Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, O sa incerc sa dau tot ce am mai bun din mine dar vreau sa vad ca va dati si voi silinta.

Degeaba iti dai tu sau sisu silinta...daca nu primiti sprijin si din partea TUTUROR membrilor...

Parerea mea este ca ar trebui sa fim ca o familie, sa fim uniti si la bine si la rau si daca pierdem un war sau chiar pe toate, sa raman uniti in continuare, nu sa apara demisiile, vorbesc din propria experienta.

Link to comment
Share on other sites

Am reusit sa prind pe RDT, hai sa castigam maine.

Vreau 25-30 on si vreau sa ascultati cu atentie fiecare cuvand pe care il spun pe /f .

 

 

 

Inca ceva, sa nu mai aud in timul warurilor, Ma duc la masa sau dastea. Din moment ce au inceput warurile doar asta conteaza. Mancati inainte de 8 sau dupa 10. Multumesc si va respect.

Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am ajuns si eu de la liceu..

Vreau cel putin 25 de membri la war si vreau sa ascultati cu atentie.

 

Ne vedem la war. Succes :*

Link to comment
Share on other sites

@,@, A iesit pabblo, da voi ganditi asa , cat un bob de mazare? Aveti si voi creier cat negru sub unghie?

Gabi, stai in inactivitati si invoiri de la rank 2, pana la rank 4, acum ce ai inceput sa mai vi la waruri. Deci voi in loc sa tineti de oamenii care stiu sa traga, care fac + si sunt activi, voi va luati de ei. Nu va place de el, taceti in mama dracului din gura si lasatil in pace. Nu neaparat trebuie sa va dati in cap ca ultimii idioti.

Nu mai baga inactivitati, ca i-am zis la Sisu ce faceai tu cand eu ca prostu' iti acceptam inactivitatea. Ori esti activ si ii tii locul lui Pabblo, adica faci si +, ori vedem noi cum rezolvam. Oricum bine nu o sa iasa, asta garantez eu.

Poate da dracu sa nu veniti azi la waruri, ca deja ma enervati. Ma apuc eu de sanctiuni daca e.

Link to comment
Share on other sites

@,@, A iesit pabblo, da voi ganditi asa , cat un bob de mazare? Aveti si voi creier cat negru sub unghie?

Gabi, stai in inactivitati si invoiri de la rank 2, pana la rank 4, acum ce ai inceput sa mai vi la waruri. Deci voi in loc sa tineti de oamenii care stiu sa traga, care fac + si sunt activi, voi va luati de ei. Nu va place de el, taceti in mama dracului din gura si lasatil in pace. Nu neaparat trebuie sa va dati in cap ca ultimii idioti.

Nu mai baga inactivitati, ca i-am zis la Sisu ce faceai tu cand eu ca prostu' iti acceptam inactivitatea. Ori esti activ si ii tii locul lui Pabblo, adica faci si +, ori vedem noi cum rezolvam. Oricum bine nu o sa iasa, asta garantez eu.

Poate da dracu sa nu veniti azi la waruri, ca deja ma enervati. Ma apuc eu de sanctiuni daca e.

 

 

 

Am fost la fiecare war..Vineri am fost plecat, si a fost doar un war amarat cu Avispa pe HQ...Asa nevoie mare era de mine juma de ora ? Aaaa...i-am dat PM si lu Sisu ca sa stii si i-am zis ca nu ajung.. :)

Link to comment
Share on other sites

@, Ai foarte mare dreptate, deci gabitzu trebuie sa te apuci serios, nu doar pm si dastea... ok?

Nu am nimic cu niciunul din voi dar va rog frumos sa nu va mai implicati unde nu aveti ce cauta...

@, Nu era mai bine sa iti fi vazut de treaba ta si sa nu incepi aceste scandaluri?

Acum toata mafia e impotriva ta.... nu a fost frumos ce ai facut: '' nu se face asa ceva unui coleg/prieten ''.

 

 

Deci mai fac inca un apel la bunul simt si la respectul reciproc.

Va multumesc.

 

 

25+ azi la waruri, Am decis impreuna cu Sisu sa acceptam doar 5 invoiri/inactivitati [ in total ] la fiecare zi de war. Deci primele 5 o sa fie acceptate, nu mai vreau sa vad PM si dastea, nu ai postat esti sanctionat. Activitate si intelegere atat cer, stiti ca dau tot ce am mai bun pentru voi si daca o sa mearga totul bine si vad o schimbare o sa vina si surprizele va garantez.

Link to comment
Share on other sites

@,@, A iesit pabblo, da voi ganditi asa , cat un bob de mazare? Aveti si voi creier cat negru sub unghie?

Gabi, stai in inactivitati si invoiri de la rank 2, pana la rank 4, acum ce ai inceput sa mai vi la waruri. Deci voi in loc sa tineti de oamenii care stiu sa traga, care fac + si sunt activi, voi va luati de ei. Nu va place de el, taceti in mama dracului din gura si lasatil in pace. Nu neaparat trebuie sa va dati in cap ca ultimii idioti.

Nu mai baga inactivitati, ca i-am zis la Sisu ce faceai tu cand eu ca prostu' iti acceptam inactivitatea. Ori esti activ si ii tii locul lui Pabblo, adica faci si +, ori vedem noi cum rezolvam. Oricum bine nu o sa iasa, asta garantez eu.

Poate da dracu sa nu veniti azi la waruri, ca deja ma enervati. Ma apuc eu de sanctiuni daca e.

Padr3 inteleg ca esti prieten cu pabblo si regreti faptul ca a iesit, totusi nu trebuie sa te comporti asa, trebuie sa punem accent si pe bun simt si alte calitati pe care pabblo nu le avea deloc, a demonstrat asta cand a iesit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.