Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, AIM LoreNNNzo said:

Nu, este din cauza mea defapt din cauza unei mici erori.

Lasa-te frate... recunoaste ce pnm ca ai avut cod... de cand eram eu in Verdant si era si John acolo joci cu codu' :))) La fel am fost si eu recunosc, 1 an si o luna am jucat cu el si nu ma prins nimeni si jucam la rupere, infine.Te pup.

Link to comment
Share on other sites

@xHaku ti-am spus frumos ca se sanctioneaza asa ceva. Nu inteleg de ce simtiti nevoia sa veniti sa suferiti la discutii ca a luat ban ca nu stiu ce. Nu rezolvati nimic. 

PS: Aparent se stie cine a avut mai multi codati ca a luat LW pentru ei, am zis tot.

Link to comment
Share on other sites

On 10.07.2017 at 6:32 PM, xHaku said:

:( Si iarta-i doamne pacatele....

 

Condoleante:(

A, da...ARMY, like, ador, 3/3, Love u.

Imi place culoarea hq ului vostru hakule =)) oricum va rup astia din gsb ;)

Edited by SteffyKiNG
Link to comment
Share on other sites

Haideti sa fim din ce in ce mai multi membrii ON la warrs sa ne aparam pana vine John cat de mult putem, deoarece e nasol sa se duca tot ce am "cladit" pana acum din cauza unor ban-uri. O sa ne fie din ce in ce mai greu fara membrii rank 4+, dar s-a vazut si azi la warruri ca se poate. Hai sa tinem ce putem pana revin John. Va pup

Edited by AIM Cobra Original
Link to comment
Share on other sites

De ce sa nu dea ban celor din Avispa si RDT? Au fiecare cate un oras si sunt drq toti curati? Mai bine ne baneaza pe noi sa nu le stam in cale.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce sa nu dea ban celor din Avispa si RDT? Au fiecare cate un oras si sunt drq toti curati? Mai bine ne baneaza pe noi sa nu le stam in cale.

Din RDT suntem curati, crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

De ce sa nu dea ban celor din Avispa si RDT? Au fiecare cate un oras si sunt drq toti curati? Mai bine ne baneaza pe noi sa nu le stam in cale.

Rdt e curat,avispa nu si de ce sa ne dea noua ban daca voi dati cu codul la fiecare war?

Link to comment
Share on other sites

Bine, voi toti sunteti curati lacrima si in loc de cod aveti talent. Am inteles. Toti codatii s-au strans aici in GSB si lasa sa baneze deja toata factiunea.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Bine, voi toti sunteti curati lacrima si in loc de cod aveti talent. Am inteles. Toti codatii s-au strans aici in GSB si lasa sa baneze deja toata factiunea.

Cine e codat din RDT, ia zi.

Link to comment
Share on other sites

Dau cu zarul 6/6, da ba GSB full de codati in rdt nu e nici unul aveti scaun de gaming, sau poate ati cumparat sosetele lui nasuk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.