Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Sfat si din partea mea pitbul,,, deja tragi prea exagerat la fel si Dodge.

 

Cel putin timonti are renko 100% asta stiu sigur in pana mea.

Va rog eu terminati si hai sa ne facem daca sunteti buni, lasati coadele.

Link to comment
Share on other sites

@@SiSu cu S,Sunt Bo$$, am prins si pe intersectie si pe RDT - mats deliver

 

Haideti sa profitam de atacuri, greu mai prindem la ce rank 4 avem.

Mikey, mai dai si tu pe la wars si coordoneaza,

@, Dai edit la tabul cu nume, ai gresit in stanga.De exemplu ukizalanje a iesit de mult cu FP, scoate-l din tabel si inainte sa postezi evidenta asigura-te ca toti membri de pe tabel sunt in factiune.

 

Edited by rTn Sniper89
Link to comment
Share on other sites

Gg sniper, am prins si eu pe rdt la deliver dar dupa ce am dat ok mi-a aparut ca a atacat cineva

 

 

Terminati ma odata si hai sa rupem cum faceam odata, sisule nu le mai accepta ma inactivitati ca nu mai facem treaba cu 22 on si 15 turf.

Va rog frumos hai sa ne apucam de ei si sa ii topim

Mersi beet, la 2 cand ajung le sterg. Mersi frumos.

Link to comment
Share on other sites

@@SiSu cu S, Cu 22 membri on si 15 maxim pe turf nu ai ce face... ti-am zis organizez eu dar vreau liniste.

Atat timp cat cineva vb peste mine pe f in timul warului nu pot sa fac nimic.


@, Mai mare nu poti sa il faci? Vreau ceva mai mare decat am acum la stats. Daca se poate :D

Link to comment
Share on other sites

@, Poti sa imi dai si PM acum. Si astept sa imi raspunzi in legatura cu ce tre-am intrebat si daca poti sa imi faci o poza De avatar cam cum o are sisu!

Link to comment
Share on other sites

Sniper, observ ca incerci sa faci+1 repetand acelasi lucru si punand demisii, ai pus 3 demisii in 2 sapt=))), daca chiar ai vrea sa iesi ai vorbi cu un admin sa te scoata, nu te tine nimeni cu forta aici, pe ultimele 3 pagini doar te lauzi cu attackurile+ma ataci pe mine, am prins cu totii ideea, inceteaza.

Link to comment
Share on other sites

Sniper, observ ca incerci sa faci+1 repetand acelasi lucru si punand demisii, ai pus 3 demisii in 2 sapt=))), daca chiar ai vrea sa iesi ai vorbi cu un admin sa te scoata, nu te tine nimeni cu forta aici, pe ultimele 3 pagini doar te lauzi cu attackurile+ma ataci pe mine, am prins cu totii ideea, inceteaza.

Si tu devi din ce in ce mai penibil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.