Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, du-te lasa-ma ca si maine asa o sa fie, primele 2-3 waruri castigam detasat, si dupaia pierdem ca VTB pe HQ ieri. Sunt si o gramada in factiune care ocolesc warurile. Pai frate, daca esti in gang si nu intri la war, nu ocupi loc degeaba, ci tragi factiunea in jos. Si ala care intra la war si face - si ala ajuta cu prezenta pe turf.

Link to comment
Share on other sites

BA DOOKID DA-L AFARA PE PARADOX ALA CA OCUPA LOC DEGEABA.SPER SA VEZI ACUM!!!!!!!!!!!!


BA DOOKID DA-L AFARA PE PARADOX ALA CA OCUPA LOC DEGEABA.SPER SA VEZI ACUM!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Doamne pe mine ma uimesc acesti copii : Blasty, iry, asqwe si ma rog astia care mi-au fact report, acuma i-au facut post lui kelton ca cik nu imi da ban -.- spuneti si voi daca ii duce mintea

Link to comment
Share on other sites

@, Dovezi de norecoill sunt clare, anti stunt shot ai, ai dat norecoil pe skype mai multor membrii GSB, tragi in pamant si scade HP adversarilor, dar cica sunt vechi dovezile, bafta ta, odata si odata tot pe banlist ajungi, poate nu azi, maine, o saptaman,2 dar tot acolo ajungi ;)

Dar eu sunt foarte calm, dar cand un putzache ma face ,,copil'' ca-i fac post e urat.Nustiu cand faci ceva si nu vrei sa se afle mai bine taci din gura, dar el vad ca dupa ce ca mananca cacat se mai si lauda si mai si jigneste alti baieti

@, Eu am fost baiat si nu ti-am facut post si i-am dat PM lui kelton, el a zis ca nu-ti da ban ca na(duma) si gata. Asadar ti-am facut post cu dovezile alea nu pentru a primi ceva pentru ca deja stiam raspunsul lui kelton ci pentru a vedea tot serverul cum e treaba cu donatii, pupincurism, pile. Ce s-a intamplat dupa pe mine ma lasa rece, nu eu am pus pe X, Y si Z sa faca post, daca-i puneam eu fi sigur ca eram bagat ca martor de pe contul Zara ca sa pot sa comentez, cum vad ca nu0ti dai seama cine tot face, pune lume sa faca posturi pe aceleasi dovezi as putea sa-ti zic ca e lung, dar te las sa descoperi singur ;)

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

@, Dovezi de norecoill sunt clare, anti stunt shot ai, ai dat norecoil pe skype mai multor membrii GSB, tragi in pamant si scade HP adversarilor, dar cica sunt vechi dovezile, bafta ta, odata si odata tot pe banlist ajungi, poate nu azi, maine, o saptaman,2 dar tot acolo ajungi ;)

Dar eu sunt foarte calm, dar cand un putzache ma face ,,copil'' ca-i fac post e urat.Nustiu cand faci ceva si nu vrei sa se afle mai bine taci din gura, dar el vad ca dupa ce ca mananca cacat se mai si lauda si mai si jigneste alti baieti

 

Nu stiu care e mai putzache dintre noi dar ma rog, din moment ce tu ai facut o reclamatie nu era nevoie sa ii pui si pe ceilalti sa faca aceeasi reclamatie pe aceleasi dovezi puteai sa dai un pm la kelton si gata sa intrebi.

Link to comment
Share on other sites

Ba,maine care mai iese de la ultimul war,nu mai intrati la waruri si dati-va demisia.Azi puteam castiga 4/4 dar sunt unii mai smecheri pe aici care nu intra gen Paradox sau care ies de la ultimul war.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.