Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu inteleg ce nu va convine...in loc sa va distrati, sa va simtiti bine, voi acuzati pe unul si pe altul, nu va place, puteti pleca.. De parca ati fost nascuti Lideri / Sub-lideri. Lasatii sa isi faca treaba si o sa vedeti ce bine o sa fie. Poate o sa ajungeti si voi lideri si o sa vedeti cum e sa vi se spuna ca altii sunt mai buni ca voi, si o sa vedeti cate responsabilitati ai..Succes in continuare celor care si-au dat demisia.

Link to comment
Share on other sites

Baieti asta e ultimul meu post aici, Turner si Mr.Ghostx Nu mai suferiti , stim ca traiti pentru acest joc nu e nevoie sa ne si aratati.

rizEa te rog nu ajunge ca Razvan sa le dai fw pentru ca n-au fost la waruri. Nu intrii in mafie pentru o pata de culoare pe mapa , intrii sa te distrezi.

Acest mesaj a fost un fel de Bafta pentru mafia asta care a insemnat mult pentru mine !

Link to comment
Share on other sites

Baieti asta e ultimul meu post aici, Turner si Mr.Ghostx Nu mai suferiti , stim ca traiti pentru acest joc nu e nevoie sa ne si aratati.

rizEa te rog nu ajunge ca Razvan sa le dai fw pentru ca n-au fost la waruri. Nu intrii in mafie pentru o pata de culoare pe mapa , intrii sa te distrezi.

Acest mesaj a fost un fel de Bafta pentru mafia asta care a insemnat mult pentru mine !

 

Nu ştiu de ce mai postezi aici, numai faci parte din Paterno family.

Cine suferă mă? Ştii tu că suferă? I-au auzit tu că suferă? Nu. Vorbeşti aiurea, la fel ca toţi ceilalţi foşti membrii Paterno. Îţi inţeleg frustrarea că ai fost dat afară, dar sincer, cu postul ăsta nu rezolvi nimic. Ba mai mult, îţi creezi duşmani. Baftă.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Felicitări pentru war-urile din asta seară, n-a fost o zi chiar plăcută pentru toţi, dar să sperăm că în următoarele zile o să ne remediam poziţia.

Măcar ne-am păstrat HQ-ul. Succes în continuare tuturor care şi-au dat demisiile / au fost demişi.

Link to comment
Share on other sites

Baieti asta e ultimul meu post aici, Turner si Mr.Ghostx Nu mai suferiti , stim ca traiti pentru acest joc nu e nevoie sa ne si aratati.

rizEa te rog nu ajunge ca Razvan sa le dai fw pentru ca n-au fost la waruri. Nu intrii in mafie pentru o pata de culoare pe mapa , intrii sa te distrezi.

Acest mesaj a fost un fel de Bafta pentru mafia asta care a insemnat mult pentru mine !

 

Eu in locul tau as tacea dracu' din gura. Dupa ce ca faci comentarii inutile, te mai iei in gura si cu toata lumea + ca esti cam zeu la varsta ta de 12-13 ani. Du-te unde vrei, ni se rupe noua, doar sa nu te mai vad pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Prefer sa nu comentez. Fie cum zici tu, poti sa fi singurul care spune asta, poti sa nu fi singurul. Stii unde ma doare? Ok, acum ca te-ai gandit, fix acolo.

Nu ma intereseaza parerea celorlalti despre mine cand este vorba de un joc, eu doar imi respect prietenii, respect functia pe care o am, si respect factiunea din care fac parte. Am intrat aici cu ganduri bune, alaturi de prieteni, nu am intrat sa ma las doborat de niste ... *ma abtin*. Ma poti/puteti face si altii pu*incurist, puteti spune ca lustruiesc... degeaba, nu ma intereseaza(si va zic sigur ca nici pe Ghost). Noi suntem aici ca sa ajutam, nu ca sa ne dam mari cu ce avem.

 

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Hai, ca a fost frumos si astazi, cam slab cu war-urile, dar merge. Pacat ca se abuzeaza asa mult. :|

Costele, cel mai bot esti, ti-ai demisia din cauza unor oameni fara cap, care ulterior au iesit si ei.

Flay, daca ai ban pt. joy / aim esti exclus din factiune.

Link to comment
Share on other sites

Alte precizari: Doar 3 cuvinte... "remember DonPaterno b0d018". Cred ca ai gresit mult cand i-ai dat lui zww sublider, nu are nicio treaba cu combatu' si tecu', imi pare rau ca zic asta, dar asta e adevarul :|. Mult succes in continuare, voi reveni aici.. la urmatorul lider

 

Domnişorule Costel, abia am văzut ce ai scris.

Mai ai tupeu să spui aşa ceva, după ce tam-tam ai făcut pe /f şi după cum ai înjurat? Vrei să spui că meriti tu funcţia de sublider, nu? Vorbești aiurea, tu și restu jucătorilor, cu medii vai de capul lor, fără BAC luat, cu corigențe și așa mai departe. Atât am avut de zis, te sfătuiesc să numai postezi aici dacă nu vrei să fi sancţionat.

 

 

*Eu mă duc la culcare, că sunt cam obosit. Vorbim mâine după şcoală pe la ora 18:00, noapte bună.

Edited by Zww
Link to comment
Share on other sites

Domnişorule Costel, abea am văzut ce ai scris.

Mai ai tupeu să spui aşa ceva, după ce tam-tam ai făcut pe /f şi după cum ai înjurat? Vrei să spui că meriti tu funcţia de sublider, nu? Vorbești aiurea, tu și restu jucătorilor, cu medii vai de capul lor, fără BAC luat, cu corigențe și așa mai departe. Atât am avut de zis, te sfătuiesc să numai postezi aici dacă nu vrei să fi sancţionat.

 

Ce-ti mai place sa-l copiezi pe b0d0 :)), da asta e adevarul.. esti cel mai slab sublider pe care la avut paterno, nu stii sa te feresti de copi, tragi ca surdu-n clopot, infine imi merit sanctiunea... si in legatura cu tam-tam pe /f, cred ca confunzi, iar legat de scoala..te anunt ca am terminat 11 clase, de permis(de conducere) urmeaza sa dau... nu trebuie sa dau explicatii unui pusti de 13 ani, care il pot scuipa in cap si sa-l sterg cu cotu'... ma uimeste gandirea ta de "intelectual".. dar asa e la 13 ani, nu prea ai judecata, maturizeaza-te. Bafta in continuare Paterno, o sa revin cand va fi liniste aici si un alt sfaf :*
Link to comment
Share on other sites

Succes in continuare Costel. Sper sa ne revedem cu bine.

 

Noapte buna tuturor. Frmoase war-urile din seara aceasta. Ne auzim maine mai devreme; ies pe la 1 de la scoala ca cica ma duc cu clasa si cu profu' de religie la spovedit...sa-mi ierte Dumnezeu pacatele. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Ce-ti mai place sa-l copiezi pe b0d0 :)), da asta e adevarul.. esti cel mai slab sublider pe care la avut paterno, nu stii sa te feresti de copi, tragi ca surdu-n clopot, infine imi merit sanctiunea... si in legatura cu tam-tam pe /f, cred ca confunzi, iar legat de scoala..te anunt ca am terminat 11 clase, de permis(de conducere) urmeaza sa dau... nu trebuie sa dau explicatii unui pusti de 13 ani, care il pot scuipa in cap si sa-l sterg cu cotu'... ma uimeste gandirea ta de "intelectual".. dar asa e la 13 ani, nu prea ai judecata, maturizeaza-te. Bafta in continuare Paterno, o sa revin cand va fi liniste aici si un alt sfaf :*

 

Așa-i, sunt cel mai slab sublider pe care l-a avut Paterno fiindcă ai ieşit tu din Paterno cu FP şi acum numai ai ce să spui şi tu, vorbeşti fără să gândeşti, oricum, mulţumesc de reminder. De prea multă vreme văd același stil de chestii spuse, că am 13 ani, şi că nu am judecată. E ca un deja vu constant și neinteresant. Crezi că-mi pasă? Dimpotrivă, mă doare undeva.

Edited by Zww
Link to comment
Share on other sites

Ce-ti mai place sa-l copiezi pe b0d0 :)), da asta e adevarul.. esti cel mai slab sublider pe care la avut paterno, nu stii sa te feresti de copi, tragi ca surdu-n clopot, infine imi merit sanctiunea... si in legatura cu tam-tam pe /f, cred ca confunzi, iar legat de scoala..te anunt ca am terminat 11 clase, de permis(de conducere) urmeaza sa dau... nu trebuie sa dau explicatii unui pusti de 13 ani, care il pot scuipa in cap si sa-l sterg cu cotu'... ma uimeste gandirea ta de "intelectual".. dar asa e la 13 ani, nu prea ai judecata, maturizeaza-te. Bafta in continuare Paterno, o sa revin cand va fi liniste aici si un alt sfaf :*

 

Exagerezi, Costele!

Bodo? Sa fie in bafta si-n coliva lui, s-a dus, e istorie. Nu trebuie sa-i trezim pe toti din morti, as putea spune si eu ca mafia lui Bodo nu se compara cu mafia lui Ecs, Lolli, Zanu, etc..

Iar in legatura cu Zww, nu-l cunosti, dar deja ai o parere despre el, lasa-l sa se obisnuiasca, sa vedem ce poate.

"trage ca surdu in clopot", am lesinat de ras, da-le dreacu' de arme, ca invata el, nimeni nu s-a nascut invatat.

Acum, nu mai posta aici, pentru ca Rapidul este tot pe 8. =)))

Link to comment
Share on other sites

Frumoase WAR'urile de astăzi, păcat că nu avem rank'uri mai mari că îi făceam pe toti... Până se fac rank'uri mai mari mai aşteptăm... Asta e.

Noapte bună Paterno, am ieşit.

Link to comment
Share on other sites

Ce-ti mai place sa-l copiezi pe b0d0 :)), da asta e adevarul.. esti cel mai slab sublider pe care la avut paterno, nu stii sa te feresti de copi, tragi ca surdu-n clopot, infine imi merit sanctiunea... si in legatura cu tam-tam pe /f, cred ca confunzi, iar legat de scoala..te anunt ca am terminat 11 clase, de permis(de conducere) urmeaza sa dau... nu trebuie sa dau explicatii unui pusti de 13 ani, care il pot scuipa in cap si sa-l sterg cu cotu'... ma uimeste gandirea ta de "intelectual".. dar asa e la 13 ani, nu prea ai judecata, maturizeaza-te. Bafta in continuare Paterno, o sa revin cand va fi liniste aici si un alt sfaf :*

Daca b0d0 era asa bun lider, inca il avea. Si nu consider ca zww nu e un sublider slab, doar ca nu are experienta necesara sa conduca 30 de persoane, o sa vezi ca o sa fie bine, totul trebuie luat incet. Nimini nu s-a nacut invatat. Si gata, exact cum ai spus si tu, nu stau de vorba cu un pusti, spre deosebire de tine , eu am terminat 12 clase, am luat bacalaureatul din prima, carnetul din prima, am facut deja un an de experienta ca sofer, sunt student la una dintre cele mai bune facultati din tara. (Asta ca sa vezi ca si alti se pot lauda.)

 

 

* Buna dimineata Paterno.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit forum....

Buna dimineata Paterno,

Salut Paterno, am venit de la facultate,

Sa nu uitati de antrenament, Paterno.

Frumos antrenament,

Dam un rob?

Bun rob, Jail time.

Noapte buna Paterno

 

(Sa recuperez toate posturile de azi.. :)) )

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit forum....

Buna dimineata Paterno,

Salut Paterno, am venit de la facultate,

Sa nu uitati de antrenament, Paterno.

Frumos antrenament,

Dam un rob?

Bun rob, Jail time.

Noapte buna Paterno

 

(Sa recuperez toate posturile de azi.. :)) )

 

=))

 

În sfârşit a revenit forumul. Haideţi cu spam-ul, recuperaţi şi voi ca Jackson vreo 10 posturi care le făceaţi zilnic aici. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.