Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@v8 BlasT KIA, şi eu zic să-ţi vezi lungul nasului înainte să dai cu gura, ai avut 3 sublidere, unul în RDT în care nu ai avut HQ. Celalalt în ELC în care ai fost derankat, din păcate.. Iar acum ţi-ai strâns o gloată cu ajutorul pupincurismului şi jumătate din ei au fost codaţi. Şi acum vi să dai cu gura că vezi domne tu ai făcut multe şmechereli şi nu ştiu cum. Vezi-ţi de ale tale.. Când băteam eu ZEW+VIP într-o formulă destul de interesantă tu picai testele prin FBI.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton, Bossule, ce zici, iti dau un Paysafe de 10-20 euro acolo ? Scoti banul ? =))


@Kelton, Bossule, ce zici, iti dau un Paysafe de 10-20 euro acolo ? Scoti banul ? =))


, Sa moara familia ta ca sunt codati?

 

ITI REAMINTESC CAND AI FOST UMILIT SI FILMAT PE SERVERUL ALA **** NU DAU NUME, R.. ? CAND TE-AI CHINUIT SA FACI C-BUG SI TE-A INVATAT CUM SE FACE C-BUG SI ALEA? VAI DE TINE MA COPILE, IN RDT AM AVUT 6 TURF-URI MAI NOU, DAR ESTE OK SI 0 ASA CA TINE.

Link to comment
Share on other sites

@@v8 BlasT KIA, ce server mă cumetre? Tu visezi? Eu cred că nu ştii cum fac eu c-bug. Ai avut 6 turfuri, bravo amigos, şi te vezi în măsură să îmi zici mie că am avut 2-3 turfuri în RDT când am intrat acolo doar cu 2 membri, nu ca tine cu 50. Şi mai punem la socoteală că nimeni nu voia să-mi asculte ordinele care le dădeam şi pierdeam cu toţi terminaţii posibili. Dar când am venit în GSB, s-a văzut ce s-a întâmplat, s-a ajuns la 43 de turfuri de la 20. Să număr şi besturile? Şi în ELC când am rămas în 12 membri? Eu nu am avut membri culeşi din pupincureală ca tine băi căcat cu ochi. Şi dacă vrei te iau acum pe un server să-ţi arăt cum fac eu c-bug. Te rog, nu fă afirmaţii aiurea ca nu eşti pe treaba ta..

Link to comment
Share on other sites

Blast vrea sa fie rau, si vrea sa injure, macar de ar scrie corect gramatical...csf mi-e mila de el. Nu inteleg de ce te dai mare smcheras cand tu nu stii a scrie corect, trist.

 

 

 

Imi zice "Il activezi pentru 1 secunda", "Esti roobot", ba bagami-as pula in familia ta, ce nu intelegi ca Renko nu se poate ascunde ma pisatu' dracu? Daca imi dai ban imi dai pentru v2 care nu stiu daca exista, tu crezi ca eu in timpul warr-ului doar asta fac, ma joc cu Renko? Il activez pentru 1-2 secunde? Mi-ai pus niste faze in pula mea care abea dadeaM damage si tu zici ca sunt codat, stateau aia pe loc si tu zici ca am activat? )Anonimu pulii mele. S-a ajuns un sclav de 14 ani sa-mi fie mie Admin pe B-zone.

 

Am luat doar o fraza, sa nu fiu rau :(

Ceea ce tine de Muzzy, nu inteleg de ce ii suferi ( ca e un nimic ) cand el este pe locul 2 in Top gangster, chiar 1 daca ne-am uita la war-urile pe care le detine.

UmbELjO.png

Asa ca te Salutik, papa.

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, eu zic sa inchizi topciul asta.

 

Serios Blast? SERIOS? Tu gandesti sau dai pe dinafara? Nu ti se pare normal sa ne mutam ca niste oameni inteligenti in LV cand pierdem in SF? In LV ajungem mai repede, in SF pierdem 2-3 runde pana ajungem. Ah da, tu nu stii sa gandesti in felul asta.

 

Suntem cumva p***de? Ne-ai verificat intre picioare sa vezi?

 

Sincer eu nu sunt gen sa raspund de fiecare data dar cand vezi niste copilasi ca tine ca sufera pentru un tampit de joc, e clar cu lumea asta. Cat ai furat de la parinti sa-ti cumperi donator pe forum?

 

Atata am avut de spus. uSp inchide topicul.

 

In cazul lui NewLife: are gen la semnatura ceva de legat de hateri, de codati si de cei mai buni mafioti. Vreti sa ziceti ca voi alea 48 de turfs nu le-ati luat cu codati? Atunci ban list ce spunea?

 

In fine, in fiecare factiune sunt codati. Dar nu pot admite ca cineva sa bage vrajeli peste tot ca sa-si bage "ceva" in GSB. Succes!

 

Daca se da bani ca sa nu fim banati, e clar. Dar nu cred ca exista asa ceva. Acuma sa vina haterii sa zica ca eu dau bani la admini ca sa nu ne baneze sau le iau partea la membrii mei.

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

 

 

Blast vrea sa fie rau, si vrea sa injure, macar de ar scrie corect gramatical...csf mi-e mila de el. Nu inteleg de ce te dai mare smcheras cand tu nu stii a scrie corect, trist.

 

Vezi ca trebuie sa-ti dau niste drugs, sa nu uit iarasi.

Link to comment
Share on other sites

@RoberT ZEW, Frate, analfabet ori cum ma faceti sunt din doua lucruri, unu este invidia si altu este suferinta.

 

Da frate, nu stiu sa scriu perfect gramatical ca sunt in Germania de aproximativ 8 ani, in acesti 8 ani eu nu am facut NICIODATA macar o singura ora de Limba Romana, niciodata. Eu scoala in Romana n-am facut niciodata, este logic sa nu stiu sa scriu perfect, insa asa ca o mic paranteza, sunt alti care sunt nascuti in Romania, scoala in Romania si sunt analfabeti. Intelegi?

Sa nu trecem de la una la alta, infine.

 

Hai ca v-am lasat sa va bucurati de acest joc minunat.

Link to comment
Share on other sites

Habar nu am de ce va freqati atata, si da am scris freqati pentru ca pot si pentru ca vreau. Bag de seama ca va cam place sa suferiti...
@@v8 BlasT KIA, Cand vine vorba de @, intotdeauna a avut scor mare, de cand am fost eu rank 1 in 69 pier mobs ( poate si dinainte dar nu stiam eu ) pana acum si inca va continua, din cauza ca depunde mult timp in acest joc, si are experienta in shootere, nu joaca de ieri sau de azi, are o anumita vechime.
Sa nu uitam ca el impreuna cu clanul original [FARAON] care a fost creat de el au luat in jur de 11-12 turfuri, cand restul factiunii lor facea minus. Tu pana ai inceput sa misti ceva din avispa a fost o durata lunga, in care ai adunat membri, totusi muzzy a venit impreuna cu ''trupa de luat orasu'' peste noapte, din cauza ca poate. Cand au venit 2 anumite persoane in avispa rifa a inceput sa se miste acea factiune, si nici atunci. ( acele 2 persoane sunt inez si hemul )
Nu mai abera blast, te rog.
Salutik tuturor care se uita la topicul nostru, bag de seama ca avem fani.
Apropo las si eu asta aici

Edited by Unchiu ZEW
Link to comment
Share on other sites

Du-te la scoala ba lasa forumu, apropo ce mai faceti??

Link to comment
Share on other sites

Habar nu am de ce va freqati atata, si da am scris freqati pentru ca pot si pentru ca vreau. Bag de seama ca va cam place sa suferiti...

@@v8 BlasT KIA, Cand vine vorba de @, intotdeauna a avut scor mare, de cand am fost eu rank 1 in 69 pier mobs ( poate si dinainte dar nu stiam eu ) pana acum si inca va continua, din cauza ca depunde mult timp in acest joc, si are experienta in shootere, nu joaca de ieri sau de azi, are o anumita vechime.

Sa nu uitam ca el impreuna cu clanul original [FARAON] care a fost creat de el au luat in jur de 11-12 turfuri, cand restul factiunii lor facea minus. Tu pana ai inceput sa misti ceva din avispa a fost o durata lunga, in care ai adunat membri, totusi muzzy a venit impreuna cu ''trupa de luat orasu'' peste noapte, din cauza ca poate. Cand au venit 2 anumite persoane in avispa rifa a inceput sa se miste acea factiune, si nici atunci. ( acele 2 persoane sunt inez si hemul )

Nu mai abera blast, te rog.

Salutik tuturor care se uita la topicul nostru, bag de seama ca avem fani.

Apropo las si eu asta aici

Ce vremuri misto erau atunci cand eram doar 6 FARAONI care duceam in spate 25 de prapaditi =) mai aveam cateva turfuri si luam SF-u <3 mai stii prin octombrie Unchiule? Cand lasase Necomercial lideru de venise Darius parca =) Ce vremuri..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zice de ținut în HQ și el nu știa nici cum să dea rank up când a luat lider
Tragic, fara cuvinte. Eu zic sa ne rugam pentru el seara, inainte de culcare. Poate ii da dumnezeu mintea pe care i-a luat-o.
@@S4F Necomercial, Salut fanu meu, kf ?
@@PainFARAON, Alea erau vremuri ma nene ma, da revin ele usor usor ( sper )
Link to comment
Share on other sites

Bai baieti, din cate vad mi-am invatat fiul foarte bine. A luat si el best in aceasta seara mirifica, si in alt oras. Va rog frumos sa-l felicitati. ( daca nu-l felicitati bag demisia x3 salms )
kGN4YJL.png
La multi ani fratilor calota, sper sa va imbatati de va caca pe voi.

Edited by Unchiu ZEW
Link to comment
Share on other sites

Topic redeschis, dragi membri ai acestei factiuni si fani care posteaza pe aici.

Ma gandesc ca poate-l dai si tu afara pe " [AIM]NUSUNTBIRD ", si deschizi aplicatiile.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.