Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vad ca unii dintre voi au un dezinteres total fata de factiunea asta , daca stiti ca nu intrati nu va mai obositi sa rupeti invoirile/inactivitatile .Cu 20-25 de membrii nu bati 34-35 de adversari , poate o sa va ganditi sa mai dati si pe la waruri si nu doar de forma , asa cum unii se zbat pentru binele factiunii asa ma astept si de la voi.

BeyondOwn 16 8 720 [AIM]NewLife 10 6 1050 BeyondOwn 17 8 1350 [AIM]NewLife 12 5 1410 BeyondOwn 27 9 1560

Maine cand o sa ajung acasa voi face evidenta si nu va vad deloc bine .

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc.

Am venit si eu de la liceu... ne vedem diseara hai sa incepem baa sa facem si noi ceva.

M-am distrat aseara la nebunie :))) dadea m numai 3/3 cu deagle :)))) cred ca am acumulat peste 20 de injuraturi :))) Prea epic. NU FAC POST ( nu sunt genul) !

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Cel mai codat, NewLife este sa se stie ! http://i.imgur.com/0hOlFfI.png

 

Hai ca m-am distrat azi,eu continui sa gandesc pozitiv ca pana maine o sa moara toti codatii in chinuri,poate se sufoca in somn nu stiu zic si eu,e singurul lucru pe care ma mai pot baza ca,cu adminii m-am lamurit demult,niste "statui".

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt colegul nou, bine v-am gasit si sper sa ne intelegem bine.

 

Ne auzim prin game sper sa fim multi la war si sa-mi revin si eu cu trasul ca m-am molesit :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.