Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mai mulţi îmi povestiţi despre b0d0 si cum era b0d0, sau cum era în alte mafii, şi de nu ştiu eu ce prostii, trăim în prezent nu în trecut, deci ne axăm pe prezent. Nu vă place ce fac eu aici? Plecaţi. Vi se pare că mă rog eu de voi să rămâneţi și să-mi tociţi nervii?

Prostii? b0d0 a fost lider 4 luni lider intr-o perioada in care altii nu rezista nici o luna, asa ca nu ai tu dreptul sa vorbesti despre el. Cate a facut el, nu o sa faca nimeni.

Succes, șmecherule.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu la somn,vorbim dimineata.

PS:Fara cearta pe forum.

Welcome celor noi.

 

Te culci .. Ora 2 la tine , 4 la noi. Mai crizea mai , tu dormi 5 ore ? :)). Eu m-am trezit asa devreme ca trebuia sa fiu undeva .. Acuma imi chica ochii-n gura.

#neata.

Link to comment
Share on other sites

Rizea, eu zic ca sunt foarte frumoase si potrivite. Ce zici sa le pui din nou in topicuri?

-Presentation

-Arms Dealers

-Mechanics

-Mixt Group

-Assasins

Acest videoclip este privat.

Ne pare rău. :| Sunt private cele cu arms/mec/mix/assasin....

Edited by CosteL28RapiD
Link to comment
Share on other sites

Asa boss :X ar fi bine daca le-ar pune in topicuri, arms rullz ! :)))

Prezentarile joburilor sunt creeate de catre mine si rizEa, iar prezentarea Paterno de catre mine si LoLLiPoP.. deci ar putea sa le puna. Tot Paterno reprezinta orice ar fi.

Link to comment
Share on other sites

Prostii? b0d0 a fost lider 4 luni lider intr-o perioada in care altii nu rezista nici o luna, asa ca nu ai tu dreptul sa vorbesti despre el. Cate a facut el, nu o sa faca nimeni.

Succes, șmecherule.

 

Sincer m-am săturat de prostia multora de pe server, însă vă e ușor să vorbiți aiurea. Și lista e foarte lungă, dacă era aşa de bun b0d0, nu ii mai era scos liderul. Succes şi tie.

 

*Bună dimineaţa, eu intru pentru 30 de minute şi apoi trebuie să plec la cumpărături.

Link to comment
Share on other sites

Sincer m-am săturat de prostia multora de pe server, însă vă e ușor să vorbiți aiurea. Și lista e foarte lungă, dacă era aşa de bun b0d0, nu ii mai era scos liderul. Succes şi tie.

 

*Bună dimineaţa, eu intru pentru 30 de minute şi apoi trebuie să plec la cumpărături.

 

Ti-as da +, dar am dat azi deja.

Link to comment
Share on other sites

Sincer m-am săturat de prostia multora de pe server, însă vă e ușor să vorbiți aiurea. Și lista e foarte lungă, dacă era aşa de bun b0d0, nu ii mai era scos liderul. Succes şi tie.

 

*Bună dimineaţa, eu intru pentru 30 de minute şi apoi trebuie să plec la cumpărături.

Ciudat, de mine nu am auzit sa se vorbeasca cu termenul "prost", spre deosebire de tine si alti baietasi.

Ti-as da +, dar am dat azi deja.

Crezi ca esti interesant? Iti zic eu ca nu.

 

@ Zww, ultimul post, salut.

Link to comment
Share on other sites

Te culci .. Ora 2 la tine , 4 la noi. Mai crizea mai , tu dormi 5 ore ? :)). Eu m-am trezit asa devreme ca trebuia sa fiu undeva .. Acuma imi chica ochii-n gura.

#neata.

 

Pai ce sa fac in weekend?..

 

Rizea, eu zic ca sunt foarte frumoase si potrivite. Ce zici sa le pui din nou in topicuri?

-Presentation

-Arms Dealers

-Mechanics

-Mixt Group

-Assasins

 

Chiar le-am cautat ieri ca sa le pun dar nu le-am gasit,mersi ca mi le-ai dat.

Buna dimineata Paterno!

M-am trezit si eu,merg sa mananc ceva si ne auzim in game.

Edited by Don rizEa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.