Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba prostilor, mi-ati facut 1000000000000000000000000000 de nervi.

1. BA verii mei, de ce nu ganditi cand sunteti pe turf? DE ce fugiti mancand pamantu' cand sunteti in grup de 4-5 insi si nu stati uniti ? Va raspund eu, pentru ca sunteti dobitoci, gandirea voastra " ba vin 3 verdanti, fug de aici, tu fiind cu inca 4 insi langa tine, in grup, pai ba ratatule, tu nu gandesti, ca daca ati sta 5 insi vs 3, ii bateti numeric? Dar voi ce faceti in schimb, M-ATI LASAT de 6 ORI, DE 6 ORI, SINGUR CAND AM FOST IN GRUP DE 5 INSI, MA DUC SA MA BAT CU 3 DIN VERDANT, CAND AJUNG SA TRAG, CE OBSERV BAIETII DIN VERDANT IES TOTI ( 3 ) INSI, SI AI MEI RESTUL DE 4 CE FAC? FUG MANCAND PAMANTU SI MA TREZESC 3v1, in loc de 5v3 cum ma gandeam eu.

2. MAINE POATE IAR MA LASATI SINGUR, SI VA VAD IAR CA FUGITI CAND EI SUNT IN INFERIORITATE NUMERICA. VA IA LUCIFER, TERMINATILOR.

3. ALA CU 1-11, traiasca familia ta, da-ti demisia, sau daca stii ca esti praf, pune-te manca-ti-as intr-un colt cu /fall si stai acolo tot waru', macar sa faci + pe secunde.

4. VA SALUT.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut bai mafeotilor de azi si pana cand mi-oi da demisia sunt colegu' vostru. Sper sa ne intelegem cat se poate de bine fara sa suferim la war.
@@RoberT ZEW, Ca tot veni vorba de stati in grupuri de 4-5. Cel mai bine ar fi sa plecam cu mai multe masini separati cate 4-5 pe masina maxim.
Si stiu sigur ca nu va doare mana sa scrieti /sg si id deci dati si voi arme cand vi se cere, nu va mai ganditi ca ii da altcineva, dupa mai aveti si asteptari sa primiti inapoi. Atat am avut de zis, salut si noapte buna.
Melodia care ne-ar putea reprezenta gang-ul din cauza istoriei N.W.A cu Rockstar Games si GTA : SA
https://www.youtube.com/watch?v=RwPMKozHPCM

Link to comment
Share on other sites

We.. Nu e chiar funny ca au luat wipe.. Acum o sa avem cele mai plictisitoare waruri 4ever. :))

But np, sa vedem cine ia LS.. Noi sau VTB? Or voi sau vtb ca eu s-ar putea sa zic pa-pa. :))

Link to comment
Share on other sites

Acum sa luati si voi turfuri in LS vs 0 membri ca altfel stati sub papuc la orice mafie. Felicitari Sky, Snr, Lung si cei care traiesc intr-un joc, va mai invit sa treceti pe afara si sa vedeti grafica soarelui. ( VDT in 3 luni - 13 banati pt coduri / GSB in 2 luni - 17 banati pentru coduri ). Bafta fetitelor.

 

 

 

 

#REPORTPLS

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

Nu mai pot, au luat zdrentele de manelisti din VDT wipe. Le-as da mention la toti, dar nu-mi pierd timpul cu "experimentatii" care, in 5 ani de "DM" nu sunt in stare sa faca un kill corect :-J. Doamne, si eu faceam + cu astia, norocul lor cu cheats, ca la IQ...

Uitasem sa va felicit pentru record. :(

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Bucurati-va cat mai puteti ;), atat va spun, daca o sa vi se inample ceva rau ( de ex o sa luati wipe ) sa stiti ca e mana fratilui vostru adica je, asta asa ca fapt divers, pwp la voi si repet NU VA BUCURATI PREA DEVREME ca vine potopul si peste voi ;).

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Singurul meu scop era sa nu va las sa luati recordul, de aici nu imi mai pasa ce se intampla. Hah, si credeam ca am competitie.

 

Cred ca ai ceva probleme. Ti se pare ca nu ai avut adversar? Uitate si tu cate teritorii avem noi si cate aveti voi.

N-am cu cine comunica :-J. Nu ma cobor la mintea ta

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai ceva probleme. Ti se pare ca nu ai avut adversar? Uitate si tu cate teritorii avem noi si cate aveti voi.

 

Cred ca tu ai probleme.Uita-te cati membrii aveti si cati avem noi =)).

Din lider ai ajuns prin colturile strazii, frumos.

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Acum sa luati si voi turfuri in LS vs 0 membri ca altfel stati sub papuc la orice mafie. Felicitari Sky, Snr, Lung si cei care traiesc intr-un joc, va mai invit sa treceti pe afara si sa vedeti grafica soarelui. ( VDT in 3 luni - 13 banati pt coduri / GSB in 2 luni - 17 banati pentru coduri ). Bafta fetitelor.

 

vorbe de copil disperat. Nu mai am jocul de 1 luna si ma bagi in aceeasi oala cu restu. Si ca sa ma pis pe tine, nu ati doborat recordu.

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai ceva probleme. Ti se pare ca nu ai avut adversar? Uitate si tu cate teritorii avem noi si cate aveti voi.

N-am cu cine comunica :-J. Nu ma cobor la mintea ta

Cred ca ai uitat cand erai lider, te tineam spawnkill si putrezeai in HQ, asa ca fa pasi, Tot ce a fost Verdant, a fost pt ca Bey, tu esti 0 pt mine. Sal :)

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai uitat cand erai lider, te tineam spawnkill si putrezeai in HQ, asa ca fa pasi, Tot ce a fost Verdant, a fost pt ca Bey, tu esti 0 pt mine. Sal :)

Nici nu ma intereseaza parerea ta despre mine. Nu cred ca ti-am cerut parerea .

Poi hai sa ne amintim . Da am fost lider si ma bucur ca tii minte acest lucru. E o performanta !

...sa nu stau mult la discutii... in perioada cat am fost lider am avut un adversar bun in orasul meu. Razboiul pentru oras s-a dat intre gasca mea si gasca lu' Pharell.

Dupa care ati venit si voi in tsar bratva. La un moment dat v-ati reunit toti in Tsar( incluziv pharell + co ) ...[...]

Nu am zis niciodata ca Verdant a facut 47 turfs pe carca mea. Eu am venit doar sa ajut.

" tot ce a fost verdant a fost pt ca bey , tu esti 0 pentru mine "... Greu tare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.