Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Mai mulţi îmi povestiţi despre b0d0 si cum era b0d0, sau cum era în alte mafii, şi de nu ştiu eu ce prostii, trăim în prezent nu în trecut, deci ne axăm pe prezent. Nu vă place ce fac eu aici? Plecaţi. Vi se pare că mă rog eu de voi să rămâneţi și să-mi tociţi nervii?

 

 

 

Ca să-i facă Ceauşescu lui rizEa în ciudă.

 

 

Abia acum vad eu ce ai scris domnisorule zww.Cand te rugai de mine pe mess sa iti dau postura de antrenor era bine,nu?Imi poti spune si mie de ce mi-a scos liderul?Pun pariu cu tine pe cat vrei tu ca nu stii,dar vorbesti.Prosti?ok,eu sunt prost ca am tinut liderul 4 luni,dar macar l-am avut.Dar tu cum te numesti?mai destept?crezi ca daca ai luat sublider esti mare smecher acum?tot un nimic care plangea dupa functii esti.De asemenea,pun pariu ca nu rezisti macar sublider,daca ma uit in trecutul apropiat la "istoria" ta nu vad factiune in care sa fi stat mai mult de 2 saptamani.Cand erai in paterno erai destul de prieten cu mine,ma ajutai sa traduc in engleza topicurile,acum sunt un prost dupa ce am pierdut liderul nu?acum se vede gandirea ta de 13 ani,ti-ai dat arama pe fata,esti un lingau.Daca ma pun acum sa spun cum ai luat sublider,se supara rizea ,ma opresc din respect fata de el.Daca vrei eu iti pot pune acum poze cu fostii membrii care imi cereau voie sa ia o masina dupa ce am pierdut lideru,iti pun poze in care membrii ma respectau si dupa ce am pierdut lideru,nu numai cand eram "mare",insa tu,stai linistit,ca te ovationeaza lumea acum,sa se dea bine pe langa tine,dar pun pariu ca nimeni nu te va asculta,nu stiu cine ar asculta un pusti de 13 ani cu gandirea asta.Nu stiu cu ce drept ma jignesti tu pe mine,sau pe fostii lideri paterno,te crezi asa destept?

PS: imi asum riscul de a lua warn,insa moderatorul care se uita peste postul meu il rog sa se uite si peste postul lui zww,unde a jignit mai multi oameni care sunt de respectat.

Link to comment
Share on other sites

Abia acum vad eu ce ai scris domnisorule zww.Cand te rugai de mine pe mess sa iti dau postura de antrenor era bine,nu?Imi poti spune si mie de ce mi-a scos liderul?Pun pariu cu tine pe cat vrei tu ca nu stii,dar vorbesti.Prosti?ok,eu sunt prost ca am tinut liderul 4 luni,dar macar l-am avut.Dar tu cum te numesti?mai destept?crezi ca daca ai luat sublider esti mare smecher acum?tot un nimic care plangea dupa functii esti.De asemenea,pun pariu ca nu rezisti macar sublider,daca ma uit in trecutul apropiat la "istoria" ta nu vad factiune in care sa fi stat mai mult de 2 saptamani.Cand erai in paterno erai destul de prieten cu mine,ma ajutai sa traduc in engleza topicurile,acum sunt un prost dupa ce am pierdut liderul nu?acum se vede gandirea ta de 13 ani,ti-ai dat arama pe fata,esti un lingau.Daca ma pun acum sa spun cum ai luat sublider,se supara rizea ,ma opresc din respect fata de el.Daca vrei eu iti pot pune acum poze cu fostii membrii care imi cereau voie sa ia o masina dupa ce am pierdut lideru,iti pun poze in care membrii ma respectau si dupa ce am pierdut lideru,nu numai cand eram "mare",insa tu,stai linistit,ca te ovationeaza lumea acum,sa se dea bine pe langa tine,dar pun pariu ca nimeni nu te va asculta,nu stiu cine ar asculta un pusti de 13 ani cu gandirea asta.Nu stiu cu ce drept ma jignesti tu pe mine,sau pe fostii lideri paterno,te crezi asa destept?

PS: imi asum riscul de a lua warn,insa moderatorul care se uita peste postul meu il rog sa se uite si peste postul lui zww,unde a jignit mai multi oameni care sunt de respectat.

 

Diferenţa dintre cuvântul proşti si prostii este de la cer până la pământ. Altceva, eu nu am jignit pe nimeni, nici pe tine. Mi-am impus doar ce vreau de la membrii. Ce te deranjeaz pe tine nu este problema mea, eu nu am jignit pe nimeni, am spus doar că eu nu sunt b0d0 şi nici rizEa nu e, şi de acum mergem după regulile lui rizEa şi ale mele. Numai posta aiurea aici.

Edited by Zww
Link to comment
Share on other sites

Nabi certandu-se .. Continuati , ma duc sa-mi iau popcorn.

#welcome allx , alt nab.

 

Glume de Youtube comment :)).

 

*Salut, am revenit şi eu de la cumpărături. Bun venit celor noi, sper să vă acomodaţi repede.

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa evitati SPAM-ul acesta constituit din replici inutile precum "M-am trezit", "Ma culc", "Noapte buna", "Respir" si alte replici similare. Incercati sa purtati intr-adevar discutii, precum va indeamna si numele topicului.

 

Link to comment
Share on other sites

V-am rugat ceva. Am apelat la judecata voastră. Dar..

 

Buna seara, Paterno am venit si eu de afara si serveru tot off e X(

Ma bag in pat, maine ma duc la antrenament.

Salut Paterno,acum am venit si eu de afara,ma pun la un film.Ne auzim maine

 

Probabil aveti impresia că în acest topic se postează status-uri de messenger sau facebook. Ce pot să spun. Mulţumesc pentru întelegere.

Edited by Zww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.