Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

De la qMenthoL pentru toti haterii din Verdant si Vietnamese.

 

http://i.imgur.com/XCoSEiw.png

Taci ma din gura ca sincer ne faci de ras cu poza aia, eu stiam ca e codat si i-am zis de multe ori lui Dookid ca e codat.Chiar si lui qment i-am zis scoate ca iei ban.Imi pare bine ca a luat ban codatu in todeauna la mine cinstea si onoarea a fost si este pe primul plan.Am mai ziso si v-o mai repet de 1001 ori frate Sa moara mama nici daca jucam pe bani nu bagam coduri ca sa castig niste waruri

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS, la tine cinstea si onoarea A fost pe primul loc nu?

Si este in continuare eu ma si filmez la waruri cand le dau clear ca sa vada lumea ca nu am nimic si chiar nu am poate sa dea si 1001 de reporturi pe mine tot nu voi primi ban pentru ca joc cinstit

Mai bine fac un 1-8 cinstit cum faceam mai de mult cu codatii aia din VTB imi dateau kill cu 1 hit, aia care deja au luat ban.Decat un 30-5 cu coduri

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Nu frate nu vezi ii dau pm lui kelton si i-am zis sa imi zica unde e codul si nu mai raspunde...

SE VEDE CA MULTI AU CIUDA PE MINE SI AU PIE A ADMINI si s-au rugat de amini ca sa imi dea ban, daca jucam cu cod nu mai aveam scorurile alea +3+4 +5 la un war am avut +13 la care a luat amigo best dar mai mult nu in ziua aia si ei imi zic ca am avut cod laso frate. Daca aveam nu ma agitam asa.

 

A si dle k0rs cel onest de unde sti tu ca am eu cod? ai vazut dovezile ca sa imi zici ca aveam cod acolo?

 

Vinnie :

Primul videoclip:

- chiar la inceput ii omori fara ratare + ca ai pus tinta pe colegul tau apoi a sarit pe adversar

- 0:44 fara ratare jucatorul fiind in fuga

- 0:47 jucatorul a fost omorat prea rapid

- 1:20 fara ratare

- 1:35 jucatorul a fost omorat prea rapid

Al doilea videoclip:

- 0:47 asa se comporta aimbot

- 1:24 toti jucatorii omorati fara greseala iar pe Tantu l-ai omorat cu tec (un glont i-a dat cineva cu deagle iar tu i-ai luat restul de viata cu tec mult prea rapid 6,5 x 8 = 52

Explicatie la ce zice el :

La inceput unde zici ca imi sare tinta si nu ratez : Nu aveam tinta pe tratec asteptam sa iasa cel de deasupra si cand a scos capul am tras si am spart umbrela, si dupa i-am dat anim lu ala de l-am omorat e logic ca daca are anim nu ratezi

0:44 - Fara ratare cu ak47 da? Uitate atent la 0:46 ca eu ma rostogolesc pe c si tie iti apare ca ii dau damage

1:20 fara ratare , repet din nou avea anim acel jucator nu sunt atat de idiot incat cand are anim sa dau pe langa

1:35 - Din 7 gloante de combat am nimerit decat 5 daca era no-recoil dadeam damage maxim adic toate gloantele intrau in el nu se mai duceau pe langa

Al doilea video :

0:47 se comporta aimbot? Am sarit jos si am inceput sa trag , prima oara am tras in perete si dupa i-am dat 2 gloante lui daca te uiti mai atent, nu stiu unde ti se pare tie aimbot

1: 24 - am tras la ingramadeala erau 10 verdanti acolo e logic sa trag cu combatu cum apuc nu cred ca mi-a stat tinta pe cineva anume adica eu asa am vazut, + tantu tragea cu deagle in mine statea pe loc, cum ai zis si tu pharell i-a dat un glont de deagle si dupa eu i-am dat cu tec.

Asta ca sa va explic si voua ce se intampla in acele faze. Si spunetimi daca e ceva acolo

Era sa uit videoclip-urile : Primul :

Al doilea :

Edited by qMenthoL
Link to comment
Share on other sites

@, Al 2-lea video minutu 3 FIX, De cand pula mea un om putea face din 100 gloante de tec 9, 6 playeri fara sa rateze nimic si sa-si permita sa-i sara si pe un coleg la finalul fazei? Te-ai pisat in fericire se pare, dupa 6 luni de cod te-au ars pacat de aia pe care i-ai facut in timpul asta cu codu puli. Radeai de aia de iau ban pentru coduri? Asta e prietene dintr-un player slab la arme care nu face + la war ai ajuns mare zew de +40.

EDIT: Hai ma pula pe skype sa vedem cine are voce de copil, zile tovarasilor tai sa-ti dea id-ul meu de skype te bag in confa cu prietenii vostrii, marynyk/anaconda, levy, fearless si hai sa vedem cat de matur esti tu rudare.

@@AIM K0rS, Sefule nu te supara, dar in vtb au luat ban numai bajeti de rank 1, la voi a laut smecheru sef :*

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Se putea sa nu comentezi tu asqwe? si unde am facut eu 6 kill-uri acolo ca mai mult de 2 nu vad + ca incarc cand schimb arma -.-

Nu te injur ca nu sunt atat de redus mintal, dar tu care ma injuri asa fara sa iti zic nimic ma faci pe mine putzache si in video-ul ala cu marynik tu ai voce de copil.

Link to comment
Share on other sites

Mie imi place ca e spam cu "Kips ar putea folosi norecoil" in primul video dar adminii tot doar pe noi se uita,Royce pe YoshiJiro,Vinnie pe tine :)) si Nicu_Apetrei a rupt coadele o saptamana in VTB nu l-a prins nici dracu,la noi dupa prima zi de war a luat ban,oare numai la noi sunt codati ? interesant,Kips ala m-a omorat de 2 ori dintr-un glont de m4,daca aveam frapsu ON acum era PA,de [M]arius ala din VTB nu mai zic :-J,asa e cand ai prea multe turfuri,toti sunt cu ochii pe tine si pe restu ...

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@, Corect,banul asta a fost dat doar pentru presiunea pusa de hateri pe admini in ultima vreme in legatura cu tine,orice om normal poate sa-si dea seama din video-urile alea ca nu exista nici macar o secunda in care sa poti zice ca da asta sigur e cod.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu voi lua unban cu siguranta imi va parea rau.. daca stiam ca am cod in acel video nu stateam sa ma agit atunci, nu sunt genul de persoana, cand stiu ca am gresit imi accept sanctiunea.

Exemplu cand am luat fw, am explicat ca mi-a cazut netu si atata tot nu am stat sa ma miogesc de ala sa retraga post-ul. Eu oricum nu mai ramaneam mult in gang ramaneam pana lasa dookid leader-ul si nu ma deranja banul daca stiam ca e pe drept ca m-am plictisit de gang si vreau sa incerc pd dar cand stiu ca banul e dat aiurea si nu-mi raspunde nimeni ...

 

 

@, :))))))) tare poza

Edited by qMenthoL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.