coleg nu am nimic cu tine eu am ceva cu toata mafia VTB

Link to comment
Share on other sites

@, =))))))))))))).

Kors va urma si ziua in care vom da /gro la ei la HQ, si dupa ce dam /turfs, apare verde acolo.

Chiar daca nu voi fi bucuros 100%, voi rade de unii dintre ei, mereu.:D

Link to comment
Share on other sites

Ce mai ziceti, baieti? Tocmai ce am venit si eu de p-afara. Ne auzim in joc, poate dam vreun rob ceva.

Acum am venit si eu de la fotbal :X.

Am norecoil si aim in picior, numai "la paianjen" le dau. Daca intelege-ti:D.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Magnum , ne vedem maine la minunatele waruri ;) .

Uitati aici un clip cu valoare mondiala , dati +1 daca va place cercetasilor.

http://forum.b-zone.ro/topic/230220-b-zone-tv-driving-is-an-art/

PS: Nici azi nu am primit salarii , Kid daca vezi asta sa stii ca ne vom revolta , p@ .

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

Neatza baieti acum m-am trezit si eu mai stau putin si iar plec pe plaja waa ce vis am avut cand batea rifa tot era a tot stapanitoare ne batuse gata cand ajung acasa ma duc peste ei ii spparg stati linistit e doar un vis nu se va intampla asa ceva doar suntem VALOARRE :))))))

Link to comment
Share on other sites

Neatza baieti acum m-am trezit si eu mai stau putin si iar plec pe plaja waa ce vis am avut cand batea rifa tot era a tot stapanitoare ne batuse gata cand ajung acasa ma duc peste ei ii spparg stati linistit e doar un vis nu se va intampla asa ceva doar suntem VALOARRE :))))))

Eu ca aveam un server cu 50+ si eram owner. Bladestar facea DM si i-am dat ban :)) , in loc sa visez femei, il visez pe bladestar:))

Link to comment
Share on other sites

@@Amigo, mdea.

Petros statistic:

LSPD LS: 6-7 (-1)

Bank LS: 27-12

Transfender: 29-11

+ video clar al tau, in care se vede ca are no-recoil, dar ii mai sare si tinta. Cei care cunoasteti, puneti pauza la 1:25 si o sa vedeti.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.