Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noroc, am ajuns si eu acasa.

 

Ti`as da +, dar am dat astazi.

Nu iti mai bate gura degeaba... nu ai cu cine daca intelegi la ce ma refer.

Oricum, te asigur ca rizEa nu se impresioneaza de vorbe, ci de fapte... nu prea merge cu lustruitul, ceea ce incearca multi. Unii sunt mai vechi si stiu asta, dar unii.... lasa-i sa vada ca nu le merge, sa observe singuri.

Link to comment
Share on other sites

Si credeam ca doar eu il vad pe Pawn cel mai activ pe forum. In timpul war-ului el face spam la " Welcome" . :))

De war-uri ce sa mai zic, mor de nervi, iar nu mai am tigari.

Gaborii cica sunt impartiali, pai un bot de level 15-20 care a ajuns gabor, normal ca se caca pe el de frica cand il vede pe Razvan admin, normal ca nu-i da wanted.

Eram langa 3 gabori, tocmai ce am iesit din jail, Ravan se duce cativa metri mai departe si ma culca, gaborii = wank, revin, il culc pe Razvan, gaborii = pac wanted 1 si kill.

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare Zww. in tot ceea ce vei face ! Stiu ca numai fac parte din Paterno oarecum, dar tie iti port mare respect si am tinut neaaparat sa postez si eu aici pentru ultima oara ! Toata lumea stie ca am luat ban 7 zile nu? "Uite-l si pe butu ala de Cranky a folosit joypad :)))" Lasa ca imi revin eu :-J ! Rizea vad ca ai luat 1 turf in sfarsit, bravo! Iti urez succes in continuare cu liderul si sa nu renunti asa usor, stai mult! Consider ca mi-am facut cativa prieteni aici care mi-au placut cum s-au purtat, dar nu stau acum sa enumar. Bafta baieti la rank-uri cat mai mari, eu numai pot sa calc in Paterno 1 luna !

 

PS: Mai moale cu forumul, daca ai 10000 posturi aiurea pe forum nu iti ridica cu nimic reputatia de pe server. Eu cu 60 de posturi nu par asa interesant nu? :)) Dar nu am lipsit de la nici un war / antrenament.

Edited by VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Baietii, eu ma bag la un film vorbim dupaia salut.

Poti sa te duci pentru totdeauna la un film,sa nu te mai intorci.Chiar nu ne intereseaza.Vorba cuiva,nu trebuie sa ne spui si cand te masturbezi.

Link to comment
Share on other sites

B0d0, nu ta cerut nimeni parerea, si numai da comenzi ca esti doar un amarat de playeri, numai ai lider numai ai nimic, asa ca nu`mi spune tu mi-e ce sa fac.

1. Poate am treaba nu stau numai de sa`mp.

2. Multa lume pleca din Paterno ca ai venit tu iaras.

3. Laso mai moale cu ,, destul de tine ''. Ca ma faci sa te injur.

Link to comment
Share on other sites

B0d0, nu ta cerut nimeni parerea, si numai da comenzi ca esti doar un amarat de playeri, numai ai lider numai ai nimic, asa ca nu`mi spune tu mi-e ce sa fac.

1. Poate am treaba nu stau numai de sa`mp.

2. Multa lume pleca din Paterno ca ai venit tu iaras.

3. Laso mai moale cu ,, destul de tine ''. Ca ma faci sa te injur.

 

E bun ca macar sa numeri pana la 3 stii daca romana e praf.Ai treaba?sa ce,sa joci cs sau ce?cine a iesit ca am venit eu "iaras"?sa ma injuri?ia fii atent ce am eu aici.

http://postimage.org/image/gaqscelc7/ - aici nu parea sa ma injuri,ci din potriva,parca ma cam pupai in anus nu?mie asa mi se pare,tu ce zici?Si te tin eu sa nu ma injuri?dar iti spun un singur lucru.Sterge-ti mucii de la nas cand vorbesti cu mine/despre mine.

Link to comment
Share on other sites

Pustiulica de 12-14 anii du-te si culca-te ca ti-e somn, nu vezi ca de cand ai venit in Paterno totii pleaca :-J, da-ti demisia baa !

Vai de soarta ta.

Plus ca nu te intereseaza pe tine ce fac eu. Sau daca nu esti cumva Gay.

Si inceteaza sa faci posti-uri aiurea pentru a face tu un +1 pe forum.

Edited by Pawn
Link to comment
Share on other sites

.

Noapte buna Shopss, poi ce am inceput eu?

Daca domnul bodo, le stie pe toate ce-i sa facem e dat drq.

Ai putea tu sa-ti taci p*zda? Sau esti prost si nu stii cum sa ne semnalizezi? Dupa ce ca postezi si ca descreieratu' pe forum ( degeaba ), caci azi cel putin nu te-am vazut deloc in joc, mai si faci figuri. Taci in plm din gura.

 

Noapte buna. Mai vorbim maine.

Edited by AskewOne
Link to comment
Share on other sites

Pawn, b0d0 e mai mare ca tine cu vreo 2 ani si il faci pustiulica ?

Are dreptate in tot ce zice, tu esti 25/24 pe forum si spamezi la discutii, cred ca nu este pagina pe care sa nu fie postul tau, zici "HAI LA DM" si tu spamezi pe forum, macar b0d0 a facut ceva bun pentru mafia asta, tu ce ai facut, ai facut pagini la "The Paterno Family - discutii" si la cereri invoiri, ca pe joc sa mor de te-am vazut . Zici ca si-a dat demisia Zww din cauza lui b0d0 ? Zww a cedat psihic deoarece b0d0 venea cu idei noi pentru mafie, el nu facea nimic, inafara sa dea FW-uri la kilogram nu stiu ce facea ala ca sub lider, mai avea si 13 ani si se dadea mare intelectual, armele alea care le avea la rank-ul lui nu stia sa le foloseasca, cred ca avea bind pe comanda /fwarn.

Edited by AiMEEER
Link to comment
Share on other sites

Neata colegi! M-am trezit si eu (:|

Sper sa trecem peste perioada asta mai nepotrivita pentru noi si sa incercam sa fim mai buni, ca nu ne costa nimic. Ne auzim in joc.

 

Mda, sv off :))

Edited by M Caesar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.