Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

 

 

"Amatorii" =)))) vai de capu tau ma, /q pls

 

Ati castigat si voi 2 waruri in care noi am fost 20 on :)) Si toata saptamana am castigat numai 3/3 si 4/4 asa ca shht pls :* Deja visati la lv, este? =)) Stai chill.

 

Cumetre stai linistit ca inafara de cativa, pe care ii respect pentru ce-au realizat in mafii, restul sunt o adunatura de smardoiasi care sunt tari in clanta pe samp. Vedem pe turf care-i mai bun, ceaw.

Si pentru ilive ala, nu ma obosesc sa ii mai dau quote, poate face si el niste numere frumoase pentru unban. Va salut baieti, turfurile vor reflecta puterea fiecarei mafii.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari fetele mele pentru war`uri, doar ce am ajuns si eu din oras si cand am intrat pe RPG sa vad ce prostii ati facut am ramas uimit nu alta :))) Bravoooo :*

@, Welcome back boss, ce ai facut cu bacul?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Pimpsilor, va doresc un weekend cat mai placut. Dati ad-uri sa umplem locurile.

 

Ho drr , poate faci tu niste numere , 2-3 pe noapte pt niste kill ai

Bai jmenare, pana acum o saptamana erai vanzator la gogoseria de la HQ, mai nou te dai mare mafiot, dar la cat de inapt esti ai rupt coadele. PS: Am auzit de fuga ta. Edited by Wladyslaw
Link to comment
Share on other sites

@@Wladyslaw, usor tata, nu are rost sa va aprindeti asa tare pentru un joc..

@, "Unde erau profesionistii :)) , in SP pai bv ma a fost vineri , acum se vede a cui factiune e plina cu playeri de 10-12 ani maxim , sunteti tari smecheri ". Nu prea e frumos, cred ca vrei sa iti iei cateva buletine in cap.. Sper sa nu iti dea Sven cu el, ca doare :)) Lasa arfele astea, nu-si au rostul, e un joc si trebuie tratat ca atare.

@, tu esti nab ba, na si calmeaza-te :

:*
Link to comment
Share on other sites

Ba terminati cu cearta ca nu iti are rostul. Asa cum au pierdut ei ieri asa putem sa pierdem si noi luni, asa ca nu va mai ambalati asa ca nu are rost. Lasati`i in legea lor acolo si noi sa ne vedem de ale noastre si ei de ale lor. Daca vor sa se certe sa se certe singuri :). Ne auzim in game :*

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa va potoliti si sa jucati corect ca vedeti ca stau adminii pe noi non-stop,fiind noi vor sa iasa in evidenta si in perioada asta sunt pe noi 24/24,deja avem vreo 3 banati pentru coade in cateva zile,nu va jucati ca n-are rost si in loc sa ajutati factiunea o faceti de cacao.

Link to comment
Share on other sites

Neata, baieti!

De cand sunt in factiune cred ca ne-au banat vreo 10. Stie NewLife ce spune, asa ca aveti grija sa va cautati prin PC de coduri si moduri ilegale si daca aveti sa le stergeti.

@@dRw23, mie imi plac alea HD gen asta. Nu toate sunt bug-uite...

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti ma nebunilor?Am intrat aici de 2 zile si am si uitat sa va salut.

Link to comment
Share on other sites

 

 

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

De aceasta data primiti o atentionare verbala. Daca mai vad posturi de genul celor specificate in regulament ca fiind interzise, veti fi sanctionati. Momentan nu acuz pe nimeni, insa nu vreau sa spuneti ca nu ati fost avertizati.

 

:topic_closed: 24h

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

 

Eu sunt noul vostru coleg, intrat ieri in factiune. Sper sa ne intelegem bine si sa cucerim orasul, si de ce nu, sa ne extindem.

Aiurea ca nu am prins atack, in rest, totul ok.

Link to comment
Share on other sites

Pentru toti ce zic ca am avut coade, inclusiv pentru RTD si TTB:

 

Nume cont: Dyablox
Nivel cont: 64
Adminul care te-a sancționat: James
Motivul sancționării: Necooperare test.
Explicația ta: Am revenit de pe AFK si vad ca sunt teleportat. James imi da 3 minute sa descarc TW, dar eu il aveam in PC. Dupa ce am zis datele am stat linistit si il urmaream pe el cum cauta prin PC. A incercat sa descarce o programa, si am zis ca o face degeaba, deoarece userul meu nu are drept de administrator si nu o sa poata sa mi-o instaleze. Am zis ca am vorbit cu Xtazy si m-am pregatit special pentru a nu lua ban pentru necooperare, deoarece presimteam ca asa va fi. I-am dat la dispozitie lui James 3 programe pe care am auzit ca le folosesc adminii cand cauta cod. El a zis ca nu are nevoie de ele. Atunci nu stiam ce sa fac. El mi-a dat 5 minute sa imi pun dreptul de administrator. Am spus deodata ca o face degeaba din 3 motive: 1. Userul principal are parola, 2. Afland parola nu stiam cum sa-mi dau drepturi de administrator si 3. Pentru a face asta trebuia sa ies din userul meu, iar odata ce ieseam luam tot ban. Am inceput sa ma inteleg cu James sa-mi dea mai mult timp pentru a afla parola de la fratele pentru userul principal. Dupa i-am explicat ca odata ce o sa aflu parola e liber sa caute al el pe user ca poate inscrie ce vrea acolo, si el nu stie ca userul lui fiind principal, tot ce am eu intr-al meu e si la danse. A refuzat sa caute in userul lui pe motiv ca vrea la mine sa caute. Am zis sa imi mai da ceva timp sa fac totul sa fie bine. Intai i-am propus ca sa ma ia din nou seara cand o sa am programa deja instalata, dar a refuzat. Apoi i-am propus sa astepte sa fac rost de parola, sa ies din userul meu, sa caut cum sa-mi dau drepturi de administrator si dupa sa ma verifice. A refuzat, mi-a dat ban direct. Tot ce am zis se va putea vedea in dovada lui, sper ca a filmat si ce am vorbit. Un admin trebuie sa aiba dovada, cand dai ban la stanga si dreapta nu te face mai mandru, ca banezi jucatori cinstiti. Eu sunt curat limpede la coduri, in cazul lui James a ales calea mai usoara si pe cea gresita, de a ma bana.
Link to comment
Share on other sites

Mda....Nu stiu care e scopul vostru dar vedeti ca adminii sunt cu ochii pe noi ca pe butelie. Nu zic ca jucati cu coduri dar nici ca ei nu au dreptate. Si eu am fost luat la teste si nu s`a intamplat nimic neobisnuit. Incercati sa renuntati(daca aveti) la coduri ca nu aveti viata lunga. Anyway, cei 3 crai de la conducerea noastra incercati sa printeti attack in fiecare zi nu o data la 2 zile ca luam de paste orasul. Trebuie sa profitam acum de peroada proasta prin care trec cele 2 gang`uri.

Maine sa fiti prezenti la war`uri, v`am pupat :*

Edited by Cristi95 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, patronilor!

Pacat ca nu s-au prins attack-uri, asa mai mult ne dam cu stangul in dreptul ca nu profitam de ocazii...

@@rTn Dyablox VIP, asta e viata in ganguri, te iau la teste mai mereu... Trebuie sa fim pregatiti. Iti tinem toti pumnii sa iei unban.

Are careva un logo cu Southern Pimps ca sa mi-l pun pe skin?

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, astazi avem de protejat 2 turfs, deci sper sa fim cat mai multi online astfel incat sa ii umilim pe cei din TTB langa HQ-ul lor cum am facut-o ieri. Ne vedem maine la war.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa nu mai comentati in legatura cu atack-urile, eu astazi special am stat in casa pana al 15:30 sa prind atack si m-am zbatut din rasputeri dar chiar nu am putut sa prind, una este cand dam 1-2 si alta este la celelalte gang-uri cand dau 4-5... asa ca intelegeti si voi situatia si nu mai faceti atat caz, sper ca m-ati inteles. O seara frumoasa !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.