Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

S-a vazut clar dezinteresul la ultimul war si va spun sincer, si eu l-am tratat in gluma si l-am subestimat. Din 37 ON am ramas 27, chatul deschis, mult spam, nu a mai coordonat nimeni nimic si dupa 5 runde luate la case la influenta, v-ati dus aiurea in tunel, ati murit si n-ati mai revenit. Ati stat AFK / ati iesit pentru ca ati facut secundele, iar majoritatea au iesit doar pentru amenda de 500$. E frumos asa? Nu e un capat de tara ca am pierdut teritoriul pentru ca maine oricum il recuperam. E un turf urat cu un gang din SF pentru ca au intrare direct in tunel, dar voi nu intelegeti ca daca avem influenta(cum am luat acum 5 runde), sunt nevoiti sa vina ei in noi. Vad ca ne-au atacat si pe Rodeo, acolo e in camp deschis, chiar sunt curios ce pot face. Sunt niste adversari buni, insa nu v-ati mai dat interesul, nici conducerea si au iesit foarte multi. Nu depaseam 12-15 pe turf pentru ca am luat primele runde si ne-am vazut cu victoria.

Maine avem 4/4 waruri, de aparat un HQ unde trebuie prezenta maxima, Rodeo si attack Richman cu Paramedics vs TTB. Noapte buna !

Ma bucur ca n-au inceput cu arogante si realizeaza si ei :

 

Sa nu va aud cu arogante referitor la GSB, tineti minte cine e acolo si cat ne-a ajutat in SF !!!! Am castigat... cum am castigat, data viitoare o sa fie diferit, noi avem treaba cu ilie nu cu cei din gsb :))

 

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

A fost ok azi, inafara de warul cu 69pm unde ne-am batut joc de el cand ne-am vazut cu runde luate.

 

Maine 4/4, sper sa le castigam pe toate si sa intram iar pe locu 1 pe /top. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Incepand de maine,28.10.2015,va intra in vigoare noul regulament al secundelor minime pe care trebuie sa le aveti pe turf pentru a fi declarati prezenti la waruri . Astfel :

- In orasul LS numarul minim de secunde va deveni 900

- In SF / LV numarul minim de secunde va deveni 700

English Version :

Starting tomorrow,28.10.2015,the regulation regarding minimum numer of seconds on turf at every war will be changed :
- In LS the minimum number of seconds will be 900
- In SF / LV the minimum number of seconds will be 700

 

Am luat decizia de a reveni la numarul minim de secunde asa cum era inainte sa fie Anded lider deoarece multi abuzati de bunavointa noastra,faceti secundele si lasati AFK (vezi waru cu 69 de ieri) . Incepand de maine il vom pune in aplicare si vom sanctiona drastic pe cei care isi bat joc si nu fac secundele minime la waruri ( 900 secunde inseamna 15 minute,adica jumatate din war) !
Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti , astazi vreau prezenta maxima la toate warurile , indiferent ca sunt waruri in alte orase sau la noi in oras cu alte ganguri , fara seriozitate si organizare nu putem castiga unele turfuri deoarece sunt facute in asa fel incat nu te poti bate ,,face to face,,.Ne vedem la 19:45 in HQ pentru waruri , fara intarzieri.

@PS:Sper totusi ca azi totusi sa nu mai iau ,,fatale,, ca si ieri , see you ;)

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, Cred ca ai avut tu lag, de la net sau ceva. Sau poate no-recoilu'.

 

Aproape am terminat si eu de invatat.

 

# Ceva actiune de la warr-urile de aseara, nu prea am avut faze asa calumea da' cred ca a iesit asa si-asa video-ul, daca va place like, daca nu, nu comentati, mz

 

 

Ne vedem la warr-uri, sper sa fim destui.

Link to comment
Share on other sites

Uitati-l pe Christian.[ZEW] care a luat ban pt coduri l-am pus in tomberon afara !! El este!

PS: NU eram ala de-l plimbam cu tomberonu eu doar ma uitam la el :))

Edited by KipSZEW
Link to comment
Share on other sites

@, ce mandru era de el ca il plimbati cu tomberonu, auu. =))))) " TU AI ALES "

 

Felicitari pentru waruri ! Eh, asta e, Richman e turf de influenta la case ca sa vina ei in noi, s-au adunat multi la sine in runda 6 cat timp am stat la tunelul de langa VTB. Mergeeee

Link to comment
Share on other sites

Bai, baieti, faceti-va timp maine ca avem de aparat doua HQ-uri, ne trebuie influenta pe Richman si avem war in LV. Cum am fost luni 37 la WAR, se poate sa mai fim. Nu ne determinati sa inchidem invoirile ca nu-i frumos.

 

 

N-are cum sa nu-ti placa..

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.